Makšķerēšana jūrā

mar4ello25 [10.jūl]: Viss lai lieliski, tik kāda kartē netā būtu jauki ja būtu atzīmēts, kur var un kur nevar celt. Nevajag man stāstīt par lvm karti. Zinu viņu ļoti labi.
Nav jau,laikam,nevienam izdevīgi tādu skaidru un saprotamu karti taisīt.Labāk,lai visi baidās un nebrauc nakšņot teltī pie jūras.Un ir taču jauka iespēja, šo neskaidrību dēl,kādam izlikt sodu.Skumji.Kaut kas ir LVM kartē,kaut kas DAP Ozolā,varbūt vēl kaut kur.Tiec nu gudrs bez pusstopa.
11.jūlijs 2023, 00:08 | links
 
https://youtu.be/272VsU_Ak5U
10.jūlijs 2023, 21:54 | links
 
KristapsS [10.jūl]: edzuss2 [Vakar]: mar4ello25 [11:35]: Labrīt visiem! Jautājums par teltīm pludmales smiltīs. Vai kāds var pateikt vai ir atļauts būvēt telti pludmalē? Posmā Kolka Oviši
Pateicos!Daudz par to ir info VVD. Un katru gadu par šo runā. Pašā Jūras krastā drīkst, smiltīs, līdz pirmajiem augiem.Īadt nedrīkst celt telti ne kāpās,ne pludmalē.Tas lasāms VVD sniegtajā informācijā.Kā man VVD paskaidroja facebook,arī pašvaldībām var būt izdoti noteikumi,kas to liedz.
Viss lai lieliski, tik kāda kartē netā būtu jauki ja būtu atzīmēts, kur var un kur nevar celt. Nevajag man stāstīt par lvm karti. Zinu viņu ļoti labi.
10.jūlijs 2023, 19:11 | links
 
Es vel ar vien nesaprotu kapec šī foruma biedri neizmanto demokratiju un savu satversme un civillikum ierakstito brivibu parvietoties jebkur kamer tas neaizskar privatipasnieka tiesibas?
10.jūlijs 2023, 00:42 | links
 
KristapsS [10.jūl]: Tagad tikai atliek izlobīt,kur nav Īadt,un,kur pašvaldība nav uzlikusi kādus ierobežojumus.Tā pavirši apskatoties kartē,vietu varētu būt gaužām maz.
Principa es ar kvadru braucu kur vēlos tas ir lohu problēmas
10.jūlijs 2023, 00:39 | links
 
Es atvainojos bet par jusu parkapumiem vienmer var:
1. Parsudzet.
2. Griezties pec padomoma pie advoktata.
3. Maksat sodu.
4. Nemaksat sodu.
5. Gaidit jaunu lemumu pie vietvalziem pec 7 gadiem:)
10.jūlijs 2023, 00:38 | links
 
Tagad tikai atliek izlobīt,kur nav Īadt,un,kur pašvaldība nav uzlikusi kādus ierobežojumus.Tā pavirši apskatoties kartē,vietu varētu būt gaužām maz.
10.jūlijs 2023, 00:07 | links
 
edzuss2 [9.jūl]: mar4ello25 [11:35]: Labrīt visiem! Jautājums par teltīm pludmales smiltīs. Vai kāds var pateikt vai ir atļauts būvēt telti pludmalē? Posmā Kolka Oviši
Pateicos!Daudz par to ir info VVD. Un katru gadu par šo runā. Pašā Jūras krastā drīkst, smiltīs, līdz pirmajiem augiem.
Īadt nedrīkst celt telti ne kāpās,ne pludmalē.Tas lasāms VVD sniegtajā informācijā.Kā man VVD paskaidroja facebook,arī pašvaldībām var būt izdoti noteikumi,kas to liedz.
10.jūlijs 2023, 00:04 | links
 
Interesanti
9.jūlijs 2023, 21:51 | links
 
mar4ello25 [9.jūl]: klejotajs [20:20]: Olmaņos, vecajā karadaļā, sēta un zīme "privātīpašums". Apbraukt nevar.Tu domā sētu pie vecā kontrolpunktā?
Nee. Esot jauna sēta...
Nee. Esot cita sēta. Bildes čomi neatsūtīja
9.jūlijs 2023, 21:30 | links
 
klejotajs [9.jūl]: Olmaņos, vecajā karadaļā, sēta un zīme "privātīpašums". Apbraukt nevar.
Tu domā sētu pie vecā kontrolpunktā?
9.jūlijs 2023, 21:23 | links
 
L200 [9.jūl]: edzuss2 [12:25]: Tas ka pie pašas jūras drīkst celt telti un kurināt ugunskuru, nenozīmē, ka ar auto tur var piebraukt un noparkoties :))A kādēĺ nedrīkst? Zvejnieki regulāri brauc.
Ar “speciālām” pašvaldības atļaujām.
9.jūlijs 2023, 20:59 | links
 
Olmaņos, vecajā karadaļā, sēta un zīme "privātīpašums". Apbraukt nevar.
9.jūlijs 2023, 20:20 | links
 
edzuss2 [9.jūl]: Tas ka pie pašas jūras drīkst celt telti un kurināt ugunskuru, nenozīmē, ka ar auto tur var piebraukt un noparkoties :))
A kādēĺ nedrīkst? Zvejnieki regulāri brauc.
9.jūlijs 2023, 19:11 | links
 
Tas ka pie pašas jūras drīkst celt telti un kurināt ugunskuru, nenozīmē, ka ar auto tur var piebraukt un noparkoties :))

edzuss2, 9.jūlijs 2023, 12:25


Ir jau vietas,kur var piebraukt un arī noparkoties,tikai padārgs var sanākt tas pasāciens.:)Nevajadzētu piečakarēties,ja no jūras puses tiek izbraukts tauvas joslā -pludmalē.:)
9.jūlijs 2023, 14:20 | links
 
:)tas jau skaidrs. Pateicos!
9.jūlijs 2023, 13:07 | links
 
Tas ka pie pašas jūras drīkst celt telti un kurināt ugunskuru, nenozīmē, ka ar auto tur var piebraukt un noparkoties :))
9.jūlijs 2023, 12:25 | links
 
Štrunts par atļaujām. Ja neļauj liedagā, stellē pirmajā sēklī. Neizslēdz cunami.
9.jūlijs 2023, 12:23 | links
 
mar4ello25 [9.jūl]: Labrīt visiem! Jautājums par teltīm pludmales smiltīs. Vai kāds var pateikt vai ir atļauts būvēt telti pludmalē? Posmā Kolka Oviši
Pateicos!
Daudz par to ir info VVD. Un katru gadu par šo runā. Pašā Jūras krastā drīkst, smiltīs, līdz pirmajiem augiem.
9.jūlijs 2023, 12:23 | links
 
Labrīt visiem! Jautājums par teltīm pludmales smiltīs. Vai kāds var pateikt vai ir atļauts būvēt telti pludmalē? Posmā Kolka Oviši
Pateicos!
9.jūlijs 2023, 11:35 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager