Pavadiņa

varētu ieteikt kaut ko par to pavadiņu!
Nekas nav labāks par ģitāras stīgu. Lokana, izturīga, nepaliek locījuma pēdas =)
20.maijs 2012, 20:56 | links
 
man arī ir Rapalas pavadiņas bet ir izturējusi 2,5 līdaku......
20.maijs 2012, 20:01 | links
 
a delj sudigam karabinem cope ir beigusies un maneklis norauts :(
20.maijs 2012, 17:22 | links
 
dane standarta visam pavadam ir jamaina karabines. Noperc pavadas un noperc ari karabines, jo pat dargam pavadam ir brakji
20.maijs 2012, 17:22 | links
 
Es jau gadus piecus , pavadiņām izmantoju 0,8 monofīlo auklu , pagaidām vēl ne reizi nav pārkosta , lēti un droši , pat tad kad ir gadījies noraut , pārtrūkst 30 lb pītā aukla , pavadiņa nekad .
20.maijs 2012, 16:04 | links
 
BALZER pavadas suudi, nopirku karabini kur manekli sien nevareju aiztaisit, izlocijas tas materials un palika nelietojams

Ja perkat balzer pavadu, tad uzreiz panemat klat ari papildus kararibes
20.maijs 2012, 15:43 | links
 
Kurpju šņori.... liec bikšu jostu vai govju ķēdi, točna nepārkodīs! :)))
20.maijs 2012, 15:12 | links
 
Sveiki šodien biju ezerā un velkot apmēram 2kg. līdaku jaunā Rapala pavadiņa ar testu 14kg. pārplīsa, jo tas pinums atsējās vaļā. Man viens vīrs teica ka par pavadiņu ļoti labi strādā tā saucamā karpu šņore, jo tā ir ļoti izturīga un līdakas arī nekož pušu viņš pats tādas arī lieto. Ko jūs domājat par tādu pavadiņu vai tad to šņori līdaka nevar pārkost?
20.maijs 2012, 15:00 | links
 
Interesants mezgls!
20.februāris 2012, 18:17 | links
 
Runājot par titāna pavadām. Konkrēti Salmo. Ir kādam gadījies, kad tā plīst cilpas vietā, karabīnes pusē. Nevis kniedējuma vietā, bet tieši pašā cilpas galā, kur sākas griezulītis? Tēvam otrā makšķerēšanas reizē vizulis mācījās lidot :)))

Runa iet par pavadu ar 17kg izturību =)
21.oktobris 2011, 00:50 | links
 
atkariba uz ko spiningo, es uz lieliem 17 gramigiem rotiniem un vis ir ok
21.oktobris 2011, 00:06 | links
 
ArtursK! Tavi secinājumi neiztur kritiku! Pārsvarā līdaka griež pavadu ne aiz tā iemesla ka pa dziļu ierijusi,bet gan,kad uzbrūkot šauj garām māneklim. Un tā notiek pietiekami bieži,tie ,kas copē uz topwateriem lieliski to zina-daudzi uzbrukumi netrāpa pa mānekli.
20.oktobris 2011, 22:18 | links
 
Uz spininga vienmer lieku kevlāra smalka pinuma ap 15 cm mazu, lai nebaida zivi.

Man domat, ja makskere ar vizuliem kuriem ir 3 zuburis tad ar 15 m pavadu pietiek, jo 3 nieku lidakas parasti dzili neierij.
20.oktobris 2011, 19:58 | links
 
Vai ir atšķirība kvalitātē titāna pavadām starp Salmo un AGAT?

Kāds garums un lb būtu optimāls līdakām. Mānekļi x-rap, max rap...
20.oktobris 2011, 16:41 | links
 
Es izmantoju pavadas no kevlaram līdzīga materiāla - tikai ar sīkām metāla dzīsliņām un kaut kāda sintētiska materiāla serdeni vidū. Uz līdakām aiziet divas uz sezonu. Uz līdakas zobiem pārgriezt nav iespējams, mīksta kā kevlars - ja saskruļļojas - caur pirkstiem izvelk un atkal taisna.

Kas par materiālu - nezinu, pērku vienā veikalā jau gatavas, pārdevējs taisa, krāsa - sudrabaini pelēka. Kaut ko līdzīgu esmu manījis 5m rullīšos - cena ap 12 Ls. Sīkāk neesmu pētījis, bet laikam tas pats vien ir.

A, uz asariem izmantoju volframu - tievs, cope nepaliek sliktāka. ja saskruļļojas, tad gan nekādu variantu :D
12.septembris 2011, 23:11 | links
 
Nu labs i, pierunāji... :)
12.septembris 2011, 22:55 | links
 
liekas, ka ļoti izsmeļoši un viegli

12.septembris 2011, 21:16 | links
 
Trubiņas tikai uz pīto materiālu pavadām. stīgai tikai un vienīgi "skrutka"
12.septembris 2011, 21:09 | links
 
Jūs,kas taisa paši,tās stīgas tinat, vai izmantojat trubiņas?
12.septembris 2011, 20:35 | links
 
Arī ilgi meklēju sev tīkamu variantu. Ziemā no kabeļiem atvilku rullīti "stīgas". Dovoļen kak slon, vairs neko jaunu nemeklēju. izmaksas smieklīgas, salokās - izmet. vakarā apsēdies un satin jaunas.
12.septembris 2011, 20:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager