Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
Sveiki copmaņi, jautājums vai kāds zina kā bez pilet.ee vēl var iegādāties atļauju uz peipusu?

vicens, 26.janvāris 2013, 08:22


Jā, Igaunijā bankā vai pastā!
Vai ieskaiti man 2,00 LVL un es nopirkšu! :D :D :D
26.janvāris 2013, 09:13 | links
 
Tāda smuka bilde ...
27.janvāris 2013, 06:45 | links
 
26.01.2013 Mikriņš no Cenu kluba uz Ņinu. Cope cimperlīga, asari atradu, bet ne uz visu dienu. 2 kg pārsvarā asaris, raudas kādas 4 + miljons ķīšu. Atpakaļceļā uz Valmieras šosejas 5 km pirms Stalbes baisa avārija 2 BMW un 1 beigts alnis, sarkanajam BMW priekša iedzīta sēdekļos, bēdīgi.
27.janvāris 2013, 09:43 | links
 
26.01.2013. Varnja.
Apmēram 200 mašīnas un 3 kājāmgājēji (es un divi kolēģi). No rīta pat vienā brīdī bija doma braukt, bet nospriedām, ka Škodai bufers ir par zemu... un labi vien bija, sadedzinātas kalorijas, izvēdinātas plaušas un nenomocīta mašīna, jo projām ejot dažbrīb bija žēl to mašīnu (es te nrunāju par busiem un 4x4), kas mocījās pa aizputināto sliedi.

4,3 km no krasta, dziļums 5,2 m. Cope no rīta līdz 12.30 pieņemama, pēc tam arī varēja mest mieru, bet tomēr līdz 16-tiem nezuda cerība, ka varbūt tomēr " ieslēgsies", bet " neieslēdzās" - standarta asarēnu nācās ļoti lūgties, rauda ņēma otru makšķerītu, ko noliku nekustīgu.
Rezultāts 6,2 kg apmēram 1:1 rauda un standarta asars. Kolēģiem 7 un 8 kg. Labāk ņēma kustīgu slieku, pliku balto vispār ignorēja.
Vakarā, kad zivis jau bija notīrītas, uzmācās doma, ka laikam jātaisa pauze uz kādu brīdi, kāda sestdiena jāizlaiž. Šorīt pēc 3. kafijas prieks, ka tās domas jau pāriet :-)
Ne asakas!
27.janvāris 2013, 12:52 | links
 
Sesdien Varnja otrais kilometrs, jauki atsūkājām, rauda apakšā ir bet neņem , Atsevišķi exsemplāri apauguši ar dēlēm.Asars reti un šī gada standarts līdz 150 gr.Iebarošana neko nelīdzēja , pēc 14:00 cope praktiski pazuda.
27.janvāris 2013, 13:48 | links
 
jā...izskatās, ka Peipusā šogad darīt nav ko, tas, ka viens no simts trāpa uz kāda 300nieka vai 400nieka arī nav rādītājs. varbūt tik uz raudām pavasarī jāaizbrauc...tagad tikai Pērnava.
27.janvāris 2013, 15:06 | links
 
jā...izskatās, ka Peipusā šogad darīt nav ko, tas, ka viens no simts trāpa uz kāda 300nieka vai 400nieka arī nav rādītājs. varbūt tik uz raudām pavasarī jāaizbrauc...tagad tikai Pērnava.

RedBull, 27.janvāris 2013, 15:06


Es gan tā neteiktu. Es zinu vairākus no saviem paziņām, kas šajās janvārī trāpījuši uz TĀĀĀDU COPI! Rekords no zināmajiem ir 42 kg.
27.janvāris 2013, 15:55 | links
 
Vakar ar čomiem bijām uz vienu dienu aizšāvuši uz Kallasti pamēģināt laimi! Varu izteikt savu redzējumu uz notiekošo ezerā,asaru nav un kadu laiku ari izskatas ka arī nebūs! Satiku vietējos matadorus ar sirmām bārdām,kuri staigā katru dienu,komentārs viens,-eti urodi s tralami vesj okuņ vibiļi!!!!! Vairāk kā 3000 tonnu rudenī izskāsts,ejot tralim viss ezers esot bijis kā dubļu vanna.
Ieveda mūs Saša uz 6 km kur divas dienas Latvieši bija slānijuši smukas raudas-tādu vēju un salu negribējās ilgi ņemties,kopumā man pilna kaste ar raudām un 11 asarīši,kolēģim pieteicās bonusā vēdzele kura notestēja jaunu 0,14 un prom bija!Tagd tikai braukšu pavasarī,kad būs kāda info no vietējiem par brekšu aktivitāti!!! Ne asakas!!!!!!!!!
27.janvāris 2013, 18:19 | links
 
Interesanti lasīt dažu kolēģu atskaites,par to ka gaidīs kādu infu,kur cik ņem,un ja forši tad laižam un būsim čempioni ar maisiem brekšu un raudu.Man tas atgādina tālos laikus Latgalē,viens noķēra entajā ezerā kasti zivs un aiziet visa Latgale uz to ezeru,bet pastrādāt,pameklēt un uz laika apstākļiem nečīkstēt ja skaiti sevi par COPES MEISTARU.Jāķer un viss.Ne asakas.
27.janvāris 2013, 18:36 | links
 
P.S>Palasot Striborgu garastāvoklis ceļas-tur veči vinalga kā noķēruši visu pārvērš humorā un prieks lasīt,un nebija dzirdēts lai kas pateiktu ,ka tur nav ko darīt.
27.janvāris 2013, 18:43 | links
 
Vispār jau palasot praktiski jebkuru krievu forumu par copi...neesmu saskāries ar apgānišanu, gānīšanu un citām lietām. Te par katru vārdu tiek replika...:-)
27.janvāris 2013, 18:47 | links
 
Piekrītu,bet tur nav arī činkštēšanas, tur vīri raksta.
27.janvāris 2013, 18:55 | links
 
Interesanti lasīt dažu kolēģu atskaites,par to ka gaidīs kādu infu,kur cik ņem,un ja forši tad laižam un būsim čempioni ar maisiem brekšu un raudu.Man tas atgādina tālos laikus Latgalē,viens noķēra entajā ezerā kasti zivs un aiziet visa Latgale uz to ezeru,bet pastrādāt,pameklēt un uz laika apstākļiem nečīkstēt ja skaiti sevi par COPES MEISTARU.Jāķer un viss.Ne asakas.
Neviens te nečīkst,bet uzrakstu savas domas,un ja man būs info par brekšiem tad iemetīšu arī šeit,zivs ķeršanas process mani interesē,nevis gastranomiskās īpašības!!!! Sevi nekad neesmu uzskatijia par copes meistaru!!! Paskaties no sākuma uz sevi spoguli,pirms citu novērtē!!!!!!!
aric56, 27.janvāris 2013, 18:36
27.janvāris 2013, 19:20 | links
 
NINĀ PALIEKAM PIE IGAUŅA- MERTS +3725155677 KURŠ DZĪVO PAŠĀ EZERA KRASTĀ -PIEKTĀ MĀJA NO BAZNĪCAS.DZĪVOŠANA 15 EUR MĀJĀ UN ŠOGAD IR UZCELTAS MĀJIŅAS (4 VIETAS=45 EUR) ,KURĀS IR LEDUSSKAPIS,TĒJKANNA,MIKROVALNOVKA.PIE MĀJAS STĀVVIETA AUTIŅIEM.MĀJA SAVIENOTA AR LIELU GARĀŽU NO KURAS NO RĪTA VINŠ VED UZ EZERU(10 EUR) AR TĀDU KĀ LIELU KVADROCIKLU AR KĀPURĶĒDĒM UN JUMTU( NESLĪKSTOŠS AMERIKĀŅU VERĶIS)+RAGAVAS. VIENMĒR VIŅAM IR DAUDZ INFO PAR IEPRIEKŠĒJĀS DIENAS COPI.GADĀS ,JA VIŅŠ PATS BRAUC COPĒT VAR PAR VELTI BRAUKĀT PA EZERU KOPĀ UN MEKLĒT ZIVIS. PIE MĀJAS IR JAUNA KŪPINĀTAVA UN VIETA ZIVJU TĪRĪŠANAI.PA DIENU MĀJU UN STĀVVIETU APSARGĀ BRĀLIS. MAN PATIKA VIŅU ATTIEKSME UN TAGAD BRAUCU TIKAI TUR. EDGARS
27.janvāris 2013, 19:40 | links
 
Es spogulī katru dienu skatos un no tās puses uz mani tānekas vecis skatās,es nevienu nevērtēju,bet konstatēju faktu.Ja kas atceras 90-tajos gados kas darijās Lubānas ezerā-tur visa Latvija bija,kad breksi ķēra un tas ir fakts,ka 90% tā nav izklaide un atpūta,bet ienākums.Un kas būs rīt nevienu neinteresē.Mūsu kompānijai tādu piemēru Peipī ak liku likām.Mēs vienmēr braucam tālāk no bariem,bet beigas izrādās,ka atrodamies bara vidū un tāpēc es konstatēju,ka raud tie kas copes lietas pārvērta par ienākuma avotu,mes gadijās pēc 2-ām dienām ar 1 1/2 kg atbraucāmun nekas,braucam atkal.Neraizējieties,ne šodien tad rīt zivs būs,nevajag tikai rokas nolaist.Ne asakas.
27.janvāris 2013, 19:43 | links
 
Ješka tu rakstīji :

Vispār jau palasot praktiski jebkuru krievu forumu par copi...neesmu saskāries ar apgānišanu, gānīšanu un citām lietām. Te par katru vārdu tiek replika...:-)
27.janvāris 2013, 18:47 | links
_______________________________

Tas ir tāpēc ka šādi forumi tiek stingri kontrolēti un ir filtri un vārdiem,teicieniem,parunām utt. Admini visu laiku ir nomodā . Nedo dies aizies runa par politiku ,personīgo aizskaršanu vai komerciju izmantojot copes forumu. Momentāli ārā . Mums ir demokrātija .........
27.janvāris 2013, 19:50 | links
 
Lūk pierādās, ka veči kas velk to neafišē! Un pareizi dara! Es šodien biju, kādus kg ievilku, raudas smukas, pāris bonusa asari! Laiks riebīgs, jo vējš bija reti kodīgs!
27.janvāris 2013, 20:06 | links
 
biju sestdien, svētdien, aiz kallastes un Ņinā attiecīgi... sestdien vakarā uzzināju ka rauda ķerās burtiski 200m attalumā. no mūsu aborigeniem kas braukuši ar autobusu apmērām 90% saķēruši otsosinoviku, pārējie raudu pa 10kg :) svētdien laiks bija reti pretīgs - liels sals un stiprs vējš, bez telts nevarēja nosēdēt vispār, tie kam telts nebija līdzi ap vieniem jau bijuši krastā... loms pa divām dienām nekāds, bet copē ir būts un morālais nedaudz apārstēts :)))) rezumē - zivis ir, protams ne tik daudz cik iepriekšējos gados, bet uz krasta izrādās, ka vienmēr kāds noķers, ja trāpīs, pat sliktos laika apstākļos...
28.janvāris 2013, 09:53 | links
 
Atradu vienu Metallica klipu:)) Domāju tās ir atbildes uz daudzajiem jautājumiem:(((
Ne asakas!!!

28.janvāris 2013, 10:31 | links
 
[quote=289609]Atradu vienu Metallica klipu:)) Domāju tās ir atbildes uz daudzajiem jautājumiem

Pamācošs stāsts arī tiem, kas lobē traļu zvejas legalizēšanu Latvijas ezeros. Peipuss ir uzskatāms piemērs, kā "izkāš" milzīgu ezeru. Mūsu Rāzna, Alauksts, Alūksne vai Burtnieks ar šodiens tehnoloģijām ir iztīrāms viens divi dodot īslaicīgu labumu atsevišķiem indivīdiem, bet sagraujot makšķerēšanas industriju, kurā apgrozas nesalīdzināmi lielāki līdzekļi.
28.janvāris 2013, 11:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager