Makšķerkātu remonts

Jautājums kāds tests ?

bums, 3.jūlijs 2016, 13:24
5-25g

KGustins, 8.jūlijs 2016, 08:27

Var uzbūvēt
Too bubliks Kāts gatavs
8.jūlijs 2016, 08:31 | links
 
Jautājums kāds tests ?

bums, 3.jūlijs 2016, 13:24

5-25g
8.jūlijs 2016, 08:27 | links
 
vienā no copes reizēm ielūza feedera apakšējā daļa pie iemetiena. jautājums zinošajiem vai tas ir labojam vai arī jameklē apakšēja daļa visa? vairāki plīsumi ir - salmo energy 100

bublik, 4.jūlijs 2016, 12:28


bilde ir albūmā
4.jūlijs 2016, 12:29 | links
 
vienā no copes reizēm ielūza feedera apakšējā daļa pie iemetiena. jautājums zinošajiem vai tas ir labojam vai arī jameklē apakšēja daļa visa? vairāki plīsumi ir - salmo energy 100
4.jūlijs 2016, 12:28 | links
 
Jautājums kāds tests ?
3.jūlijs 2016, 13:24 | links
 
Sveiciens !
Tizlas transportēšanas rezultātā sanāca savai pātagai nolauzt pašu galu starp pirmo un otro riņķi.. Vai tādu lietu ir iespējams saremontēt un ja ir, tad cik tas varētu izmaksāt? Ideāli, ja ir kautkādi meistari Siguldas galā, bet ganjau sanāktu arī līdz Rīgai tikt ;)

Paldies !!
Var reanimēt
KGustins, 3.jūlijs 2016, 11:11
3.jūlijs 2016, 13:23 | links
 
Pats dzīvoju tuvāk Cēsīm,tur droši vien nekādu makšķerlietu servisu nav.
3.jūlijs 2016, 11:37 | links
 
Sveiciens !
Tizlas transportēšanas rezultātā sanāca savai pātagai nolauzt pašu galu starp pirmo un otro riņķi.. Vai tādu lietu ir iespējams saremontēt un ja ir, tad cik tas varētu izmaksāt? Ideāli, ja ir kautkādi meistari Siguldas galā, bet ganjau sanāktu arī līdz Rīgai tikt ;)

Paldies !!
Es tādā gadījumā mainīju visu spininga augšējo sekciju Salmo servisā Daugavgrīvas ielā,kur tas atrodas pagrabā,bet Salmo veikals 1.stāvā.Protams,man bija Salmo firmas kāts .Man tas gan bija neveiksmīgi,jo daļa,ko man iedeva bija brāķīga,un jau pirmajā copē,patirinot to,salīza.Bet saku:Salmo firmas kātiem tā noteikti var izdarīt tajā servisā.Nezinu tikai vai tur var arī nomainīt augšējo sekciju citas firmas kātiem.Ja nevar,tad nezinu,kur vēl to var izdarīt.Noteikti būs Rīga,vispār tādās pilsētas laikam nav makšķerlietu servisu.
KGustins, 3.jūlijs 2016, 11:11
3.jūlijs 2016, 11:35 | links
 
 
Sveiciens !
Tizlas transportēšanas rezultātā sanāca savai pātagai nolauzt pašu galu starp pirmo un otro riņķi.. Vai tādu lietu ir iespējams saremontēt un ja ir, tad cik tas varētu izmaksāt? Ideāli, ja ir kautkādi meistari Siguldas galā, bet ganjau sanāktu arī līdz Rīgai tikt ;)

Paldies !!
3.jūlijs 2016, 11:11 | links
 
Paldies, Bumam par kāta ātro salabošanu un par saprātīgo cenu . :)
2.jūlijs 2016, 21:04 | links
 
Problēma izrādījās smieklīga - atlīmējās pēdejais riņķis ... Paldies NG un Salmo, rinķis pielīmēts, spinings gatavs darbam :)
27.jūnijs 2016, 13:00 | links
 
Archey, ja vari, tad atved kātu līdz Salmo, 'pirmas šāds gadījum ar šiem kātiem, noteikti vajag redzēt kas pa vainu, ja tur līmējas vaļā kātam ielīmētā spice, tad bez vārda runas tas ir bezmaksas remonts vai spices nomiņa

uzpīkstini man īsziņu, kad vari atbraukt
t.29224086
27.jūnijs 2016, 11:12 | links
 
Sveiki,

Pēc 2 gadu lietošanas sāka kustēties spicīte (posms - augšējie 2 gredzeni) TS Tioga (TSTI3-652MF) kātiņam. Varbūt kāds sastapies ar līdzīgu problēmu un var ieteikt kur griezties, lai salabot kātu?

Paldies
27.jūnijs 2016, 09:23 | links
 
Salmo darbnīca strādā līdz 17-00
6.jūnijs 2016, 10:09 | links
 
SALMO protams jāpērk pie Salmo. Darbnīca Daugavgrīvas ielā (tas pa vecam), zem veikala. Apskati adresi un telefona numuru internetā, sazvani un noteikti visu varēsi sarunāt.
3.jūnijs 2016, 22:08 | links
 
Lūdzu,gribētu saņemt kādu informāciju par to,kur Rīgā atrodas tādi makšķerlietu servisi,kuri būtu tuvāk centrālajai stacijai vai,kuri strādātu darbdienās ilgāk par pieciem.Vienkārši man tagad ir nolūzusi Salmo Diamond Aggresor IM7spininga paša spicīte,kādi 25-30 cm.Domāju par jaunas augšējās spininga daļas iegādi,kādā no makšķerlietu servisiem,darbnīcām.Un lieta ir tāda,ka citā laikā vienkārši netieku Rīgā kādu zināmi ilgu laiku,ātrāk par 16:30 Rīgā nevaru tikt.Kāds varbūt zina kādu tādu servisu un var man palīdzēt,par to būtu liels paldies!
3.jūnijs 2016, 16:37 | links
 
Varbūt kādam ir augšējā spicīte no spininga Kardinal 600, 3m? Labprāt nopirktu vai arī kaut kur ir iespējams dabūt?
12.aprīlis 2016, 13:53 | links
 
390mm., trīsposmu fiders, grafīts, ar testu līdz 150gr., "Traper"/vai triper/, nolūzis pirmajā posmā, pie savienojuma, vai var nomainīt pirmo posmu ar rokturi, saglabājot iespējamo testu...?
Veco, pirmo posmu saglabāt vairs nevar, jo mēģināju jau lāpīt...!?
Interesē arī cena, lai nav dārgāk, kā jauns fiders!
Vēlams rakstīt P.M.
1.aprīlis 2016, 00:40 | links
 
Labdien! Es esmu savam AVIDAM 6'9'' viendaļniekam pazaudējis 15cm no spices. Palasot forumā nopratu, ka iespējams ielīmēt jaunu spici. Vai kādam ir bijusi līdzīga pieredze? Vai ir to vērts darīt? Cik tas varētu maksāt? Pateicos par padomu jau iepriekš. Ne asakas 2016. gadā
2.janvāris 2016, 17:16 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager