Raudas

Pēc šīm sarunām sagribējās izbaudīt 100g raudu vareno cīņu:) Aizgāju ar 6m mahu uz ezeru un esmu apmierināts. Uzbarojušās pa vasaru, uzkrājušās spēku, kāts smuki locījās pat pie 80 g :)
16.augusts 2011, 10:08 | links
 
Nu tad Latvijas mailēm ''kirdik'',aizies pa ''skuju taku''tāpat kā pārējā zive ...
16.augusts 2011, 09:39 | links
 
tonis> nu nez, te jau sākas nanotehnoloģijas, caur blatiem no Nasas jāsadabū dažu nanometru resna aukliņa(no zirnekļašķiedras imitācijas), kas tur kādus pāris gramus, tad arī 5g maili varētu kausēt pustundu(ka tik nepārrauj!) :D
16.augusts 2011, 00:11 | links
 
Nepārspīlēsim,-pietiks ar pieciem simtiem...DD
15.augusts 2011, 23:14 | links
 
pat bail iedomāties cik taukšķus jāizdod lai "cīnītos" ar 5gramīgām mailītēm :D
15.augusts 2011, 18:58 | links
 
Nuu ,lai produktīvi cīnītos ar 100g rauudāām,tam maham ar jābūt vismaz 100Ls vērtē,zavādāk neizjūtīsi to cīņas garšu...
15.augusts 2011, 17:54 | links
 
Bērnībā , es ar tādu lazdas viciņu pat līdakas vilku .
15.augusts 2011, 15:32 | links
 
Pareizi izkaltētu 3m lazdas viciņu un aidā! Bērnībā tā es slapju pieri "cīnījos" ne tikai ar 100g raudiņām un asarīšiem, bija pat karūsiņas līdz 200g :)
15.augusts 2011, 15:03 | links
 
Asarīt, ja gribi 100 g raudu vilkt kā krokodīlu, vajag visvieglāko kātu, bet tas būs visdārgākais.
15.augusts 2011, 14:56 | links
 
asarits 100 grami raudas ?:):
15.augusts 2011, 14:11 | links
 
kāds varētu ieteikt kādu mahu lai var arī ar 100 gramīgām raudām pacīnīties??
15.augusts 2011, 14:02 | links
 
pasakat kads kadu pasgatavotu papild baribu es varetu pagatavot
1.maijs 2011, 17:05 | links
 
Lielajiem ražotājiem ir visvisādas interesantas piedevas, bet pie mums parasti nenopērkams. Browning ražo Fenheli (saldā dille). Es ņemu mūsu pašu kaltēto dilli (daudz) un ruma esenci no RIMI plaukta un man ir saldais Fenhelis ar rūgtu aromātu. Man liekas, ka interesantāks par melasi. Tas viss tieši pavasarim, var arī rudenī pie auksta ūdens.
26.aprīlis 2011, 20:01 | links
 
Pilienu CORVALOLUM ,pat mīklām un tam līdzīgi-ticiet man un pārbaudiet paši.Visas karpveidīgās nāk uz viņa,tikai nepārdozēt!
26.aprīlis 2011, 19:53 | links
 
kola - tu par tām dillēm nopietni? Es dilles savulaik Lielupes baseinā izmantoju bet galvenokārt rudenī. Liku klāt mīklai veikalā nopērkamās sakaltētās smalkās dilles. Varbūt ir kāda esence izdomāta vai eļļa?
26.aprīlis 2011, 19:48 | links
 
Prikolam to ieliku,uzreiz uztver nopietni.Vīri tai forumā ņemas ne pa jokam,..cik zeķenes vietā glaunas jāpērk un tā tālāk!
26.aprīlis 2011, 19:47 | links
 
Āķi, tas, man liekas, ir galīgi garām! Viss, ko šajā receptē izskalo ārā ir pats svarīgākais šajā ēsmā. Kad es uztinu uz āķa boltušku un iemetu ūdeni, tā straumes un vispār ūdens iedarbībā sāk skaloties nost un veido ap sevi dūmakainu aromātisku mākonīti. Ja zivs nepaņem, paliek uz āķā caurspīdīga, līmveidīga masa, kura zivis jau vairs neinteresē.
26.aprīlis 2011, 19:39 | links
 
Taisnība jau ir Mirtinam.
Tās mājas receptes ir dvēselei :))) Man pēdējā top piedeva bāzes barībai (pavasaris Daugavā) ir daudz dilles + nedaudz ruma esence. Fantastiska smarža.
Veikālā nopirkt ir vienkāršāk un lētāk.
26.aprīlis 2011, 19:32 | links
 
Es sen jau tos biju lasījis,bet nejauši pašķirstīju ...
Делай так - возьми полстакана манки (нАрмальный стакан это 250 гр.(мл.) Смех
Сними с женщины чулочек - надеюсь даст. От чулочка отрезать нуно кусочек см.20 (дырки на чулочке не допустимы. Завязываем один край, сыплем манку в чулочек и промываем под струей горячей (в меру конечно) воды до тех пор, пока из чулочка перестане идти сколь-либо подкрашеная вода - это будет означать, что все ненужное (нам) мы вымыли, а в чулочке осталась одна клейковина, которая потом и заряжается хоть в шприц хоть в г медицинский напальчник - очень удобно. Вся процедура занимает 15-20 минут.
26.aprīlis 2011, 19:30 | links
 
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager