Tīklu tirdzniecība

Paskaties šeit ...

http://www.fishnet.lv/index.php?part=1&;us=5917237&lng=lv

snipiens, 20.jūlijs 2016, 16:25


Perfekts ieteikums - pats nupat turp pazvaniju 10x2.5m linums maksā aptuveni 14 EUR !!!
28.jūlijs 2016, 11:40 | links
 
Bail te rakstīt, ka kāds nepadomā...:)

Jaunatnei apsolīju nopirkt futbola vārtiem tīklu, apskatoties cik viņi maksā sporta veikalos, pārdomāju..

Varbūt kāds var ieteikt kur Rīgā varētu nopirkt vislētāko zvejas tīklu?
Ja negrib skaļi, tad droši uz PM.


A tev ar liekačiem un svini pludi šorē vajag??? :D
spura, 20.jūlijs 2016, 10:32
21.jūlijs 2016, 13:14 | links
 
Jaunatnei apsolīju nopirkt futbola vārtiem tīklu, apskatoties cik viņi maksā sporta veikalos, pārdomāju..

Varbūt kāds var ieteikt kur Rīgā varētu nopirkt vislētāko zvejas tīklu?
Ja negrib skaļi, tad droši uz PM.

spura, 20.jūlijs 2016, 10:32


Man bija tas pats ar hokeja vārtiem. Es pasūtīju eBay no Ķīnas pa 10 Eiro atnāca pāris nedēļu laikā.
21.jūlijs 2016, 08:36 | links
 
Bail te rakstīt, ka kāds nepadomā...:)


spura, 20.jūlijs 2016, 10:32


Latgalītē bija visādi tīkli.
20.jūlijs 2016, 22:55 | links
 
Bail te rakstīt, ka kāds nepadomā...:)

Jaunatnei apsolīju nopirkt futbola vārtiem tīklu, apskatoties cik viņi maksā sporta veikalos, pārdomāju..

Varbūt kāds var ieteikt kur Rīgā varētu nopirkt vislētāko zvejas tīklu?
Ja negrib skaļi, tad droši uz PM.

spura, 20.jūlijs 2016, 10:32



Paskaties šeit ...

http://www.fishnet.lv/index.php?part=1&us=5917237&lng=lv
20.jūlijs 2016, 16:25 | links
 
Mājai un Dārzam aŗī bija nopērkams kaut kas tāds.
20.jūlijs 2016, 15:01 | links
 
Bail te rakstīt, ka kāds nepadomā...:)

Jaunatnei apsolīju nopirkt futbola vārtiem tīklu, apskatoties cik viņi maksā sporta veikalos, pārdomāju..

Varbūt kāds var ieteikt kur Rīgā varētu nopirkt vislētāko zvejas tīklu?
Ja negrib skaļi, tad droši uz PM.

spura, 20.jūlijs 2016, 10:32


Iebrauc kādā no Depo veikaliem, tur pārdodas parupji kaprona tīkli, cenu gan neatceros bet nav dikti augsta
20.jūlijs 2016, 11:51 | links
 
Bail te rakstīt, ka kāds nepadomā...:)

Jaunatnei apsolīju nopirkt futbola vārtiem tīklu, apskatoties cik viņi maksā sporta veikalos, pārdomāju..

Varbūt kāds var ieteikt kur Rīgā varētu nopirkt vislētāko zvejas tīklu?
Ja negrib skaļi, tad droši uz PM.
20.jūlijs 2016, 10:32 | links
 
Aizliegts tirgot bez licences ir tikai un vienīgi gatavus tīklus, murdi, āķi u.c. pribambasi ir brīvi nopērkami. Bez tam tīklu sastāvdaļas linumu, peldauklu un grimauklu ir atļauts brīvi tirgot un uztaisīt standarta labu 50 m tīklu, neprofesionālim ir aptuveni darbs uz pusi no dienas.
27.janvāris 2015, 16:31 | links
 
Un vari pieņemt kādus vien tīklu tirdzniecības noteikumus vien gribi, ar licencēm vai bez, viss tas kaķim zem astes.
27.janvāris 2015, 13:52 | links
 
 
Ir tāda neliela ļaužu kategorija, kam tīkli vajadzīgi saviem privātajiem ūdeņiem (kā, piemēram, man) - paša rakts, apsaimniekots, neviens nevar liegt man tīklu tur mērkt, vien vismaz teorētiski tīkla iegāde ir apgrūtināta :) Ar uzsvaru uz vārdu "teorētiski". It kā licence vajadzīga pirkšanai, bet tāpat gluži labi var nopirkt - esmu pircis dažas reizes. Tikai vienu reizi prasīja licenci, bet tā kā man nebija, beigās tāpat pagrozīja galvu un pārdeva, sazvērnieciski pačukstot, ka esot viens zvejnieks, kam to visu noformēšot.
Ja ne - var arī internetā nopirkt.

Bet vispār - kamēr nav sakarīgas kontroles ūdeņos, tikmēr spriedelēt par tirgošanu/netirgošanu ir bezjēdzīga. ~25 gadu laikā neesmu saticis NEVIENU inspektoru.
27.janvāris 2015, 13:42 | links
 
Šobrīd ir atļauti tikai murdi pašpatēriņam?: https://www.ss.lv/msg/lv/entertainment/hunting-fishing/fishing-tackles-and-tackles/njkng.html

eldorado, 27.janvāris 2015, 13:23

Diemžēl nav tāda likuma kurš liegtu brīvi tirgot.
27.janvāris 2015, 13:26 | links
 
Šobrīd ir atļauti tikai murdi pašpatēriņam?: https://www.ss.lv/msg/lv/entertainment/hunting-fishing/fishing-tackles-and-tackles/njkng.html
27.janvāris 2015, 13:23 | links
 
pasiem vairak rikoties ,tikliem ,zvanit vai vairakiem kopa bloket kamer atbrauc inspektori ja nebrauc vietejie, zvanit caur krizes numuru .cemerim un elektrikim ,,,,man patik apmetat ar sprakstpaketem ,,,,,pec viniem ,malikiem, cope beikta uz paris nedelam ,taka zivim tas netrauce bet ka muk ir ko paskatities vienam pat zabaki palika. es nesmu svetais varu lieku katu iemest ,neko nesaku ja kaimins uz svetkiem ieliek meteni 25m nu smeke ta zive un ja vel prot nodumot, bet iznicinat un kroplot zivis nedrikst .tiklu cemeri elektribu uz udens vaja pielidzinat masveida iznicinasanas ierocim ar atbilstosu sodu
25.janvāris 2013, 19:56 | links
 
RoliLiepāja, tādas lietas reti līdz tiesai tiek, nav kas cīnās ar šito sērgu, inspektoru paliek arvien mazāk, bet ieguldāmie līdzekļi/laiks/iespējas/gribēšana ir apjomīgi.
21.decembris 2011, 15:55 | links
 
Aktīvu adresi nemācēju ielikt, sorry!
21.decembris 2011, 10:08 | links
 
 
par tiiklu sods ir saakot no 200ls+ zivis.... summa var sanaakt iespaidiiga... runaajot par uudu liceejiem... sods 6ls-taada vispaar nav! par makskereeshanas noteikumu parkaapumu no 20-500ls+zivis!!!
8.februāris 2009, 02:09 | links
 
Elektriķiem no 2-5 gadi a pārējiem līdz gadam , bet par elektro zvejas riku izgatavošanu , glabāšanu utt. , ar līdz pieci gadi .....
14.februāris 2008, 09:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager