Enkuri

tev laikam nav brāļa
20.aprīlis 2011, 13:27 | links
 
Var arī vienkārši iemērkt mežā nocirstu(lasi - nozagtu) eglīti, piesien aiz galotnes uz gatavs. Izmaksās neko, bet būs ar ko jāties ;)

Labam parašūtam nevajag neko, ne pludiņus, ne sviniņus, pats atveras, ja pieveino pet- pudeli, tad arī nekad nenoslīks. Nevajag sarežģīt vienkāršas lietas. Ja paņem telts jumta audumu, tad arī mitrumu neiesūc vispār. Bet katram jau savs.

PS Ja spiningojam , tad ar Loomis, ja parašūts tad ar cukurmaisiem.... nesaprast šito pieeju....cope taču ir atpūta, bauda, nevis gaļas ieguve ar vislētākajiem paņēmieniem.
20.aprīlis 2011, 13:08 | links
 
Vec neder
20.aprīlis 2011, 11:06 | links
 
Vec lietusargas arī der. Nav ne vainas
20.aprīlis 2011, 10:53 | links
 
Affigeģ, kas pa rokdarbniekiem-margotājiem :)
Teltis, audumu veikali, ādas trījstūri...
Labākais, ko esmu redzējis - 2 kopā sašūti "cukura" maisi, apakšā smagumam piešūts ķēdes gabals. Pašizmaksa ~1 lats??? Nez vai ;)
20.aprīlis 2011, 10:41 | links
 
stūrus vēlams apšūt ar vairākām kārtām salocītu audumu, vai iešujot iekšā mākslīgās ādas trīstūrus, kuros iestrādā caurumkniedes nopērkamas būvmateriālu lielveikalos vai šūšanas piederumu rirgotavās.

Izgriezt logu 7latīgā teltī var tikai miljonārs. Audumu veikalā, nopērkot drēbi, par šo naudu var uzšūt piecus izpletņus.

Vsop- tev brālis nav nazis
:)
20.aprīlis 2011, 10:28 | links
 
Uzšūt šādu parašūtu tiešām nav problēmu. Es savējam vēl priekšpusē gar augšējo malu iešuvu tūristu paklājiņa strēmeli, gar apakšējo malu iešuvu sviniņus. Tagad iemetot ūdenī vienmēr smuki iztaisnojas un ieņem vajadzīgo stāvokli.
20.aprīlis 2011, 08:40 | links
 
Par parašūtiem

Ieejams auduma veikalā, nopērkam 1,2mX1,2 m lielu sintētisku, ūdeni atgrūžošu audumu. Uz šujmašīnas atšujam malas ar dubulto vīli(stiprumam), katrā stūrī piešujam pa ~2m garai auklai. Sasienam tās kopā vienādos garumos. pievienojam enkura auklu. Parašūts gatavs.
Ielaišanas/izcelšanas ērtībai var piešūt piekto striķi, apm 1 metru garu. Jāpiešuj tieši centrā, pie striķa piesien 1,5 l krāsainu(lai labāk redzēt) pet pudeli un lietojot parašūtu iepildām pudelē ūdeni līdz pusei. Aiz pudeles ērti iemest un tikpat ērti izvilkt.
No vienas lētās tūristu telts sanāk viens liels un viens mazs parašūts(telts par 7 ls)

Veiksmi darbā.
20.aprīlis 2011, 06:34 | links
 
Pats labākais no peldošo enkuru variantiem!
http://www.preisroboter.de/ergebnis16431181.html
Izmantoju piecmetrīgai laivai paredzēto Burtniekā, kad dzelža enkurs netur nevienu laivu principā, rezultātā laiva lēnītēm dreifē. Tikai kājās nostāvēt mētājot gan grūti, tie viļņi ezerā palieli...
20.aprīlis 2011, 01:17 | links
 
ne tikai viegls svars. Ērts pārbraucienos, ... parauj tik aiz striķa
19.aprīlis 2011, 20:55 | links
 
Auduma parašūtam ir divas lielas priekšrocības, nekāds svars un viegli salocīt, ielikt somā. Arī bremzējas vienmērīgāk kā pa grunti šļūcošs atsvars. Saprotot, ko un kad, arī straumē efektīvs.
19.aprīlis 2011, 10:48 | links
 
man bija doma mailju tiikla raamii ielikt dreebi... mailju tiikls, man paartjuuningots, jo tie teleskopiskie alumiinija stari man jau otrajaa reizee atlociijaas ;) to vietaa ieliku neteleskopiskus njerzhas stienjus.
19.aprīlis 2011, 10:01 | links
 
 
Vai tie parašūti ir tikai lieliem vējiem ? Mazos vējos bezjēdzīgi ? Ir pienācis laiks izvēlēties enkuru savam 3m pūslim, tikai hvz kādu. Baigo svina bumbu vizināt līdzi negribas, ja ir alternatīvas.
18.aprīlis 2011, 22:51 | links
 
iht, iht...
18.aprīlis 2011, 22:36 | links
 
Kvokot bez parašūta/peldošā enkura nav pat vērts:) Ne šāds veikala, bet paštaisīts tur ļoti labi.
18.aprīlis 2011, 22:35 | links
 
Es mēģināju ar pushanteli, bet tomēr ķērās, to "parašutu" arī noskatīju Engurē, puiši tik lēnām gāja uz priekšu, pat kājās stāvot, ka man normāla latvieša skaudība parādījās!!!!
18.aprīlis 2011, 22:29 | links
 
taadaas reizees man liidzi paaris dazzaadu kalibru svara bumbinnu, iemet un leenaam puuss, vai parassuuts liidzees taadaa reizee, nezinu.
18.aprīlis 2011, 22:27 | links
 
Sienāzi, neiet runa par motoru, bet gan pie liela vēja to laivi tā dzen uz priekšu, ka Engurē pat kārtīgi nepaspēju atčoknīties, kad biju jau otrā pusē un dabūju kārtīgi paūlēties, lai tiktu atpakaļ.
P.s. Es saprotu, ka tas bija noderīgi priekš mana vēdrea, bet tomēr .....
18.aprīlis 2011, 22:23 | links
 
Vairi, nepērc, piezvani, izstāstīšu....varu nodemonstrēt:)))
18.aprīlis 2011, 22:18 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager