Makšķerkātu remonts

Pamēģini Salmo vai eBoat
25.februāris 2013, 23:56 | links
 
Rīgā, es domāju.
25.februāris 2013, 23:49 | links
 
Kolēģi,
kur patreiz ir moderni dot kātus uzfrišināšanai?

Ir labs lašu kāts, bet gadu gaitā sveķi/līme/laka ap riņķu piestiprināšanas vietām ir ieplaisājusi. Itkā viss turās, bet gribas lai ir košers :)

Vēl vienam smukam spinim un vienam fīderim ir dažādas problēmas ar spoles turētājiem.

(cenšos jau laicīgi domāt par vasaru)

-d.
25.februāris 2013, 23:48 | links
 
Beril, vis vienkāršāk tev būtu izmantot auto laku baloniņos. Neliec biezu kārtu un klāj vairākos slāņos. Līdz laka nav apžuvusi un vairs netek, vajadzētu kātu lēni pavirpināt rokās horizontālā stāvoklī.
13.februāris 2013, 13:56 | links
 
Lūdzu iesakiet ar kādu laku vai krāsu, pēc teleskopiskās makšķeres izjaukšanas, var atjaunot makšķeres virsmas krāsojumu, kas savienojuma vietās ir nodilis un posmiem ir tendence patvaļigi sabrukt iekšā. Vai šim nolūķam derīgas nitrolakas vai krāsas?
13.februāris 2013, 12:17 | links
 
Man zirgs uzkāpa uz 7 lati vērtas makšķeres ! Vai maz ir Latvijā Meistars, kas var to glābt ?!
21.janvāris 2013, 23:14 | links
 
Kads nezin kur var nopirkt spici pirmo posmu prieks Shimano Catana 2.10m tests 7-21gr un cik maksa ta spice!
12.augusts 2012, 00:46 | links
 
Arnis040490
Nāc uz Brīvibas 277 palīdzēsim.
25.jūnijs 2012, 09:06 | links
 
Viri, kads var man ieteikt, kur var salabot spininga kata vadrinki..? Man 3. rinkis no spices pagalam, sic ieliknis izkrita. Man jamaina viss rinkis, vai tikai jaielime keramiska dala..?
25.jūnijs 2012, 00:18 | links
 
skaidrs
13.maijs 2012, 21:56 | links
 
Jāmaina mezgls
13.maijs 2012, 21:32 | links
 
Bums, man nav tā vaina, kad spoles turētājs griežas apkārt blankai. Mans jautājums ir par to, kā dabūt gatavu lai iemetiena laikā spoles turētāja vītne neskrūvējas vaļā.
13.maijs 2012, 21:16 | links
 
Paņem šprices adatu uzliec uz ātrās līmes baloniņa gala un iedur tajās vietās kur spoles turētāja plāksne savienojas ar korķi -dūriens jāizdara līdz blankai Tā veic vairākus dūrienus
Pagaidi kad viss nožūst un noslīpē-gatavs /būs dzīvotājs Tā ir restaurēti entie kāti ;DDD
13.maijs 2012, 20:44 | links
 
Kā panākt lai spininga kātam neskrūvējas vaļā spoles turētājs?
13.maijs 2012, 20:08 | links
 
Varbū ir zinām, kur var nomainīt ķorķi rokturim?
6.maijs 2012, 23:40 | links
 
Ja var dabūt normālu labu korķi visa šī mudistika nav vajadzīga-vajg tik rakt :DD
16.aprīlis 2012, 10:44 | links
 
Āķi es to trubu švammīgo apaļo(pelēko) izolāciju izmantoju kātu pārvadāšanai. Vienu trubiņu (nogriežu apm 20-30cm vai garāku),uzmaucu uz spices ,otru lejā . Divdaļīgos kātus super pārvadāt un uzglabāt. Jāpiemeklē tikai pareizie diametri. ērti,lēti,praktiski un skaisti !!!!
16.aprīlis 2012, 09:38 | links
 
Vēl ir daudz variantu ar sadrupinātiem korķiem!Tos sajauc ar līmējošiem materiāliem(silikonu,līmēm utt.) uzklāj un rullē starp divām cietām virsmām,starpā celefāns,eļlojums un tamlīdzīgi/kā kuram.es piemēram uzbāžu trubu švamīgo izolāciju,viegla,rokai patīkama.Kad paliek no barības rokai nepatīkama,dažas minūtes un nomainu.Ir tādas švamīgās plāksnes/lentas,kurām viena puse līp noņemot pļonku.Ar tām ar interesanti sanāk,dažādi aptinot!
16.aprīlis 2012, 08:40 | links
 
Jā tā no korķiem var sabūvēt -paldies nebiju iedomājies par to salīmēšanu -Vienīgais ,ka dabūju riktīgo korķa koka mizu :DD Jelgavas Juris piespēlēja :))
16.aprīlis 2012, 08:20 | links
 
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager