Pavadiņa

varētu ieteikt kaut ko par to pavadiņu!
http://kazanfishing.ru/swivel/905/3731/

es lietoju šādas,tikai 0,23mm
12.septembris 2011, 17:48 | links
 
http://kazanfishing.ru/swivel/905/3731/

es lietoju šādas,tikai 0,23mm
12.septembris 2011, 17:48 | links
 
Pats pirms pāris gadiem biju ideālās pavadiņas meklējumos... Sāku ar visiem iespējamajiem volframa variantiem - pilnīgi sūdi. Tad kaut kādus kevlarus mēģināju, bija ok, kāmēr tāda 3-4kg līdaka svecē pārkoda - atteicos. Tad nejauši uzgāju pa 37sant gabalā super pavadas, pagaišgad sapirkos kādu čupiņu, nu jau iet uz beigām, bet veikalā tādas vairs nemanu. Īsti nezinu, kas par materiālu, kā parastās volframa pavadas tik brūnas un nedaudz resnākas. Maijā vienu uzliku, kas bija palikusi no pagājušā gada, nolietota, saliekusies... Divu dienu laikā 3 līdakas (88, 88, 89cm) bez problēmām, vēl pēctam laiku lietoju, tad laikam nomainīju. Der gan tvičam (pastīva) gan gumijām, rotiņam varbūt par rupju vienīgais.
12.septembris 2011, 17:36 | links
 
vājais posms titāna pavadām ir karabīnes.
taisot vaļā/ciet ar laiku lūzt.
bet citādi nekāda vaina.
12.septembris 2011, 17:24 | links
 
Es izmantoju titana pavadas,pagaidam nav pievilusas un kalpo ilgak!
12.septembris 2011, 17:22 | links
 
Kevlārs ir s....Atvainojiet.Vismaz uz līdakām.Ciešama pavada sanāk,ja no mopēda gāzes troses notin 1 vijumu un nepārkarsējot iztaisno.Tautā to sauc par"dzeloņdrāti".
12.septembris 2011, 17:07 | links
 
Mūžīgu un nepārkožamu pavadu nav.
Kad parādījās kevlārs, man ar ļoti patika, kādu gadu lietoju bez problēmām. Tad sekoja "identičeskij slučaj" kā cienījamajam Zogam. Labs eksemplārs ar pilnīgi jaunu pavadiņu izrēķinājās velces piecirtiena brīdī, otru - vienkārši un bez brīdinājuma kāds nogrieza Babītē, pat kāts lāga nenoraustījās.
Visām tām stieplēm un trosēm vājā vieta - karabīne un savienojums.
Kādu laiku lietoju arī titāna stieples pavadas - ļoti labas, bet ilgāk lietojot pārlūzt (pie savienojuma vietas)arī tās. Laicīgi jau vajadzētu izsviest, bet kā tu izmetīsi, kamēr redzamu bojājumu nav - tas kā ar lifta trosēm.
Tagad lietoju fluorkarbonu, pēc copes pavadu pārbaudu, ja parādījušās "skabargas" - miskastē. Kādreiz jau nokož arī tās.
Karabīnes cenšos lietot tās, ko nav jāloka vaļā, bet kur vizuli iever. Bēdīgākais, ka nevienai gatavai pavadai tādas neesmu redzējis.
12.septembris 2011, 16:53 | links
 
ja tu tvicho, tad iesaku titaana pavadas.
12.septembris 2011, 16:40 | links
 
Nu bet tik filigrāni! Tikai maziņš mazītiņš dinkš... Pa zāli uzsitot ar mānekli spinis vairāk noraustās, vai pa roku uzsit! Neticami! Bet fakts!
12.septembris 2011, 16:28 | links
 
Zinu :)
12.septembris 2011, 16:25 | links
 
piito kozh ka shnjakst :)
12.septembris 2011, 16:22 | links
 
Man arī ir gadījies, ka pārkož. Un citi copmaņi ir stāstījuši. Ar to jārēķinās.
Man pazīstams copmanis svēti tic, ka līdaka nevar pārkost pīto, un nav pārliecināms par pretējo. Citi tic kevlāram, katram savs.
12.septembris 2011, 16:17 | links
 
P.S. "pavadiņa" un "pavadiņas"
12.septembris 2011, 16:01 | links
 
Haoss te sanācis! Atradu divas sadaļas par pavadām! Viena "pavadas", otra "pavadiņas"!
Izvēlējos šo,jo āgrāk sākta un vēlāk komentēta...
Vai no Jums te daudzi lieto kevlara pavadas spiningam? Kādi novērojumi,atsauksmes?
Man šitā kevlara štellīte iepatikās kādus gadus atpakaļ un nu jau divas sezonas lietoju praktiski tikai pašsietas kevlara pavadas.Līdz šim nav bijušas nekādas problēmas un pretenzijas Nolietojas jau da jebkas.Pēc dažām copes reizēm un ņēmieniem apakšējā daļa plūksnoties sāk, rodas bažas par izturību, bet vienmēr tiek nolietotas līdz beigām,pārsvarā atstājot tās ar mānekli ūdens dievam. Gadījies ir kad neiztur karabīne, bet pārsvarā tas ir auklas mezgls pie griezuļa pavadai,kaut aukla pītā..bet....
Šovasar sākumā, ceļot no bedres džigu, nedaudz zem ūdens manīju nelielu triecienu,uzsitienu,vai tamlīdzīgi...kā lai raksturo...Tāds dinkš pa spini. Izvilku pusē pušu pavadu! Man jau izlikās,ka redzēju monstru uznākam līdzi,bet zinot copmaņu "acumēru" un "izmērus" utt. nospriedu ka tas ir gaismu spēle uc,jo nejutu nekādu kampienu, bet trieciens bija samērā vājš. Sēdēju,domāju tā un šitā,kamēr vainu uzliku uz iepriekšējiem ķērieniem, tas ir pavadas defektu traumas dēļ,jo nebiju to pārbaudījis.
Vakar raustot mānekli tvičā, biku zem līmeņa, atkal neliels dinkš, tā ,it kā bik pa zāli uzsistu....un...un palika viegls! Tikai labs virpulis tūliņ pēc tam nogriezās! Tātad bija ņēmiens! Šoreiz bez šaubām! Pavada jauna,pirmā cope, kā ar žileti nogriezta pusē!
Lietojot kevlara pavadas esmu vilcis daudz līdaku,arī astotniece ir stīvēta! Bet šitādu! Un nu jau otro reizi!
Kāda pieredze?
12.septembris 2011, 15:57 | links
 
heijā! Man sākuma jautajums, es iegadajos mono un pito auklu, kuru ir prātīgi likt kā pamatauklu??
15.jūlijs 2011, 22:44 | links
 
 
Kādēļ Ownwer? Ir tak owner. Np, tas tik tā..
5.jūlijs 2011, 21:37 | links
 
Iemaldijos Gards veikalā-Tc ZOOM,runājot par pavadiņām man piedāvāja foto albūmā saliktas apmēram 30 dažādas kalibra un firmu pavadas pa 10.paciņā sapakotas pavadiņas-sev izvēlējos DAM firmas gatavās pavadas -cena 1,10ls-izmēģināju patika,Ownwer ir ok tikai kur pavada stiprinās pie griezuļa ir atstāta auklas cilpas galiņš apm 5-8mm un šad tad tieši tur arī sapinās.Man pa copi 3reizes sapinās pavadas,nācas nomainīt-tapēc ar Ownwer palieku uz Jūs.
5.jūlijs 2011, 15:45 | links
 
vot jums i Owner!
Iisteniibaa sviests ar taam gatavajaam pavadaam, jo izveele veikalos ir ljoti maza normaaliem brendiem.
5.jūlijs 2011, 11:36 | links
 
Par Owner pavadaam uz liini palasiet manis uzdoto jautajumu NG (1-2 menesi atpakal). Vins pats atzina, ka brakja serija akjiem (mezgli un akju materials) un ieteica gatavaas Owner pavadas, kas breksim. Notesteju, tur viss ok.
5.jūlijs 2011, 11:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager