Makšķerēšana jūrā

Jā,tās gumijas ūziņas ir diezgan extrēms pasākums.Čoms Daugavā uz snuķa parāva un plunčājās,kā pludiņš.Biksēs gaiss.Kāti gaisā,snuķis oļos.Neoprēns ir ok.Jā,jauzmanās.
11.novembris 2010, 16:47 | links
 
tiešām skumji :(
līdzīgs atgadījums kā urmaas raxta man bija akvaparkā, biju tiekšā tajā lielajā peldriņķī vai kā to var nosaukt, kkā airējos un apvēlos apkārt, kājas gaisā, galva zem ūdens, bet ārā tikt nevar, sajūtas neapraxtīšu, nenovēlu tādu bezpalīdzības sajūtu nevienam
Veči, izklausās neticami, bet tās pāris butes nav tā vērtas! :)
11.novembris 2010, 16:44 | links
 
skumji,bet faksts.
pārējiem teikšu tā-nebradājiet pa butēm.un ja tomēr nevarat savādāk tālu iemest,tad nelieciet ap brienambiksām siksnu.jo šaizes gadijumā ūziņās netiks ūdens.tad varēsiet kā pludiņš kājām gaisā ar degunu zemi art.jo ūziņās būs palicis gaiss,kurš jūsu kājas turēs virs ūdens.nevienam ko tādu nenovēlu!
11.novembris 2010, 16:40 | links
 
Skumji, šis rudens ir diezgan skarbs pret copmaņiem. Līdzjūtība tuviniekiem.
11.novembris 2010, 15:38 | links
 
Ir viena liela problēma ar brienamajiem kostīmiem, tajā brīdī kad zaudē līdzsvaru, tu atrodies ar galvu ūdenī un kājas uzpeld, atpakaļ tikt uz kājām nemaz nav tik vienkārši, kā teorētiski liekas! Praktiski lai tiktu kājās jāpiesmeļ visu kostīmu. Man šāda pieredze ir nieka 50 cm dziļumā, sajūtas nav no patīkamajām. Ne velti pasaulē tirgo ap kaklu liekamās automātiskās drošības vestes tiem kuri bradā kostīmos. Šādas vestes pasākums padārgs, un arī ar avio šādas lietas nesūta saspiestā gaisa kapsulu dēļ. Iespējams, ar cepumiem šai gadījumā nav nekāda sakara. Līzdzjūtība tuviniekiem.
11.novembris 2010, 14:18 | links
 
kilka ,manam kolēģim mugurā bija jaka ,tas nepasargā no piesmelšanās ūdens kvantums nav ,kā no tējas krūzes,bet gan vairāk.
11.novembris 2010, 14:02 | links
 
Līdzjūtība.... būsim piesardzīgi, jo jūra kļūdas nepiedod.
11.novembris 2010, 13:54 | links
 
Mjā, skumji... Sargiet sevi!!!
Nez kāpēc tik "defaultā" pieņemts, ka vīrs bijis kunga prātā?? :(
Ķegumiet - ir jau tāds apģērba gabals, kā jaka, kas novērš ūdens iešļakstīšanos biksās ;)
11.novembris 2010, 13:44 | links
 
noslīkušais vīrietis centies glābt savu biedru, kurš vēja un viļņu dēļ bija piesmēlis tērpu un sācis slīkt. Rezultātā gājis bojā glābējs
11.novembris 2010, 13:44 | links
 
Līdzjūtība arī no manas puses :((
Es gan vēl saprastu, ka viens ir piesmēlis bikses, un līdz ar to nevarējis tikt ārā, bet kā tas varēja atgadīties ar diviem uzreiz??? Varbūt otrs līdis pakaļ....mjā....ir par ko piedomāt.....
11.novembris 2010, 13:44 | links
 
Līdzjūtība tuviniekiem..
11.novembris 2010, 13:38 | links
 
Līdzjutība..,bet ja Tu paklūp(apgāzies horizontāli) ar tām biksēm,piesmel-tur nav variantu....vienīgais rāpot uz krastu-ja gaiss pietiek!!!
11.novembris 2010, 13:35 | links
 
Kautgan ja piemin brienamo kostīmu ,kā brišanas pamatlīdzekli tad ar neoprēna kostīmu ,kas pieguļās pie ķermeņa ir grūti panākt tādu piesmelšanās efektu ,kā ar parasto kostīmu kam aukšējais gals vaļā ,kā trekterim.Man kolēģis brien jūrā ar parasto kostīmu iebrien, iemet viss baigi labi nāk laukā uz krastu un šim no pakāļas joņo vilnis ,kā liek pret muguru šim visas apenes slapjas nu,tā viņš diemžēl ir .
11.novembris 2010, 13:32 | links
 
Līdzjutība tuviniekiem.

bet Cien. Brienambikši - kāja smiltis samežģīsies un bikses pilnas (ūdens), augšā vairs ar nākamo vilni netiksiet.

Pats esmu vienu cepumēdāju mēģinājis atrunāt, ka būs jau labi tāpat.
11.novembris 2010, 13:17 | links
 
Līdzjūtība.. (:
Vakar arī pa tumsu copēju (pusceļā starp Liepāju un Akmensragu). Nu.. jūra kā tāda bija rāma, bet pret krasta bedrēm viļņi vēl stipri sita - pat nedaudz iebrienot un paklūpot itin viegli varēja paraut iekšā.. (kā Juurasbullis saka)
11.novembris 2010, 13:15 | links
 
Es domāju ka brienot vienkārši paklupa un hidra piesmēlās , jo naktī nekāds stiprais vējš nebija un viļņi tātad arī .
Man ir gadījies hidru piesmelt, piecelties gandrīz neiespējami un ja vēl vilnis nāk tad tā ir kā ir :(((
11.novembris 2010, 13:05 | links
 
Nu ,jā bēdīgi pievienojos pārējiem . Cepums ,kad iekšā tas ir tikai drosmes kurbulētājs brien tālāk ,būs labāk ,bet kā lasījām nevienmēr. Pagājušo gadu bija gadījums kuru pašiem nenācās redzēt,bet gan dzirdēt Miķeļtorņa apkaimē arī ir bijusi kompaška ,kas ēdusi cepumus ,un nezko citu te pēkšņi pamanījuši kad viens ēdājs iztrūkst nu un rezultāts tāds pats ,kā šim copmanim,jā jāsāk pārdomāt par to brišānu dārgie copmaņi esiet uzmanīgāki.
11.novembris 2010, 13:03 | links
 
nu tad patrāpījies ir ar villnīts....ja brien iekšā tad ar to jūsu "cepumu"ir tā kā ir
11.novembris 2010, 12:45 | links
 
Līdzjūtība tuviniekiem .
11.novembris 2010, 12:39 | links
 
Līdzjūtība tuviniekiem,
bļin kādu laiku atpakaļ tieši tur bijām, bija arī bridēji un cepumotāji, nja, ja ierauj jūrā, pa tumsu, jā uzmanās vīri.
11.novembris 2010, 12:35 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager