Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
Nu nav nekā labāka pa alus korķīšiem. un tik pat kā pa brīvu... + alus pie tīrīšanas..:)
13.janvāris 2013, 21:03 | links
 
Sestdien/Svētdien Sääritsa sīki mazi asarīši,nedaudz raudas. Copējām no 500-1,5km Pārējiem apkārt līdzīgi. Kolēģim paņēma sīga ap 400-500gr. Pie krasta cita kompānija dabūja vēdzeli uz murmuli. Atpūta pa pirmo,jābrauc vēl.
13.janvāris 2013, 21:05 | links
 
Žēl,ka es tās sīkzivis neķeru-noteikti nopirktu to aparātu. Izskatās jau nu baigi labi!
13.janvāris 2013, 21:06 | links
 
Tikai tas knaģis jāpārtaisa.....ar kājas pedāli virināmu vajag!Ies labāk tas process!
13.janvāris 2013, 21:27 | links
 
bralisha aparats vnk izcils... majas pat mana siewele ar to agregatu tira ashukus.. atri un bez problemam.. nozhelojis neesmu pirkumu.. :)
13.janvāris 2013, 21:53 | links
 
lasot pēdējās atsauksmes secinājums - pašlaik nav tur ko pirkstiņus saldēt, bet vai pēc kādām divām nedēļām vai mēneša kāds neplāno no Latgales puses uz turieni doties? :}
13.janvāris 2013, 22:42 | links
 
Ja neviens latgaliets netaisās, varbūt kāds vidzemnieks aizšauj-piedāvā:)) Ne asakas!
13.janvāris 2013, 23:48 | links
 
Cipilka laižam uz alūksnes ezeru pirmdien naktī izbraukšana!
13.janvāris 2013, 23:52 | links
 
janis83 - diemžēl pirmdien nevaru, jo otrdien sesijas noslēguma pēdējais eksāmens, bet pēc tam līdz 3. februārim brīvs :}
14.janvāris 2013, 00:00 | links
 
Cipilka
Kaut kad doma ir, bet vietas aizsistas jau no rudens.
14.janvāris 2013, 08:32 | links
 
Sestdiena , Svētdiena, Ņina -Omedu tas pats kas visiem. Smalks asaris , nedaudz rauda , cope 1.5-2 km no krasta.
14.janvāris 2013, 10:01 | links
 
Elektriskā ir laba...iesaku;) kan rokas veselas laika vairāk brīva paliek;)
14.janvāris 2013, 10:04 | links
 
Sveiciens!
Ir 12. janvāra agrs rīts, traki auksts, bet cerīgs... Ziemas copes atklāšanas svētki beidzot ir pienākuši.
Kurbulējam autiņu un laižam EST virzienā. Ar saules uznācienu arī mēs (Pekka Okunens un kolēģis) speram pirmo soli uz ezera ledus pie Kodaveres. Soļojam iekšā kādu 1,5km un sākam urbšanos. Sākums ir cerīgs un no pirmajiem āliņģiem katrs uzreiz izvelkam pa 6 vai 7 uz pannas liekamiem asarīšiem. Tālāk iestājas klusums un cope atkārtojas ik pa 30-40 minūtēm, turklāt pa divām vai trijām zivīm un atkal klusums. Kolēģis paliek uz vietas, bet Pekka sāk urbties 100m radiusā ap pirmā āliņģa vietu. Ik pa laikam tiek dzerta karsta tēja un iemalkots balzāmiņš. Paēst gan nav iespējams, jo visas tostermaizes ir sasalušas kramā :).
Beigu beigās Pekkam ar urbšanos 1,5kg, kolēģim, kas palika uz vietas 3,0kg. No kopējā apjoma kādas piecas raudas, pārējie standarta izmēra asarīši.
Lai vai kā, ne lielais -16 grādu aukstums (ārā ejot bija -20), kas sasaldēja līdzpaņemtās maizītes, ne nelielais asarēnu izmērs un gausīgā cope nebija traucēklis labai atpūtai dabā. Un tad vēl super garšīgās vakariņas svētdienas vakarā, visi asari pa tīro un jāsāk domāt par jaunu izbraucienu.
PS. Galerijā pievienošu bildes no sestdienas feinās copes.
14.janvāris 2013, 10:28 | links
 
...es joprojām nevaru sev piedot, ka no tantes iepriekšējā reizē nopirku tikai 2 līdakas nevis 4...baigi gardās bija...un arī asarīši bija gardi :DD
14.janvāris 2013, 10:44 | links
 
lasot pēdējās atsauksmes secinājums - pašlaik nav tur ko pirkstiņus saldēt, bet vai pēc kādām divām nedēļām vai mēneša kāds neplāno no Latgales puses uz turieni doties? :}

cipilka, 13.janvāris 2013, 22:42

..Domāju,ka pēc pāris nedēļām būs jāmēģina uz Peipi....parasti izbraucam ap diviem naktī (ja uz vienu dienu),ja uz divām vai vairāk,tad pēcpusdienā...izbraukšana no Rēzeknes
14.janvāris 2013, 10:45 | links
 
Vienmēr esmu sev uzdevis jautājumu: " vai tas kā es to daru ,ir tikai tā un ne savādāk ?? " te būs video ar vienkāršu Amerikāņu džeku kā viņš copē ašukus ziemā . Mums ir tikai viena patiesība - - bet izrādas ka citur ir savējā :)))
14.janvāris 2013, 10:45 | links
 
Bralitis
Krieviem tas saucas "Mormišečnaja tehnika bļesņenija"... Sardziņš ir obligāts. Lielos/ļoti lielos dziļumos jau savādāk nepaķersi, tur vien paliek varianti kā "mormišinje" vai "īsais dročs" :)...
14.janvāris 2013, 10:53 | links
 
Eduk man vienmēr ir teikuši ka amerikāņi neķer asarus,tikai basus utt pa ausīm braukuši. Ķer ,tīra un ēd ,Paskaties jūtubē visus viņu klipus . Vienkārši ,reāli video no dzīves . Tur būs gan forelistiem,gan zanderistiem utt. Bills un Maiks - reālie copmaņi,tie nav reklāmas rullīši :))
14.janvāris 2013, 11:05 | links
 
Bralitis
Es jau ne par ko nestrīdos, tik komentēju. Ar labprāt viņu video apskatos. Runa vnk par to, ka viss jau ir sen izdomāts un tiek pielietots, tikai visur ir savi stereotipi...
14.janvāris 2013, 11:13 | links
 
Tā ir - pārāk stereoTipiski un konservatīvi tie mūsu uzskati :))
14.janvāris 2013, 11:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager