Makšķerēšana jūrā

Ooo, Latvija jau kļuvusi sveša attāla vieta...:)))))
2.novembris 2010, 15:11 | links
 
Vienkarši muldēt par svešām , attālām vietām visi ir gudri, bet tur kur maksķerē ikdienā neviens neraksta...man nav žel ka kāds velk zivi, esmu daudzas reizes arī savējās atdevis copmaņiem, tikai šo portālu lasa arī tie, kas pie ūdeņiem pārvēršās par cūkām....
2.novembris 2010, 14:45 | links
 
Skaidrs. Tu ne tikai uztraucies par tīrību plačos, bet arī baidies, ka neizvelk visas tavas mencas un butes?
:DD
2.novembris 2010, 14:41 | links
 
Varu arī savadāk noformulēt , kāds var ielikt stāvlaukumu vietas pie vēdzeļupēm ...
2.novembris 2010, 14:39 | links
 
HOH, izrādās, ka ne tikai par stāvlaukumiem. Roli, ģeniāls salīdzinājums.
:))
2.novembris 2010, 14:36 | links
 
Nu labi formulēsim savādāk, varētu kāds ierakstīt kur var labi piebraukt pie foreļupēm :)
2.novembris 2010, 14:36 | links
 
Cik es sapratu no visa šā "bazara "runa tr par stāvlaukumiem, ne par copju vietām.
2.novembris 2010, 14:35 | links
 
Tu jau Viepli arī varētu iemest koordinātes ar foreļupēm un posmos kur tās vislabāk ņem :)
2.novembris 2010, 14:31 | links
 
Boroda, uzskatu tev ir ļoti laba ideja par apkopošanu, bet varbūt ir vērts arī padomāt par citu copju veidu vietām, protāms par tām kurus tu jau minēji - PUBLISKAJĀM.
2.novembris 2010, 14:31 | links
 
Boroda, kad uzzināsi, lūdzu pastāsti man arī. Ceru, ka viešu tevī uzticību.
:)))
2.novembris 2010, 14:29 | links
 
Es zinu uz ko Tu aicināji ! Šeit raksta ka nav oficiālu stāvlaukumu , es saku ka ir un zinu vairākus , pat ar konteineriem un viens pat ir ar visām citām ekstrām un viss pa velti ! Vai man ir kas jāslēpj ? Es neko neslēpju , bet neesmu balamute , kas to cenšās izbazūnēt pa visu Latviju, kapēc ? , to es jau uzrakstīju ....kas man ieviesa uzticību tam privāti esmu apskaidrojis par vietām ...
2.novembris 2010, 14:26 | links
 
Roļuk, es aicināju zināmās oficiālas vietas pateikt arī citiem, šeit forumā. Es patlaban apkopoju infu par šādām vietām, centīšos pārbaudīt arī dzīvajā. Tad ielikšu šeit, lai cilvēki zin, kur var atstāt autiņu un mierīgi copēt. Ja tev ir kas slēpjams, tad slēp, bet nesaki - es zinu to, es zinu šito.
Es runāju tikai par atļautām, oficiālām stāvvietām ar vismaz atkritumu konteineru blakus.:)
2.novembris 2010, 14:21 | links
 
Boroda- ko nozīmē neviens nezin , tās zina daudzi . Ko no zīmē cepumtrukus met krūmos ? Ja par grādīgiem , tad man tāds copē nav vajadzīgs ....
2.novembris 2010, 14:13 | links
 
skatos laika prognozes,ka 3dien un 4dien sola stiprāku pūtienu...pēc Jūsu pieredzes,ko varat teikt, vai nākamajā dienā pēc pūtiena jūrā ir ko darīt vai tomēr jūra vēl ir kārtīgi iešūpota?:O

itkā bija plāns naktī uz 5dienu braukt uz jūru, bet laika prognozi apskatot nevar saparst...
2.novembris 2010, 14:05 | links
 
Roļuk, tavas zināšanas ir tikai tavas.To neviens cits nezin, tāpēc met cepumtraukus krūmos.:)
2.novembris 2010, 14:04 | links
 
Starp citu es zinu ne vienu vien vietu , kur ir stāvlaukumi pie jūras un gružu konteineri un viss pa velti...
2.novembris 2010, 14:03 | links
 
Cik maksā šoseja, kuru pagājušo un šogad būvē no Lūžņas Kolkas virzienā.Kam tā domāta?
2.novembris 2010, 14:02 | links
 
Automeistar, par to iešanu ar kājām -ieej apeirona mājas lapā.
H-O-H, to jau es vēlos pateikt - vajag sakārtotu šo lietiņu un vajag informāciju, kas un kur atrodas un cik par to jāmaksā.:))
2.novembris 2010, 14:01 | links
 
Es par Jūrmalu maz interesējos....
2.novembris 2010, 13:59 | links
 
roluks7 Vai neatceries cik maksāja vienas tualetes nojaukšana Jūrmalā?
2.novembris 2010, 13:58 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager