Makšķerēšana jūrā

šodien starp Liepāju un Ziemupi - laiks pabriesmīgs, vējš liels, vilņi arī + lietus, bet rezultāts man ļoti patika - divi kāti, no kuriem pusi dienas, tikai viens strādāja, otram ķibele gadījās, kopā - 7 ļoti skaistas butes, no 400 - 500gr katra. neviena sīkā. pirmās trīs pēc kārtas, pārējās ik pēc kāda laika. nebūtu tas vējš, un labie svini palikuši jūrā - būtu bijis divtik.
25.oktobris 2010, 00:02 | links
 
P.S. arī rīt! atskaite vakarā
24.oktobris 2010, 23:23 | links
 
2 vai 3x esu Miķeļtornī bijis, nevienu reizi nav bijis pat puslīdz ok :))
tāpēc man ir tikai viena vieta, kur braucu! :)
24.oktobris 2010, 23:23 | links
 
Miķelis vispār rullē nejēgā.
Ja visur ir pilnīgs nekļovs, tad Miķelī pa nullēm nevar palikt.
24.oktobris 2010, 23:21 | links
 
neesmu bijis Miķelī, laikam nākamreiz šādā situācijā būs jādara tas pats... paldies par padomu..
24.oktobris 2010, 22:19 | links
 
Es parasti braucu uz Ovīšiem :)
Un vakar nebija izņēmums, piebraucām, bet izdomājā aiziet paskatīties situāciju un bija briesmīgi, tāpēc arī nolēmām braut uz priekšu, jo Miķelītis ielokā sanāk un pēc 15 min bijām tur. Jūru atpazīt nevarējā, kāda bija Ovīšos un Miķeļbākā. Diena pret nakti :)
24.oktobris 2010, 22:17 | links
 
sveiki vīri,

nu kā ir, tā ir ar to attālumu, man ar sanāk ap 400km turp un atpakaļ kopā bet ja gribas to but tad jābrauc...

vakar aizbraucām uz Ovīšiem, nu ko lai saka, vējelis krēslu pa zemi gāza un smilti pa gaisu ar. Braucām divatā, pa diviem divas butes,viena bērnudārzs otra laba. Apkārtējie ar neko prātīgu nedabuja, pa sešiem trīs butes utt... viss ko citas kompānijas noķēra bij dullums galvā no grādīgā. turp ejot bariņš copmaņu teica ka 250g nesot ārā un esot pulka zāles bet nebij tik traki.

šodien ar sēdējām, veči gar krastu diezgan daudz. mums pa diviem kopā septiņas,izmērs mazs/vidējs. bet laiks daudz labāks kā vakar. apkārtējiem kkas līdzīgs. gar krastu ēsmas dažādākās - reņģe,garnele utt... nebija tā ka vienu smādēja un otru ne...

secinājumi - nu varēja būt labāk, žēl ka parāvu līdz kolēģi kuram pirmā jūras cope,šim divi bērneļi bij, kas tagad turpina pa jūru ņemties..

kā blakus veči teica - mans kaķis par mani smiesies!
ne asakas Jums!
24.oktobris 2010, 22:12 | links
 
Ceru ka mums arī tā būs )))))
24.oktobris 2010, 21:51 | links
 
Vakar aizbraucu uz jūru sodien atbraucu.
Biju Miķēļbākā. Kopā bijām 4 Forši copmaņi :D
Man 7kg, čomam 7kg un paērējiem arī zivis.
Man loti daudz bija plaukstiņas bet trāpījās arī labāks eksemplārs :)
Izdevusies COPE :)
24.oktobris 2010, 21:39 | links
 
Nu no zvejniekiem ir. Tikai 75% ne no mūsu! Paši rakstījāt par reņģēm, ka 3 dienas negāja jūrā! Un tie nakts kūpinājumi ir vispār priekš tantiņām! KURŠ NAKTĪ KŪPINA???
24.oktobris 2010, 21:15 | links
 
Vai tad Centrāltirgū zive nonāk no KAUT KURIENES, ja ne no zvejniekiem. Tepat no Baltijas jūras jau vien ir,vai tad ne tā ?
24.oktobris 2010, 21:05 | links
 
susur, pie zvejniekiem arī maz. labāk uz Rīgas centrāltirgu! )))
24.oktobris 2010, 20:44 | links
 
Tieši tā,un ja kāds par visu vari grib maisu zivju,tad ,aidā pie zvejniekiem,tur būs ! Lai gan patiesībā ir varen обидно ,ja Tu esi pavadījis jūras krastā 12+ stundas un notvēris patiesībā neko. Tad beigās tāda nepabeigta darba sajūta+mieles,nu kaut kā nav labi.
24.oktobris 2010, 20:41 | links
 
susur, piekrītu. Es braucu vienkārši pacopēt! Zivis varu tikai nofočēt un uzreizi atlaist! Bet ir patīkami ka Tu vismaz kaut ko esi noķēris? ))
24.oktobris 2010, 20:27 | links
 
Vecīši, cope ir cope,neko daudz no prognozēm neuzminēsi . Žēl to ,kas uz copi braukuši daudzus km ,un finālā figaro ! Lai ko te rakstītu jūras copes guru,uzminēt nākamo dienu pie jūras,tā ir īsta haļava(atvaino,ja kādu aizskāru) . Bet dzīve ir jauka,un cope vēl jaukāka. Ja kāds ar kaut ko nav mierā, dari zināmu,IN VINO VERITAS !
24.oktobris 2010, 20:20 | links
 
Par attālumu es nesūdzos. Tikai kur ir labāk(pie dabas krūts).Uz z-molu garām. tur kaut kā nav interesanti ((
24.oktobris 2010, 19:01 | links
 
Ņjūū,ar to jārēķinās. Te daži brauc aš no Raganas ;)
24.oktobris 2010, 18:55 | links
 
tuvāk-tāļāk,tāpat tuvāk par divsimts km ar astīti nesanāk!
:)))
24.oktobris 2010, 18:54 | links
 
Briket, tas ir viss jūras krasts!!! Kas Ventspils, kas Liepāja!
24.oktobris 2010, 18:53 | links
 
Springis,es domāju uz tuvāko vietu pie jūras!
24.oktobris 2010, 18:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager