Līdakas

dzelziss [03.05.19]: Šādu vobleru nomu vajag organizēt laivu nomas vietās...
Un tad taps jauna sadaļa "nomas punktu nodrāztie mānekļi"! :D
3.maijs 2019, 12:22 | links
 
Rondo [03.05.19]: kurjers6 [9:23]: No vienas puses 2 eur dienā ir sīkums, bet no otras puses tas ir 10+% no preces vērtības. Bet nomās parasti ir krietni mazāk. Piemēram es nomāju fotoobjektīvu, kura jauna vērtība ir vismaz 600, pa 20 eur dienā. Tātad samaksājot vien 1/30 no preces vērtības. Bet visumā jau neslikta doma, paķert uz cop notestēt kādu sen kārotu, dārgu mānekli, par kura iegādi un efektivitāti vēl šaubies.

Karlis_K, 2.maijs 2019, 23:55
Ja nedzīvo pie bodes tad piemet vēl pāris eirikus klāt par degvielu autiņam.Tev tam māneklim jāaizbrauc pakaļ un pēc copes jāaizved atpakaļ.un kopā tie vairs nebūs 2 eiriki.Tieši tā. :) un kā notiek ja ,, lietotu norauju,, - vai jāmaksā kā pa jaunu? :)
Piedod ... Bet , nemāki lasīt ? Skaidri un gaiši rakstīts "Drošības nauda - voblera cena" ... Tātad , ja norauj , padirs , nozog , saplīst utt... Tad Tu esi nopircis sev jaunu vobleri :)
3.maijs 2019, 12:15 | links
 
Vo, nomu vietās arī būtu tie konkrētie labie apstākļi !
3.maijs 2019, 12:00 | links
 
Šādu vobleru nomu vajag organizēt laivu nomas vietās...
3.maijs 2019, 11:49 | links
 
!!! Nevienā acī neapgalvoju, ka tieši tā būs, tas ir tikai pārdomas par piedāvājumu un varbūt pat konkrētos apstākļos labu iespēju(Amerikā neesmu bijis) bet pat šķībacainie ir iemācījušies mānīties!
Un mūsu bodēs tas sevišķi vērojams!
Esi ilgāku laiku noskatījis kādu preci, gaidi atlaides (ZS, vai citas) un pēkšņi, kad sākas atlaides uz ceņņika parādās nesvītrots lielāks cipars, bet iepriekšējais, kā ar atlaidi !!! Vai arī visiem zināmais lietotu auto tirgus, kur vēlamo uzdod par esošo !
Tā lūk krāpnieki sačakarē cilvēkam prātu :),,bet gan jau būs labi !
..piedodiet, ka *līdaku* tēmā, bet ja jau reiz TE tā saruna panesās!
3.maijs 2019, 11:30 | links
 
kurjers6 [03.05.19]: No vienas puses 2 eur dienā ir sīkums, bet no otras puses tas ir 10+% no preces vērtības. Bet nomās parasti ir krietni mazāk. Piemēram es nomāju fotoobjektīvu, kura jauna vērtība ir vismaz 600, pa 20 eur dienā. Tātad samaksājot vien 1/30 no preces vērtības. Bet visumā jau neslikta doma, paķert uz cop notestēt kādu sen kārotu, dārgu mānekli, par kura iegādi un efektivitāti vēl šaubies.

Karlis_K, 2.maijs 2019, 23:55
Ja nedzīvo pie bodes tad piemet vēl pāris eirikus klāt par degvielu autiņam.Tev tam māneklim jāaizbrauc pakaļ un pēc copes jāaizved atpakaļ.un kopā tie vairs nebūs 2 eiriki.
Tieši tā. :) un kā notiek ja ,, lietotu norauju,, - vai jāmaksā kā pa jaunu? :)
3.maijs 2019, 11:12 | links
 
Par to vobleru īri !
Kas būs ar lietotajiem, tiks nocenoti ?

Jon-Hill, 3.maijs 2019, 07:41


Latvijā ideja ir jauna , bet tāda prakse ir Amerikā.

Personīgi esmu atradis amerikāni , kurš nodarbojas ar vobleru nomu iekšējiem udeņiem un jūras ūdeņiem, jo tur vobleru cenas svārstās no pāris dollāriem ($)līdz pāris simtiem($).

Pēc neliela nolietojuma viņš liek visu ē-bay un ar nelieliem skrāpējumiem vai citām lietujuma pazīmēm var iegādāties ar 50-75% atlaidi no mūsu tirgus vērtības.

Daži vairāk skrāpēti , daži mazāk , daži vienkārši bez lietojuma pazīmēm.
Ja es varu nopirkt hamakuru pa 10$ , kurai ir pāris skrambas tad labāk to izdaru , nekā pērku jaunu pa 20+ euro.
No mīnusiem tikai pasūtījumam jābūt vismaz 100$ vērtībā...+ shipping ( +-5 euro)
Veicu pasūtījumu 1-3 reiz pa ziemas sezonu.
3.maijs 2019, 11:01 | links
 
No vienas puses 2 eur dienā ir sīkums, bet no otras puses tas ir 10+% no preces vērtības. Bet nomās parasti ir krietni mazāk. Piemēram es nomāju fotoobjektīvu, kura jauna vērtība ir vismaz 600, pa 20 eur dienā. Tātad samaksājot vien 1/30 no preces vērtības. Bet visumā jau neslikta doma, paķert uz cop notestēt kādu sen kārotu, dārgu mānekli, par kura iegādi un efektivitāti vēl šaubies.

Karlis_K, 2.maijs 2019, 23:55

Ja nedzīvo pie bodes tad piemet vēl pāris eirikus klāt par degvielu autiņam.Tev tam māneklim jāaizbrauc pakaļ un pēc copes jāaizved atpakaļ.un kopā tie vairs nebūs 2 eiriki.
3.maijs 2019, 09:23 | links
 
Par to vobleru īri !
Kas būs ar lietotajiem, tiks nocenoti ?
3.maijs 2019, 07:41 | links
 
principā jau tapat pirksi to vobleri ja tas ir medigs,plus var to vēl izīrēt.ar kātiem varētu būt grūtāk.
3.maijs 2019, 06:06 | links
 
No vienas puses 2 eur dienā ir sīkums, bet no otras puses tas ir 10+% no preces vērtības. Bet nomās parasti ir krietni mazāk. Piemēram es nomāju fotoobjektīvu, kura jauna vērtība ir vismaz 600, pa 20 eur dienā. Tātad samaksājot vien 1/30 no preces vērtības. Bet visumā jau neslikta doma, paķert uz cop notestēt kādu sen kārotu, dārgu mānekli, par kura iegādi un efektivitāti vēl šaubies.
2.maijs 2019, 23:55 | links
 
JIG.LV [02.05.19]: A ko, malači "Fishland"! Vismaz nesēž uz pakaļas un negaida ka uz galvas kaut kas nokritīs, domā un piedāvā ko jaunu. Nezinu vai konkrētā ideja nostrādās, bet , jebkurā gadījumā, man kolēģu aktīvā pieeja konceptuāli simpatizē.
Nesaku, ka slikta pieeja.
Bet, teiksim, kāds būs tas nosacījums, pie krāsojuma skrāpējumiem, jo pie aktīvas līdaku copes, tādu megabass var ātri līdz nepazīšanai nostrādāt. Kas ar āķu locīšanu, utt..

Otrs, kāda būs tā noteiktā voblera cena - drošības nauda.


Man liekas neaizies. Bet veiksmi, ja būs kaut kas interesants, neredzēts, kādēļ nepamēģināt.

P.s rakstot iegāju lapā, bet nekādu info neatradu. Varbūt nesanāca, ja kādam sanāk - iemet linku
2.maijs 2019, 22:48 | links
 
Nu ļoti vēlētos redzēt šīs akcijas rezultātus. Pēc manām domām, mīnusi absolūtie...
P.S. Neesmu eksperts, tikai savas domas.....
2.maijs 2019, 22:26 | links
 
A ko, malači "Fishland"! Vismaz nesēž uz pakaļas un negaida ka uz galvas kaut kas nokritīs, domā un piedāvā ko jaunu. Nezinu vai konkrētā ideja nostrādās, bet , jebkurā gadījumā, man kolēģu aktīvā pieeja konceptuāli simpatizē.
2.maijs 2019, 21:58 | links
 
Abavnieks [02.05.19]: Pat nu ir šāda iespēja pieejama :)
Nu neko marketinga fiška. :))))
2.maijs 2019, 21:10 | links
 

Pat nu ir šāda iespēja pieejama :)
2.maijs 2019, 21:07 | links
 
naloxon04 [16:34]: Jā paskatās YouTube, tad veči ar visādiem mācekļiem ķer. Gan lētajiem aliexpres kopijām, gan dārgo galu. Tehnika nav sarežģīta. Tvičings vai tīšana ar pauzēm, ņemot vērā voblera grimstību. Tā es pa PC vakaros šad tad paskatos. Runājot ar pazīstamiem, man veči liela daļa stāsta, ka ķer tikai uz bleķiem, ka uz vobleriem nav ķēruši vai mēģinājuši, bet slikti gājis. Mana pieredze rāda, ka noķert var, bet vobleris laikam māneklis, kuru izkozt visgrūtāk. Tad nu tā. Paldies, no manas puses tas ir viss par vobleriem. Nē asakas, veči!Tas būs mūžīgais strīds - vai zivs labāk ņems uz dārgo vai lēto mānekli.

Lai teiktu, ka tas ir vienkārši mārketings, diez vai...

"dārgie" vobleri tiek vairums ražoti jp vai usa. Kas tad ir plusi - garantija, ka strādās, viennozīmīgi KVALITĀTE, lielākai daļai ir patentētas tālmetienu sistēmas - cilindri, magnēti utt., protams arī brends. Cilvēki nopietni strādā pie šiem vobleriem, izstrādā un testē.

Kā top ali bali un citi vobleri, pat nevaru iedomāties... Ja tas ar visu sūtīšanu var maksāt 70 centus.. Tas ir kā piemērs.

Kas un ko ķers - zivs būs aktīva, tā ņems gan gan, bet pat tāda situācijā, teiksim balisongs vai draga (kas ir balisonga kopija) oriģināls vobleris izkonkurēs kopiju.

Un tad ir vidusslānis - rapalas, lj utt. Kas viennozīmīgi nav slikti vobleri un zivis ķers. Un šajā slānī var runāt par mārketingu, kurš kuru izkonkurēs ar reklāmu, klipiņu, kas uzrunās pircēju.


Galu galā, katram jau pašam ir jāizlemj, ko viņš grib un ko viņam vajag. Ja cilvēks reizi mēnesī paspiningo, loģiski, ka nav vajadzība pēc kastes ar dārgā gala vobleriem. Kaut ko noķers jau tāpat.

Ja kāds man var pierādīt, ka ar ali vai kādu kopiju var noķert vairāk kā ar oriģinālu, varam sarunāt testu intereses pēc :)

Un nevajag tagad teikt, ka tad un tad, uz to un to vobleri par 1€ noķēru lielo.
Katrā ziņā, der padomāt par to, kā ir bijis, kad neķeras...
Ne asakas

Abavnieks, 2.maijs 2019, 18:37

Tavā teiktajā ir liela daļa taisnības, jo ir arī tādi copmaņi, kuri domā: "Nopirku cool mānekli - un nu tikai ķeršu, un nu tikai būs!" Nu nebūs uzreiz nekā, vai būs tikai mazdrusciņ.
Lai noķertu zivi katrā copes reizē, par trofejām nerunāsim, jāzin, nerunājot jau par copes vietām, bet ir jāpiestrādā, pat ļoti, pie mānekļa spēles. Daudziem tas ir par grūtu, vai daudzi to pat neapzinās. Un tad jau ir iemesls vainot vobleri, vai ko citu.
Ja gribi pastāvīgu līdakas kodienu - jāzin arī kaut kas, un visvairāk jāprot saprast, kas tieši šodien ir tas svarīgākais. Ja neizdodas to atkost - jāiztiek bez loma. Tāda diemžēl ir copmaņa ikdiena.
2.maijs 2019, 19:12 | links
 
naloxon04 [02.05.19]: Jā paskatās YouTube, tad veči ar visādiem mācekļiem ķer. Gan lētajiem aliexpres kopijām, gan dārgo galu. Tehnika nav sarežģīta. Tvičings vai tīšana ar pauzēm, ņemot vērā voblera grimstību. Tā es pa PC vakaros šad tad paskatos. Runājot ar pazīstamiem, man veči liela daļa stāsta, ka ķer tikai uz bleķiem, ka uz vobleriem nav ķēruši vai mēģinājuši, bet slikti gājis. Mana pieredze rāda, ka noķert var, bet vobleris laikam māneklis, kuru izkozt visgrūtāk. Tad nu tā. Paldies, no manas puses tas ir viss par vobleriem. Nē asakas, veči!
Tas būs mūžīgais strīds - vai zivs labāk ņems uz dārgo vai lēto mānekli.

Lai teiktu, ka tas ir vienkārši mārketings, diez vai...

"dārgie" vobleri tiek vairums ražoti jp vai usa. Kas tad ir plusi - garantija, ka strādās, viennozīmīgi KVALITĀTE, lielākai daļai ir patentētas tālmetienu sistēmas - cilindri, magnēti utt., protams arī brends. Cilvēki nopietni strādā pie šiem vobleriem, izstrādā un testē.

Kā top ali bali un citi vobleri, pat nevaru iedomāties... Ja tas ar visu sūtīšanu var maksāt 70 centus.. Tas ir kā piemērs.

Kas un ko ķers - zivs būs aktīva, tā ņems gan gan, bet pat tāda situācijā, teiksim balisongs vai draga (kas ir balisonga kopija) oriģināls vobleris izkonkurēs kopiju.

Un tad ir vidusslānis - rapalas, lj utt. Kas viennozīmīgi nav slikti vobleri un zivis ķers. Un šajā slānī var runāt par mārketingu, kurš kuru izkonkurēs ar reklāmu, klipiņu, kas uzrunās pircēju.


Galu galā, katram jau pašam ir jāizlemj, ko viņš grib un ko viņam vajag. Ja cilvēks reizi mēnesī paspiningo, loģiski, ka nav vajadzība pēc kastes ar dārgā gala vobleriem. Kaut ko noķers jau tāpat.

Ja kāds man var pierādīt, ka ar ali vai kādu kopiju var noķert vairāk kā ar oriģinālu, varam sarunāt testu intereses pēc :)

Un nevajag tagad teikt, ka tad un tad, uz to un to vobleri par 1€ noķēru lielo.
Katrā ziņā, der padomāt par to, kā ir bijis, kad neķeras...
Ne asakas
2.maijs 2019, 18:37 | links
 
Šorīt bradājot pa LB 12 copes. 4tras uz mājām pārējās peld. Trijām ikri vēderā vēl stingri. HVZ kas dabā notiek....
2.maijs 2019, 17:50 | links
 
naloxon04 [02.05.19]: Jā paskatās YouTube, tad veči ar visādiem mācekļiem ķer. Gan lētajiem aliexpres kopijām, gan dārgo galu. Tehnika nav sarežģīta. Tvičings vai tīšana ar pauzēm, ņemot vērā voblera grimstību. Tā es pa PC vakaros šad tad paskatos. Runājot ar pazīstamiem, man veči liela daļa stāsta, ka ķer tikai uz bleķiem, ka uz vobleriem nav ķēruši vai mēģinājuši, bet slikti gājis. Mana pieredze rāda, ka noķert var, bet vobleris laikam māneklis, kuru izkozt visgrūtāk. Tad nu tā. Paldies, no manas puses tas ir viss par vobleriem. Nē asakas, veči!
Ķeras uz to kam tu pats tici, pārējais ir marketings! :)))
2.maijs 2019, 17:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager