Pavadiņa

varētu ieteikt kaut ko par to pavadiņu!
Kā jau Lauric pieminēja pie mums var iegādāties un uztaisīt pavadiņas pēc jūsu izvēles. Jūs varat izvēlēties garumu, sakabju un griezuļu veidu un mēs tās jums saliksim kopā. Pieejami dažādi pītā metāla materiāli kā arī titāns. Tagad atrodamies Biķernieku ielā 1, Rīga
10.jūnijs 2011, 10:06 | links
 
Izlasot zemāk aprakstīto saprotu ka nav ko ar stīgām krāmēties. Nopērc gatavas pavadas un esi laimīgs...:)))

Vakar uztaisīju 4 stīgu pavadas 15 cm. Jāsaka ka tikai pie 3-šās pavadas sāka parādīties normāli tinumi. Un lai drošāk tītu vajag gludas plaķenes...
10.jūnijs 2011, 09:42 | links
 
Ko jūs mokaties ar pirktajām pavadām. http://www.lureparts.nl/product_info.php?cPath=100&products_id=414&osCsid=liaa5vv1qb1gv6a45dajdtmjr4
Nopērc vajadzīgā diametra stiepli, liec griezuļus, karabīnes kādu labāk patīk, pavadas garums pēc izvēles.
Gribat mīkstāku pavadu, liekat šo http://www.lureparts.nl/product_info.php?cPath=75&products_id=214&osCsid=liaa5vv1qb1gv6a45dajdtmjr4
Tikai pītajām pavadām jāseko līdzi, pie trubiņām mēdz pārlocīties. Ieteicams ar melnu marķieri krāsot, lai noņemtu spīdumu.
10.jūnijs 2011, 07:44 | links
 
Ups, tas otrs nav croslocka trūkums, bet gan x-twitch pavadiņu ar crosslockiem trūkums :)))))
Atvainojos dziļā izklupienā par neprecizitāti ;)
9.jūnijs 2011, 21:34 | links
 
nu jā attaisīšana ir čakarīga tas ir fakc. nu varbūt nestrīdos.
9.jūnijs 2011, 21:26 | links
 
MP, tiešām nevaru iedomāties, kam jānotiek, lai crosslocks neizturētu? Drīzāk jau auklu var pārraut, nekā ...
Trūkums šitām karabīnēm ir tikai tāc, ka diezgan neērti aiztaisīt / attaisīt. Varbūt nebiji kārtīgi aiztaisījis?
Nu jā, ir jau vēlvienc nedaudz trūkums - tā īsti der tikai vobleriem raustāmajiem, un arī tikai tādiem, kam splitrings / gredzentiņš klāt.
9.jūnijs 2011, 21:18 | links
 
Derexx, es ar tā daru. Neko nost nekniebju, tik karabīni uz crosslock nomainu.
Un vispābā, man nedaudz dusma uz Tevi par šito. Tagad visi titaniumus ispirx, un man nepalix :DDDDD
BTW, es Salmo nestrādāju ;)
9.jūnijs 2011, 21:02 | links
 
Kāpēc jāpērk x twich pavadas pa 3 ls, ja var nopirk parastas salmo titanium noknieb nost visu furnitūru un pieliek karabini klat un gatavs, sanak lētāk.
9.jūnijs 2011, 20:46 | links
 
nu godīgi sakot jā, man vienai tieši x-twitch pavadai karabīne tika samocīta. es nesaku ka tā ir sērga, turklāt cross-lock tiešām ir pats uzticamākais sakabes variants.
9.jūnijs 2011, 20:42 | links
 
MP, par x-twitch pavadu karabīnēm, nu galīgi garām :)))) Tām ir CrossLock konstrukcijas karabīnes, un tā ir visizturīgāgā, salīdzinot ar citām. Un ja par griezuļiem, tad ...
Šitās pavadas ir domātas vobleriem, tātad - var vispābā istikt bez griezuļiem, jo ...
Nu, vai tiešā, ir vēlme kautko mainīt pēc apdomāšanās? ;)
9.jūnijs 2011, 20:38 | links
 
stīgai viens no mīnusiem ir ka dažreiz metienā ieķerās vobleris stīgā. parastajiem izmantoju titānu, viņš tomēr ir nedaudz lokanāks, kas dažreiz lieti noder.
UL ja baigi vajag pavadu var paņemt FC nedaudz resnāku, tik jārēķinās ka FC ir grimstošs, kas var ietekmēt mānekli!
X-twitch pavadām griezuļi un it īpaši karabīnes ir diezgan sliktas, iesaku mainīt uz Owneri.
9.jūnijs 2011, 20:03 | links
 
A manam čomam pārplīsa ģitāras stīga..dabūju no viņa un man liekas tāda vidēja.. mīnuss tas ka nevar uztaisīt smuki cilpiņas kur griezuli ielikt, ja loka tad tā stīga lūzt..
9.jūnijs 2011, 19:52 | links
 
Lietoju 80lb fluorkarbona pavadas. Sienu pa taisno pie griezuļa, kā sauc mezglu - nezinu. Kad pavada tiek bojāta - nomainu pret jaunu.
Izmaksas: 16-18 santīmu.

9.jūnijs 2011, 18:21 | links
 
bet kā ir teiksim ja vajag UL'am pavadu, tad varētu taisīt no nr 1 stīgas?
9.jūnijs 2011, 18:20 | links
 
Es,kā nopirku pirmo titāna pavadu,tā vairs nelietoju citas.Lietoju Salmo titāna pavadas.Vienīgi tām ir apšaubāmi griezulīši.Šķiet,ka drīz pārlūzīs.Uzzināju,ka veikalā fishbon varot aiziet ar savām sakabēm un griezuļiem,un tur sakniedēšot ar savu titana stiepli.Manuprāt ideāls variants.
9.jūnijs 2011, 18:13 | links
 
maituputns - a kapēc parastajiem vobleriem neizmanto to stīgu???
9.jūnijs 2011, 17:51 | links
 
[url=http://ribku-lovim.ru/povodok-iz-struni.html[/url]
9.jūnijs 2011, 17:48 | links
 
es pa uztaisu cilpiņu un pa taisno sienu, jo viņas izmantoju tikai tvičam, līdz ar to man nepiņķējas, otrā galā arī tikai cilpiņu saviju un miers.
Nu titānu izmantoju gan džigam, gan parastajiem vobleriem. lēts nav toties labs gan.
9.jūnijs 2011, 17:46 | links
 
 
Titāna pavadiņas ir labas un maksā jau laikam arī labi...
Ģitaras stīgu Nr.2 es nopirku pa 0,60 Ls (apm. 1 m). No tās var uztaisīt kādas 4-5 pavadas.

Palasijos un paskatijos kievijas saitos video par pavadiņiem no stīgām. Nu baigi jau tie RU spiningotāji slavē. Būs jāpamēģina.

Kā labāk: likt karabīni vai pa taisno siet pīto auklu?
9.jūnijs 2011, 17:43 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager