Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
Veelos zinaat kur ir peipusaa latviesha kempings!
11.oktobris 2007, 17:29 | links
 
nezinu nav bijis iespejas buut tur
20.februāris 2008, 18:02 | links
 
ezers tiiri smuks izkataas (kartee skatoties :D ) un nav taalu pa pleskavas shoseju aiz latvijas robezas, veel kkur 4salas ir iekshaa un vairaaki ezeri apkaart
20.februāris 2008, 18:06 | links
 
nu patieshaam neviens nav bijis?
maitasputns, neesi nekad bijis shajaa ezeraa?
20.februāris 2008, 19:39 | links
 
esmu bijis diezgan daudz reižu.. izņemot šito gadu..
mēs parasti gajām pāris km iekšā un tad tie kas uz sēdēšanu drusku pameklē, iebaro un visu dienu velk raudas, raudiņas, asarus, pličus kamēr slikti metās.. :)
bet ja interesē lielāki asari un raudas, tad gan ir jāiet iekšā vēl dziļāk un jāstaigā, jāmeklē... sprīdi gari asarīši jau ir gandrīz visur..
var ar vietējiem runāt, lai pastāsta, kur ir tie slavenie akmeņu krāvumi - tur tie lielie asari dzīvojoties..
ezers interesants un zivis daudz, tikai jāizdomā ko īsti gribi vilkt.. pie sliktas copes var savilkt ap 5.kg... bet pie labas ap padsmit vai vairāk..
tā kā ne asakas un ziņo kā gājis! :)
21.februāris 2008, 10:14 | links
 
labi zinoshu, sesdien izbraikshu, ja nekas nemainiisies...
he cl.lv ezera nosaukumu ar izdzeesusi :D
21.februāris 2008, 17:00 | links
 
Peipussaa nav ko dariit .. uz ledus netiksi par plaanu .. robezzsargi nelaizz virsuu .. ja nokjers 500 euro soda nauda .. bet nu jau uz muitas pateiks ka nav jeegas braukt
23.februāris 2008, 13:50 | links
 
uz kaadas veel muitas? tagad ir shengena nezinaaji? :D
23.februāris 2008, 18:04 | links
 
viizu vajag tikuntaa!
23.februāris 2008, 18:13 | links
 
nu kaadu man veel viizu vajag ja es braucu uz igauniju
23.februāris 2008, 18:15 | links
 
nu uz igauniju nevajag jaa... Domaaju pa ruslandiessiem!
23.februāris 2008, 18:19 | links
 
jaa tur gan vajag :)
23.februāris 2008, 18:20 | links
 
Nu drošības pēc ja iebrauc pa tālu Peipī lai nevar pičakarēties man ir vīza!!!!!!!!!
23.februāris 2008, 18:37 | links
 
pa sliktu jau nenaak
vispaar runa gaaja pa vienu citu ezeru, bet cl.lv izdzeesa jo nebija pa teemu :)
23.februāris 2008, 18:39 | links
 
Es jau sapratu tas tā :):):)
23.februāris 2008, 18:42 | links
 
lol peipusaa esmu zvejojis visu laiku ... pat vasaraa .. kaada viiza.. labaak braukt uz 4 dienaam ja esi no riigas panjem maajinju 1 lats dienaktii .. pasaki cikos noiesi no ledus .. vis silta maajinja eest sataisiits utt.. dziivo kaa karalis ... man liidz peipusam 90 km taakaa zinu vairaak nekaa vajag :D
24.februāris 2008, 02:49 | links
 
es neesmu no riigas! un neesmu teicis ka tu neesi bijis peipii! taakaa beidz fantazeet! runa vispaar gaaja pa citu ezeru igaunijaa :)
24.februāris 2008, 20:43 | links
 
to serpo
tajaa ezeraa shodien nokeeru dazus kg raudu (vareeja buut lielaakas) asarus kaadu kg un vienu nemamu liidaku, nekas spozs!
24.februāris 2008, 20:46 | links
 
Nu nemaz jau neizklausās tik slikti.. :)
Tā jau ir ar tiem lielajiem ezeriem, lai saprastu kas tur notiek ir vai nu jābrauc samērā bieži uz turieni copēt, vai arī jābrauc uzreiz vismaz uz kādām 2-3 dienām...
Cik saprotu uz mormiškas tikai ķēri, ja?
25.februāris 2008, 09:18 | links
 
uz mormenes paarsvaraa, jo blitku neneema :( dzilumaa nekaa nebija tikai seklumaa vareeja sakert raudinas vienu peec otras vienu briidi
25.februāris 2008, 11:14 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager