Iekšējo ūdeņu lietošana

Privatizētās upes, makšķerēšanas apliecības.
Visfoešāk tos mūsu irēdņus-resnuļus uz ēsmas uzlikt!
6.aprīlis 2008, 18:21 | links
 
paldie par par padomu.Ja jau varētu normāli aprunāties kaut ar humora piedevu-es jau labprāt.Bet viņi jau piedraud izbrauksi krastā un mašīnīte vairs var nedarboties, pierādi nu kas vainīgs.Vispār es domāju ka tie kuri ievāc naudu par makšķernieku apliecībām,varētu reizi gadā publicēt attiecīgā raj.publiski pieejamos
udeņus.Domāju ka kā makšķernieku org.biedrsar stāžu,es drīkstētu zināt savas tiesības.Starp citu makšķernieku tiesības jaunajos noteikumos ir ļoti minimālas.Vajadzētu likumā pieminēt ka upes Latvijā nepakļaujas privatizācijai un ir publiski pieejamas visiem likumīgajiem makšķerniekiem
16.oktobris 2007, 18:47 | links
 
P.s. ak jā es vēl teicu ka labprāt samaksāšu jā viņš man pierādīs to ka ceļš ir viņa un iedos man maksājuma čeku :D
Beigās sanāca humors :D
3.oktobris 2007, 09:55 | links
 
Hmmm... neesmu dzirdējis to ka upi var privatizēt, tas ir valsts īpašums.
Man ir gadījies tā, ka es atbraucu pie Kalnciema tilta (Lielupe), no Tīreļu puses, atstāju mašīnu uz valsts, grants ceļa, kas iet līdz pat upei (tur kādreiz sen atpakaļ bija piestātne).... bet te uzrodas nedaudz ierāvis večuks un saka lai dodu 1Ls par to ka es atstāju savu auto.
Tā kā neesmu muļķis un šo to no likumiem zinu, tad es viņam piedāvāju izsaukt policiju, lai mani "sodītu". Vēl pateicu, ka visi valsts ceļi ir valsts īpašums, ka ja tas ir privātīpašums uz tā jābūt attiecīgam uzrakstam, jābūt papīriem kas apliecina to ka tas ir tavs privātīpašums utt.
Vecītis pievērās un vairāk nekad nenāca diedelēt.
No viņa teiktā daudzi makšķernieki viņam maksā.
Lūdzu mīļi ekolēģi, sūtiet tādus dundukud dēt un nevairojiet nelikumību Latvijā. Ja nu kas varat izsaukt policiju, lai ievieš kārtību, galu galā tā ir naudas izspiešana un cilvēktiesību pārkāpums.

Domāju ka tavā gadījumā ir kaut kas līdzīgs. Paprasi lai uzrāda upes īpašumu apliecinošus doķus, ja nē tad lai iet...
3.oktobris 2007, 09:53 | links
 
Nu tad tā..Man ļoti patīk spiningot,ar to aizraujos jau no bērna kājas un man ļoti nepatīk zaudēt vizuļus,tāpēc spiningoju no laivas.Kā jau visi kārtīgi copmaņi katru gadu iegādājos tā saucamo"makšķernieka apliecību"Kārtība ir un paliek kārtība.Tikai Valkas raj. nu jau kādu laiku sāk piekopt ezeru viltus privatizāciju.Un jaunie "'ipašnieki"man iesaka šo apliecību ie... d...Sādi ezeri ir :Brutuļu dzirnavezera stādinājums{uz Abulas upes},Rauzas dzirnavezers{uz Rauzas upes},Jeisks stādinājums[elektrostacija}uz Rauzas upes.Un droši vien tie nav vienīgie.Tā nu es gribētu pajautāt tiem kungiem,kui ir kompetenti man atbildēt,vai tiešām "'ipašnieki"to drīkst[dzīt mani projām un neatļaut makšķerēt no laivas}vietās kuras faktiski ir mākslīgi uzstādināta upe.Un no kura laika,un ar kādiem likumdošanas aktiem es varētu privatizēt teiksim kādu Gaujas {gabalu}Un vēl-tad kāda velna pēc man jāpērk šī apliecība{5ls.}
2.oktobris 2007, 17:39 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager