Enkuri

Ja to jau sapratu bet tapat paldies!
2.aprīlis 2012, 17:00 | links
 
Pie tam, viņā vēlams 2 striķus iesiet.
Ja aizķersies aiz kaut kāda drūma čakārņa, tad aiz striķa, kas iesiets pretējā galā varēs izcelt.
2.aprīlis 2012, 16:52 | links
 
Paldies gint! Jaizstuko kkads normals stiprinajums tad aizmugure velvienam!
2.aprīlis 2012, 16:32 | links
 
Zb man ar kiegeliem nemties! Gribu vienreiz nopirkt normalu enkuru un aizmirst! Laiva ir jauna tapec bez ponas cik smagu vajag :)
2.aprīlis 2012, 16:30 | links
 
Lāčuk , tāds enkurs būs OK , bet katrā ziņā tādus vajag divus .
2.aprīlis 2012, 16:30 | links
 
Zb man ar kiegeliem nemties! Gribu vienreiz nopirkt normalu enkuru un aizmirst! Laiva ir jauna tapec bez ponas cik smagu vajag :)
2.aprīlis 2012, 16:29 | links
 
lacuks007, a ko gribi lai laiva dara? Lēnām slīd jeb stāv uz vietas?
2.aprīlis 2012, 16:28 | links
 
Nu gan jautājumi!!! Sākuma paņem 2 ķieģelus, tad saksi saprast ko tev vajag un kāpēc!!!
2.aprīlis 2012, 16:25 | links
 
http://www.interveikals.lv/info/57410//
Sitads bus ok?
2.aprīlis 2012, 16:18 | links
 
Hello biedri! Jsutajums cik smagu enkuru vajag 330 garai laivai pvc kopejais svarsap 350 kg!
2.aprīlis 2012, 16:01 | links
 
hmm.... atceros ka līcī asarus copēju, bija vējš un viļņi, enkuru (ķieģeli) vajadzēja garā striķī vilkt pa grunti kamēr tas pats atrada kur ieķerties. Un tad lai to atsvabinātu, raustīju striķi cik spēka, pat laivas (piepūšamās) gals iegima pa 4/5. Nevisai saprotu, kā piemeklēt to tievo aukliņu lai kad vējš stumj laivu un vēl viļņi to rausta, tā izturētu, bet pie vajadzības es to ar rokām varētu pārraut. Varbūt labāk savīt viegli kopā divus striķus, vienam gals pie augšējās cilpas, otram pie apakšējās...
10.decembris 2011, 18:40 | links
 
Kviesis
sien ar vienu auklu pa taisno pie apakšējā riņķa, tad to pašu auklu ar tievu aukliņu piesien pie augšējā riņķa. Fiška tāda - ja enkuram gadās zaceps, tad stipri raujot pārtrūkst tievā aukliņa pie augšējā riņķa un vilkšana sākas aiz apakšas un tādējādi atbrīvo zacepu...nu kkā tā...cerams var saprast.
10.decembris 2011, 16:38 | links
 
copējot no laivas vienmēr esmu enkura vietā izlīdzējies ar ķieģeli veļas šņorē. Tagad nopirku veikalā pa 10Ls apmēram tādu kā bildē. Jautājums: kā pareizi jamo piesien? Vai ar dieviem striķiem, jo caurums striķim ir gan augšā, gan apakšā? Viens ar kuru turas laiva pie enkura, otrs, aiz kura to enkuru izceļ? Vai pareizi?
10.decembris 2011, 15:38 | links
 
jaa, un augshaa iebaazh to pashu 50nieci metriigo, tik ar korkjiem, ko uz buteem njem liidzi un sprauzh zemee :)
21.aprīlis 2011, 07:45 | links
 
Ķēdi nevajag grabināt pret bortu, ķēde ir audumā, varbūt pagrab tikai beidzot copi, kad satīto enkuru liek laivā. Pie laivas enkurs piesiets ar striķīšiem.
Ķēde garantē vienmērīgu svara sadalījumu palaga apakšmalā un komplektā ar peldošo cauruli - VIENMĒR palaga atrašanos darba kārtībā t.i. - nepīšanos. Beidzot copi - saritini rullītī un smuki noliec laivā. Sākot - rulli iemet ūdenī, tas pats atritinās un nostājās "pozā" :)
Kur nu vēl vairāk: bildes, apraksti, komentāri.
Katrs pats lai lemj ko lietot, negribu nevienu pārliecināt. PunkC :)))
20.aprīlis 2011, 18:50 | links
 
kilkam taisnība, es ar tādu maisu darbojos jau trešo sezonu un jūtos ļoti gandarīts.
20.aprīlis 2011, 18:06 | links
 
guntarskl
ļoti nepraktiski/bez pudeles/:)
Tam pet audumam mūžs nebūs viena/pusotra sezona? Saliktā veidā- kā makšķeru bunte, vietu aizņem.
Tomēr man patīk šī skaņa: ķēdes graboņa gar laivas bortu..., kā nokrīt plaķenes..., copes kastes vāks atsitas pret laivas dibenu. Par šādām darbībām bērnībā dabūju pa ausi
20.aprīlis 2011, 17:04 | links
 
Tagad varēsi:DDDDD
Bildēs vis redzams:)
20.aprīlis 2011, 15:12 | links
 
Guntars, es tevi nevaru nekādi sasvanīt!!
20.aprīlis 2011, 15:04 | links
 
v.s.o.p. - uzsvars šoreiz nebija uz cenu, bet drīzāk uz materiāla pieejamību,pagatavošanas un lietošanas ērtumu. Maiss jau ir dubultā - nevajag nekādu papildus malu vai stūru stiprināšanu. Tas materiāls arī ūdeni neuzsūc, plus nevajag pudeles klāt siet un vēl ūdeni iekšā liet. Darbojās ļoti labi - aizbrauc pie Gunčas un notestē.
Pēc Tavas lūmja loģikas peldošais enkurs tad jāizgatavo vismaz no Fox telts par 300 paundiem ;)))
20.aprīlis 2011, 13:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager