Makšķerkātu remonts

sveiki koleeggi , gribeeju apvaicaaties par kaatu remontu , respektiivi vajag vienam kaatam nomainiit rinkki jo transporteessanas laikaa tika satraumeets ...
kadi buutu ieteikumu , kur labaak vinnu nodot prasmiigajaas rokas ???
gribeetos tomer atrast labu meistaru kurss vareetu nomainiit to sasodiito rinkki , taa lai gala rezultaats buutu tuvu origginaalajam
P.S.
kkep llep meistari nav vajadziigi :)
4.augusts 2009, 06:46 | links
 
Dzelzavas ielā pretī Statoil uzpildes stacijai ir copes loriņu veikals tur 1stavā ir darbnīca.
4.augusts 2009, 07:28 | links
 
Droši brauc uz Daugavgrīvas 31a - Salmo remontu. Tur Sīmanis ar zelta rokām tavu bēdu novērsīs...
4.augusts 2009, 09:10 | links
 
:)ķibele pamatīga.bez īstās programmas problēmu neatrisināt...
4.augusts 2009, 18:31 | links
 
nu redz lieta nav diezko vienkaarssa jo man veel jaasameklee 58mm rinkkis ko nomainiit tam karpu kaatam ;)
5.augusts 2009, 00:42 | links
 
nu tā,sākas viela pārdomām,kādus izstrādājumus izvēlēties turpmāk,vai ir pieejamas rezerves daļas,cik tas maksās un galugalā vai ir vērts krāmēties.vēlu veiksmi...
5.augusts 2009, 20:39 | links
 
paganels ... ir gan veerts kraameeties ja lietinna sevi attaisno :) un dallas jau ir cellaa uz latviju un arii neko daargi neizmaksaaja
5.augusts 2009, 22:46 | links
 
tad jau vis ok.laps kaats:) gadās,ka nopirktj jaunu sanāk lētāk...
6.augusts 2009, 18:44 | links
 
Gribēju padalīties ar info. Manam sievasbrālim izkrita vieglā spininga sic riņķis no kājiņas, ieteicu nopirkt jaunu rinķīti un pašam iespiest to kājiņā. Tā vietā viņš aizgāja uz SALMO veikalu Daugavgrīvas ielā un servisā viņam tur ielika jaunu rinķīti, taču tik briesmīgi, ka pilnīgi bail, rinķis atšķiras no pārējiem, uz aci pat izskatās, ka nav sic bet vienkārši keramiskais un ielīmēts ar superlīmi, ar kuru noķēzīta visa kājiņa. Ok, tā summa ko viņš samaksāja par to pakalpojumu ar' nav briesmīga - 2Ls, taču ja ņem vērā ka "ēsmas" veikalos Sic rinķīši maksā aptuveni 70sant. gabalā, bet keramiskie vispār kapeikas tad tā ir vienkārši rupja čakarēšana.
6.augusts 2009, 20:56 | links
 
paganels... nopirkt nesanaak leetaak jo kaati tika taisiiti uz pasiitiijumu (hand made) un maksaa oi oi oi ...
7.augusts 2009, 10:48 | links
 
Es arī neko labu par Salmo remontu tekt nevaru. Nesen iedevu teleskopisko kātu paziņām, un šie nolauza pašu galiņu spicītei. Atdevu salmo remontā, a tur, nevis nomainīja pēdējo posmu, bet uzlika jaunu riņķi, piedevām tas riņķis ir 2x par lielu...
7.augusts 2009, 11:30 | links
 
piekrītu tas serviss ir galīgi garām!!
7.augusts 2009, 11:59 | links
 
Pagāšgad Daugavgrīvas ielas darbnīcā foreļķātam visus riņķus pārlika. Prīmā, nekādas vainas.
:)
7.augusts 2009, 13:42 | links
 
nu diemžēl ari es neko labu par daugavgrīvas servisu pateikt nevaru,haltūrē.
7.augusts 2009, 14:15 | links
 
ēsmai,sorry vairs nav remonts. meistars bij krāns. un ja kas tad taisīja vēl briesmīgak kā sīmaņpaps
7.augusts 2009, 16:33 | links
 
paldies dievam kāti nava lūzuši, un remontēti, tā kā par šo lietu nekā nevaru teikt, bet par spoļu remontu - tiešām ir labi! nesu sava sgan salmo, gan shimano spoles - apkopj labi, tĀ ka nava pretenzijas!
7.augusts 2009, 17:07 | links
 
ko jūs varat gānīt citus?rokas no kuras vietas jums aug?
7.augusts 2009, 17:17 | links
 
zb.panesās.nožēloju, ka vispār nagi niezēja uzrakstīt.gribēju vien pateikt-lai es dēļ viena riņķa skrietu uz darbnīcu?1) jātiek darba laikā,2)jāstumjās pa korķiem.3)bendžu kaut nedaudz,bet arī vajag.tad es labā kkkep llep pats nomainu-izrausi citu riņķus,bet ne mainīto.nedaudz grubuļains-aukla neķeras un līdakām pie vienas vietas.gribu nokrāsoju zaļu,gribu nokrāsoju sarkanu.citi nav jālamā,jo pats vien tinu.P.S spicītes makšķerēm esmu manījis vairākos veikalos-riņķi arī daudz kur ir.spiningam spicīte gan kļuvusi par 1,5 cm,bet ne man un arī līdakām netraucē:)))
7.augusts 2009, 18:12 | links
 
urmaas...taisnība,pilnīgi piekrītu!!!
8.augusts 2009, 14:47 | links
 
Sanaaca shaize, spiningam noluuza gals tieshi pa vidu peedejaa postmaa starp spiciiti un rinkji. Sataisiit pasham nebuutu probleemas, idejas ir, bet varbuut kaads var ieteikt kaads buutu pareizaakais veids kaa labot?
18.augusts 2009, 12:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager