Makšķerēšana jūrā

Man ir jautājums, varbūt kāds var atbildēt. Vai var copēt pie Užavas upes ietekas, tur kur kempinga vieta. Šaipus upes tur zīme privātīpašums, kaut gan tur ir tilts pār upi uz pludmali, neba privātīpašnieks pats to tiltu uzlicis, drīzāk pašvaldība, tātad publiski pieejams. Bet ne par to upes krastu ir stāsts. Otrajā krastā Ventspils pusē ir kempings un arī laukums cik saprotu automašīnām, jo bildēs redzēts,ka stāv automašīnas. Braucot klāt apmēra 500m iepriekš ir zīme "dabas liegums užava". Tur var tad ar to auto braukt, ja ir tas liegums, vai ne. Negribas ieberzties nepatikšanās, vieta jau dikti laba.
24.oktobris 2023, 20:45 | links
 
es ari copeeju , ka ir starp kaatiem 15-20 soļu. Parasti ielieku četrus mietiņus un, tad mainu makškeres attālumus. Ja, kaads nomurkš, ka es esmu taa izspeties saku, ka juuraa pietiks vietaa visiem lai tik iet taalaak.
24.oktobris 2023, 13:37 | links
 
cik sen šeit nekas nav rakstīts,
man patīk 20 soļi no kāta līdz kātam.
ja sēž uz 2 kātiem tad vispār kopā var likt.

vairāk un vienmēr vairāk:
a. ja ir liela straume
b. ja ir necope (kautko mēģinu atrast)
c. nav cilvēku

pats drusku grēkoju iemetot 4to kātu, bet tas ar pie necopes, bez straumes un zālēm. ja visu pūš prom tad nav jēgas.
un ar 4to kātu bieži tas stāv nolikts neiemests, lai kāds neuzlien virsū, vai arī izmantots kautkādiem ekspermentiem - tipa attālums pie krasta, jauna sistēma vai nu creizy ēsma.
24.oktobris 2023, 11:37 | links
 
Vakardiena. Pāvilosta no 20:00 līdz 2 naktī 8 kg. Izmērs dažāds. Pamatā reņģe un svaigā garnele. Vārīto gan arī nesmādēja, bet tomēr retāk.
24.oktobris 2023, 09:38 | links
 
Šodien no 10 līdz 16 Užavā 22. butes. Vidējais izmērs labs, izcili eksemplāri nebija, dažas plaukstas lielumā, peld tālāk. Zivtiņas pie maniem kātiem atnāca pēc 12tiem, vienādi labi garšoja svaigas reņģes un brētļiņas gabali, garneles piedāvājumā man nebija. Copes vienādi daudz uz paša sietu sistēmu bez rotājumiem, uz gatava sistēma ar krellēm vai bez tām. Distance sākumā vidēja, bet vēlāk pamatā tālā, pie paša krasta copes nebija.
23.oktobris 2023, 23:25 | links
 
Nu gan kaut kur bum bum ar āķu skaitu. Parasti 1 bute uz kātu, bieži trāpas duplets , bet nu reti 3. Ja liels prieks var jau lādēt to arklu. Gudrāk uz kuriem kātiem iet uz tiem piestrādā. Ja ņem tad tāpat ir ko nočāpot dažus km ar slapju muguru. Interesanti, ka šodien maz info par copi jūrā! Jāsien sistēmas! Tam gan laikam maza nozīme - pirkta, sieta . vai 2 gadi nelietota....

zeps, 23.oktobris 2023, 21:30

Šodien tādas košākas sistēmas bija labākas, ūdens duļķains.
23.oktobris 2023, 22:34 | links
 
Man vispār dažām sistēmām tkai divi āķi. Esmu pat ar vienu āķi strādājis un atvadu. Darbojas viss, nesaprotu tos n-to āķu un kātu fanus. Laikam tiešām nav ko ēst cilvēkiem. Bet ne jau tas skaits nosaka loma lielumu, kad ķeras, tad to lielo makšķerrīku daudzumu tāpat apkalpot nespēj.
Nu šodien tā garāmejot no 7-10 Užavā, 8 butītes spainī, 2 atpakaļ, tauta bija bariņš, man visas pie krasta, bedrīte kaut kāda tur bija, citi meta tālumā, viņiem bedres pie krasta nebija, kaut ko vilka arī. Pēc tam no 13-16 Ovīšos 7 spainī, 3 atpakaļ, bet nu jau kaut cik pēc butēm izskatījās. Pamatā reņģi gribēja, arī to, kas ar ķiploku turpat jūras krastā marinēta. nu vēl svaigo garneli mazliet. Užavā akmeņains diezgan gan liedagā,gan uz grunts arī vismaz manā vietā.
Nu kaut kā tā pagaidām.
23.oktobris 2023, 22:33 | links
 
Nu gan kaut kur bum bum ar āķu skaitu. Parasti 1 bute uz kātu, bieži trāpas duplets , bet nu reti 3. Ja liels prieks var jau lādēt to arklu. Gudrāk uz kuriem kātiem iet uz tiem piestrādā. Ja ņem tad tāpat ir ko nočāpot dažus km ar slapju muguru. Interesanti, ka šodien maz info par copi jūrā! Jāsien sistēmas! Tam gan laikam maza nozīme - pirkta, sieta . vai 2 gadi nelietota....
23.oktobris 2023, 21:30 | links
 
It kā jau normāls copmanis sakarīgs cilvēks, bet citiem kultūra klibo. Ir bijis, ka atnāk uz krastu, viss cigarešu galiem nomētāts. Vai ir grūti likt savus činčikus gružu ķeselē? Nepatīkami.
23.oktobris 2023, 20:31 | links
 
To Domātājs. Esot užavā vienai kompānijai bija seši kāti, bet labākais tas, ka cik redzēju vienam otram kātam 4 āķi. Laikam paši pielikuši, laikam lielā badā.
23.oktobris 2023, 20:26 | links
 
Kā ar copi Bernāti, Pērkone? Ir tur vērts braukt?
23.oktobris 2023, 07:59 | links
 
Miķeļbāka no vakardienas 16:00 līdz šorīt 7:00 apm. 5kg. Ar baigo pierunāšanu!
23.oktobris 2023, 07:09 | links
 
Šodien Ovišos no 12 līdz 21 00 3kg
23.oktobris 2023, 00:56 | links
 
Šodien no 7.00 līdz 18.00 Ovīšos 2 zivis pa visu dienu. Vēja, viļņu, zāles un straumes nebija.
22.oktobris 2023, 22:52 | links
 
Armands_123 [22.okt]: Vēl viens jatājums bušu copmaņiem. Vai kaut kāda dabas lieguma zonā es varu savas lietas pārvietot ar ratiņiem. Ir dažādi. Ovīšos pat ar velosipēdu un zirga ratiem aizliegts. Neesmu pārāk jauns, plus visādas veselības lietas. Tāpēc radās arī šāds jautājums.
Ne nevar, invalīdiem dabas liegumā "Ovīši" ieeja stingri aizliegta! :(
22.oktobris 2023, 22:05 | links
 
3 kāti ir atlauti. Tālāk jau pašu darīšana, bet normāls makšķernieks otram netraucēs.
22.oktobris 2023, 20:31 | links
 
Paldies.

Armands_123, 22.oktobris 2023, 20:22[/quote]
22.oktobris 2023, 20:28 | links
 
Būtu labi, ja copmaņi koleģiāli vienotos un vienu kātu no otra neliktu pa entajiem metriem. Pietiktu arī ar 10 m. Kā jums šķiet?

Armands_123, 22.oktobris 2023, 18:22
neatejot noteikumos paredzētos 50 m no makšķerēšanas rīkiem sanāk no pirmā līdz pēdējam kātam ne vairāk kā 50 metri.
Koleģiāli varbūt,ka var vienoties ar šeit esošajiem, bet ne ar to baru, kas makšķerē ar n-tajiem kātiem un n-tajiem āķiem uz sistēmām.
Nav dzirdēts, ka būtu aizliegts stumt vai vilkt rokas ratiņus vai ķerru.

Domaataajs, 22.oktobris 2023, 20:14
22.oktobris 2023, 20:22 | links
 
Būtu labi, ja copmaņi koleģiāli vienotos un vienu kātu no otra neliktu pa entajiem metriem. Pietiktu arī ar 10 m. Kā jums šķiet?

Armands_123, 22.oktobris 2023, 18:22

neatejot noteikumos paredzētos 50 m no makšķerēšanas rīkiem sanāk no pirmā līdz pēdējam kātam ne vairāk kā 50 metri.
Koleģiāli varbūt,ka var vienoties ar šeit esošajiem, bet ne ar to baru, kas makšķerē ar n-tajiem kātiem un n-tajiem āķiem uz sistēmām.
Nav dzirdēts, ka būtu aizliegts stumt vai vilkt rokas ratiņus vai ķerru.
22.oktobris 2023, 20:14 | links
 
Vēl viens jatājums bušu copmaņiem. Vai kaut kāda dabas lieguma zonā es varu savas lietas pārvietot ar ratiņiem. Ir dažādi. Ovīšos pat ar velosipēdu un zirga ratiem aizliegts. Neesmu pārāk jauns, plus visādas veselības lietas. Tāpēc radās arī šāds jautājums.
22.oktobris 2023, 18:29 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager