Enkuri

Svieki,ir gumijas laiva 420kg kravnesibu,bet nezinu cik smagu enkuru vajag?! Kāds var dot padomu?
6.maijs 2012, 13:59 | links
 
Gint, es gumijniecei agrāk arī izmantoju kaut ko līdzīgu spararatam, zini, turēja tā neko! Sliktāk bija tīrā smiltī,straumē ... :))
3.aprīlis 2012, 22:59 | links
 
Es arī kādreiz domāju ka par enkuru var izmantot divus kopā sasietus ķieģeļus , lielu kuvaldu , Volgas spararatu un vēl viss kaut ko , kad beidzot tika pārvarēts skopums un nopirkti kārtīgi enkuri , tagad varu tikai apliecināt ka Urmaas istinu glagolit , bet sasietos ķieģeļus varu kādam uzdāvināt jā vajag , labāk kā nekas protams ir , bet salīdzinājumā ar īstu enkuru , tas nav tas .
3.aprīlis 2012, 22:45 | links
 
Zogs
Kā jau rakstiju:
Enkuram ir jābūt salīdzinoši vieglam un jāpilda savs uzdevums..........
Starp k-ķēžu cilāšanu un viegla parocīga enkura cilāšanu es izvēlēšos otru.Tas nekas ka par to būs jāšķirās no naudiņas.Ja būtu iespējas pagatavot vieglu ,ērtu un tādu enkuru kurš notur manu pūsli.Tad droši vien ka ari gatavotu pats.
:))
3.aprīlis 2012, 21:51 | links
 
Es uzskatu,ka Ls 20 ir par dārgu tādai lietai! Un ne visi var atļauties tādu summu enkuram vien! Tad nu iztiek kā var. Mans veidojums turēs vairāk,kā 3x smagāka hantele, jo tam ir tradicionāla enkura forma. Ne jau smagumā vien ir tā fiška! Un izskatās,ka ne visi to te saprot! Domā, lielāks blāķis_ labāk turēs... Nu protams, iemočī uz grunti 100kg, tad nu toč laivu neizkustinās :)
Kaut gan straumē arī 100kg var ripināties, atkarībā no formas...
3.aprīlis 2012, 21:33 | links
 
Nopērc veikalā enkuru atbilstošu savas laivas kravnesībai un miers mājās.12-20Ls maksā.Nav jau nemaz tik dārgs.Ja tas par dārgu,tad cilā kāpurķēžu posmus.Aliņos gan jau vairāk notērējat.
:)
3.aprīlis 2012, 21:13 | links
 
urmaas,tas ka ekuram ir jāpilda enkura loma,domāju šeit saprot gandrīz visi,bet varbūt būs arī kautkas pamācošāks priekš "kačokiem"?
savādāk sanāk tik ka kāds ierejas garāmskrienot !
3.aprīlis 2012, 21:05 | links
 
Ieliec pamatu bloku.:D
Enkuram ir jābūt salīdzinoši vieglam un jāpilda savs uzdevums.Tāpēc "kāpurķēžu" laikmets man sen ir pagājis.Ja grib uzkačāties,tad tam ir paredzēta sporta zāle.
:))
3.aprīlis 2012, 20:23 | links
 
kaut kad jau iepriekš pieminēju, bet man liekas, ka labāks par kāpurķēžu ķēdes posmu nekas nav. ja ir lielāks vilnis, tad lieku 2 gab. Protams, ja gultne ir smilšaina, tad lielā vējā arī divi nelīdz.
3.aprīlis 2012, 20:17 | links
 
Kad braucu copēt, līdzi ņemu palielu polietilēna maisiņu. Upes malā pieberu ar smiltīm, enkurs gatavs. Nekas nav nekur jāstiepj, kad beidz copēt izber un maisu savāc(kabatā).
Ne asakas!
3.aprīlis 2012, 19:51 | links
 
Ja runājam par enkuriemģumijniecei....liela kuvalda vai hanteles ripa.:-)
Palaidu diskusiju garām:-)
3.aprīlis 2012, 19:43 | links
 
man ar ir divi (enkuri) savam pūslim. viens vieglākais labajiem un vienkāršajiem apstākļiem (breksis99 uzmeistaroja,nu dikti jau nu glauni izskatās un tikpat glauni ar viņu ar ir strādāt ),otrs ir skarbajiem laikapstākļiem ,kā arī jūrai ! tas nu gan MADE IN USSR . gada skaitli nu gan nezinu,bet tas ka šā gadsimta ražojums,par to esmu tākā vairāk nekā pārliecināts ,jo filmās par kariņu,kā arī izbijušjos kolhozos tos matīju gan ! tas ir nekas cits kā kāpurķēdes viens posms ! turās pie grunts kā pielīmēts ,tikai rokas vajag bišķiņ ar bicepsiņiem,jo ja daudz sanāk cilāt,var ātri pagurt un tad jau ja gadījumā sēž uz airiem ,līdz tiem var arī netikt !!! :))))))
ne asakas,tfū ,ne enkura !!!
3.aprīlis 2012, 19:34 | links
 
Besī tā cena enkuriem! Es uztaisīju pats un nesūdzos! Ventā samu tur labi!
Īsumā: auto sadalenei ar visu zobratu, līdz apt pusi nost(pēc ieskatiem) galā piemetina cilpu, apakšā pie zobrata 4us trijstūrus ar izliektu leņķi un enkurs gatavs! Nepilna stunda.... Da uzmetināt jau var viskaut ko, man piem ir pieejamas auto daļas(šrots) un metināmais...
Protams, ne visiem ir tāda iespēja.
Centos vizualizēt

2.aprīlis 2012, 19:23 | links
 
Es, kad reģistrēju savu 4m piepūšamo man ierakstija ka motorlaiva,automātiski vajadzīgas tiesības.Tākā nevar saprast, kas skaitās airu laiva,jo motoru var piekarināt jebkurai.Nokārtoju tiesības, tagad var braukt bez uztraukuma.Lidz 5zs var karināt klāt,ja skaitās airu laiva.
2.aprīlis 2012, 19:15 | links
 
Mierīgi
2.aprīlis 2012, 18:38 | links
 
ok ja piereģistrēju kā airu laivu,jo šobrīd nav motora. bet vēlāk noperku teiksim 4hp motoru. man tak nevajadzes neko pareģistret? tik atsevišķi motoru piereģistret?
2.aprīlis 2012, 18:15 | links
 
lacuks007
es domāju, ka tik lielus nemaz nevajag, 4kg arī būs ok. Katrā ziņā abus toč nevajag tik smagus. Spriežu pēc savas laivas (4,30m alumīnija), un iztieku ar 4kg. Daugavā pietiek.
2.aprīlis 2012, 17:45 | links
 
lacuk - Ja tev tas pūslis reģistrēts kā motorlaiva, tad Tev pēc noteikumiem http://www.likumi.lv/doc.php?id=103963 vajag vismaz 6kg enkuru, kurš piesiets 20m garā 12mm resnā neilona trosē. Tā kaukā :)
2.aprīlis 2012, 17:40 | links
 
nu jūs te pasakas stāstat par 2 striķiem...kurš ir redzējis kuģa enkuram 2 striķus, tipa, ja ieķerās? :DDD
ja kārtīgi ieķersies čakārņos, tā, ka pabraucot pretī nenāk vaļā, tad nelīdzēs ne 2 ne 3 striķi...priekš tā ir jābūt nazim, lai var striķi nogriezt, ja vētra sākas :)
2.aprīlis 2012, 17:36 | links
 
nevaig 2 striķus,piesien pie enkura apakšas,tad to pašu striķi pie auģšas ar aluminija drāti,ja ieķersies,tad stingri parau,drāts pārtrūks un striķis paliks pie apakšas un cel ārā....ne asakas.
2.aprīlis 2012, 17:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager