Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
kaadas veel atlaujas...vini taas zivis tak nav neradiijushi :D nesmu pircis 5 gadus jau..un netaisos ar.. ta pat ka latvijas brinumkartes copei :D un veel mistisko ezeru atlaujas...ja nu vienigi uz tiklu likshanu vaertu panemt :D
15.janvāris 2013, 18:02 | links
 
es par to eiriķi nopērku sirdsmieru, lai nebūtu jāskatās, kurš tad varētu izskatīties pēc inspektora... Sēdi un baudi copi, nedomā par to ka tik kāds neuzkuļas. Tas arī attiecas uz copi tepat LV
15.janvāris 2013, 18:13 | links
 
kaadas veel atlaujas...vini taas zivis tak nav neradiijushi :D nesmu pircis 5 gadus jau..un netaisos ar.. ta pat ka latvijas brinumkartes copei :D un veel mistisko ezeru atlaujas...ja nu vienigi uz tiklu likshanu vaertu panemt :D

didi, 15.janvāris 2013, 18:02


Kādreiz pienak pirmā reize,kad sods būš jāmaksā..

Es gan nopērku,lai sirds mierīgāka :)
15.janvāris 2013, 18:13 | links
 
man pa eiro sanak 2 alini...sezu un dzeru bez stresa :D ta pat neko nemaksashu ja nokers :D
15.janvāris 2013, 18:18 | links
 
didi, droši vien ka tie tukšie aliņi pēc tevis mētājas turpat upmalā, vai peld pa upi... tā izklausās pēc tavas attieksmes...
15.janvāris 2013, 18:21 | links
 
nu tada zinas esmu godigs..nekur neko nemetu atskiriba no rigas autobusu kompanijam...kas pat alengi nevar izurbt....bet licenzi netaisos pirkt kamer neaizliegs rupniecisko zveju
15.janvāris 2013, 18:24 | links
 
didi - a es varu atļauties i atļauju, i "2 aliņus" :DD
un man nemaz negribas iepazīties ar igauņu administratīvo pārkāpumu procedūru :)
15.janvāris 2013, 18:25 | links
 
nu tada zinas esmu godigs..nekur neko nemetu atskiriba no rigas autobusu kompanijam...kas pat alengi nevar izurbt....bet licenzi netaisos pirkt kamer neaizliegs rupniecisko zveju

didi, 15.janvāris 2013, 18:24

Tiktu manos nagos, kaste, urbis nost, kāmēr sods nav samaksāts nedabūtu, vasarā kāti nost.
15.janvāris 2013, 18:34 | links
 
nu tada zinas esmu godigs..nekur neko nemetu atskiriba no rigas autobusu kompanijam...kas pat alengi nevar izurbt....bet licenzi netaisos pirkt kamer neaizliegs rupniecisko zveju

didi, 15.janvāris 2013, 18:24
Tiktu manos nagos, kaste, urbis nost, kāmēr sods nav samaksāts nedabūtu, vasarā kāti nost.

Malikis2011, 15.janvāris 2013, 18:34


Varētu dzert savus 2.aliņus cik ilgi gribētu :D
15.janvāris 2013, 18:46 | links
 
Meklēju interesentus 2 cilvēkus braucienam uz peipusu uz divām dienām 19-20.01 Transports ir, jāsametās vienīgi degvielai un ekstrām (viesnīca, ievešana u.c. ja nepieciešams). Pasažierus varu paņemt no Valmieras startējam 5.00. Ja ir interese rakstiet uz privāto meilu copes lietās. Kas ātrāk pieteiksies tam priekšroka. Mērķis Kallaste vai Ranna. Pārmērīgus cepumu lietotājus lūgums netruacēt :)
15.janvāris 2013, 19:23 | links
 
Didi- ar taadiem kaa tu ir taapat kaa ar tiem piderasiem, un,atvainojiet, minoritaateem, kamēr klusiņām dupseejaas pa māju, tikmēr viss ir ok, bet nevajag ar to lieliities un popularizēt, es vienmēr uzsvērusi, ka nabadzība nav grēks, bet lepoties ar to arī nevajag, lielākaa dala copmanu tomeer karti pērk, jo taa ir atļauja makskereet LAtvijas uudenos, nekas vairaak, kaa uudenu saimnieka izsniegta atļauja copeet, privaatos uudenos ir krietni dārgāk, vismaz lats dienaa, plus veel pa ziviim, ja uz to ska taas taa, tad jautaa jump nerodaas :):):)
15.janvāris 2013, 19:30 | links
 
NG-NG, visu cieņu!
Nu es arī teikšu stipri - johaidī, vai tiešām ir žēl tā 1 EUR (72 santīmi) dienā par copi Peipusā? Es domāju, ka Peipuss mums dod daudz vairāk nekā 72 santīmus dienā! didi, samaksā to eiro vismaz aiz cieņas pret valsti, kura mūs, Peipusa copmaņus, uzņem gana viesmīlīgi!
Un ja Tev svarīgāki 2 lētie aliņi (par 31 santīmu nekas labs nesanāk), tad ko Tu meklē Peipusā?
15.janvāris 2013, 19:39 | links
 
NG super! Ka ar kulaku pa aci! Tas ir kkas lidzigs kleptomanijai. Nevajag , nosper tapat!
15.janvāris 2013, 19:49 | links
 
uz peipi pērku licenci katru reizi un LV ūdeņos makšķerējot karte vienm ir līdzi-tas tikai priekš sirdsmiera un mierīgas copes.
15.janvāris 2013, 19:50 | links
 
uz peipi pērku licenci katru reizi un LV ūdeņos makšķerējot karte vienm ir līdzi-tas tikai priekš sirdsmiera un mierīgas copes.

pjeers, 15.janvāris 2013, 19:50


Ari man tas pats - gan attiecībā uz LV, gan EE - nopirku par 13 EUR uz pusgadu, izdrukāju, salocīju blakus pasei un prāts mierā. Pat aliņam vēl sanāk un jāpiezīmē - Piebalgas aliņam, nevis par 31 santīmu. :-)))
15.janvāris 2013, 20:33 | links
 
72 uz pusēm būs 36 saņi, ja kas...
15.janvāris 2013, 20:35 | links
 
NG-NG, nu tas ir vienreiz labi teikts, kā kulaks uz acs!!!
15.janvāris 2013, 20:40 | links
 
Paldies, Kviesi! :-)))))

Bet par 36 santīmiem arī tikai kaut kāda lētā piza vien sanāk...
15.janvāris 2013, 21:12 | links
 
Paldies, Kviesi! :-)))))

Bet par 36 santīmiem arī tikai kaut kāda lētā piza vien sanāk...

Peipusnieks, 15.janvāris 2013, 21:12



Nu nu var jau dabūt ar normālu aliņu :) Tikai reti :)
15.janvāris 2013, 21:27 | links
 
nav runa par naudu..bet gan pa atieksmi ....naf...man to latvijas karti pirkt lai ielaiz latvija zivis....lavija jau beidzas pies siguldas uz vidzemes pusi...neredzu jegu kapec man jasponsore ogres upes forelites un rigas ezeru zandarti
15.janvāris 2013, 21:42 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager