Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
Zivis ir un būs, vajag mācēt tik noķert :)
28.janvāris 2013, 17:28 | links
 
Kaupo`
Šausmīgi jau nu tūristi brauc uz tām viesu mājām. Nonīcināsi zvejniecību Peipusā, kirdik veselai nozarei un ne jau pieciem zvejniekiem....vismaz trijām zivju pārstrādes fabrikām. Netajām viesnīcām, viesu mājām u.t.t
Šausmīgu gan pienesumu makšķernieki tiem igauņiem dod (par atļaujām varbūt....jo viņiem ir sakārtots). Degvielu lej LV (visbiežāk), tārpus štrumus arī, Viesu mājās un ievešanai tāpat bez čekiem. Kur tad ir tas pienesums.
28.janvāris 2013, 17:28 | links
 
Par nakts copi Peipusā... Kurš Jums teica, ka pa nakti nevar copēt? Pagājušajā gadā veči no mana miesta brauca uz pavasara pusi pa nakti uz vēdzelēm - sazvana robiņus, pasaka precīzu atrašanās vietu un viss - no rīta atkal pazvana, ka veiksmīgi ir tikuši krastā (vēl ar mašinu virsū brauca)...
28.janvāris 2013, 17:35 | links
 
Tieši tā johanson. Mes prasijam atlauju robežsargam un bez problemām naktī var copēt! Tikai pārāk tuvu Rus. Robežai aizliedza braukt!
28.janvāris 2013, 18:36 | links
 
Doma Peipusa copei iepirkt telti hot cube Holiday Fishing. Varbūt pieredzējuši veči var ieteikt ko citu, varbūt kādam ir un var iekomentēt!
28.janvāris 2013, 19:45 | links
 
ozo77!Par teltīm...man ir dzeltenā,kuru kā zonķiku var uzstādīt,tobiš pavelk striķīti un telts gatava!:)Ļoti stiprā vējā neieurbjot bori telts iekšpusē no vēja puses telts ir salikusies visās lokanajās vietās!:(Ar stiprināšanu ir pašam jāizlemj,bet es pārliecinājos,ka tie super-puper ieskrūvējamie mietiņi nemaz jau kā sviestā neskrūvējas!:)Es iebliežu 250desmitnieci naglu un zinu,ka turēs!!!:)))
28.janvāris 2013, 20:34 | links
 
Nu vot par lielu vēju ar man šaubas, ka neaizpūš ar visu kubu prom!)))
28.janvāris 2013, 20:45 | links
 

šādu 3 vietīgo lietoju Zviedrijā Super gan audums gan izpildījums
2 vietīgo Lielupes Līnis atpirka arī apmierināts Ja kādam vajag pāris 2 vietīgās vēl ir
Vēji pofig Pietiek ar vienu atsaiti nostiprināt -tikai jāatceras ,ka stūris jāliek pret vēju un atsaite vēja pusē Protams ja žim žim liekat 4 atsaites
28.janvāris 2013, 20:51 | links
 
Sveiki vīri! Vai kādam ir informācija vai ar autiņiem laiž virsū un kur Kallastē var braukt uz ledus?
28.janvāris 2013, 21:07 | links
 
www.kalastusinfo.ee
28.janvāris 2013, 21:19 | links
 
Kādās naudiņās tā telts???
28.janvāris 2013, 21:23 | links
 
Kallaste nobrauksana normala tikai jauzmanas no paris plaisam,braucat pa karakatu sliedem ja nav aizputinatas!!! Esat uzmanigi
28.janvāris 2013, 21:46 | links
 
Sveiciens no Kallastes atsosa! Sestdien, svētdien asars bez apetītes, no 4km līdz 12 likās ka vispār zivju nav. Bet nu atpūta oki, cepeškrāsnī cepts plaudis un soļanka ideāla, tad nu atpūta izdevusies un nu atkal var darboties.
Ps. Igauņi uztraukušies, kur Latvieši pazuduši
28.janvāris 2013, 22:37 | links
 
Jūs tautieši tagad varējāt likt mieru tam ezeram un šoziem vairs nebraukt. Domāju tas daudziem būtu tik neizdevīgi, ka igauņi pa vasaru pamainītu zvejniecības likumus un mēs varētu gaidīt ezera atkopšanos pēc gadiem 3. kad asarītis jau saniegs gramus 250.
29.janvāris 2013, 00:34 | links
 
Nepiekrītu Biomasteram,bet process-sagatavošanaas,ceļš,kompānija un trīs dienas nabas atpūtas no mūsu nervozas dzīves,kas jūtam pat foruma rakstos.Tas brīdis tuvojas,04. 02. 12. starts.Ne asakas
29.janvāris 2013, 08:34 | links
 
Ir kam gadās arī tā, ka pēc tādas trīs dienu atpūtas svaigā gaisā....., pēc tam trīs dienas jātpūšas mājās! :)))))))
29.janvāris 2013, 09:30 | links
 
es savukārt varu ieteikt vietu, kur var daudz zivis dabūt bez kādiem āķiem un salšanas, bet ar zināmu garantiju, ja zivis ir galvenais :))

daddy_j, 28.janvāris 2013, 13:30



2012.gads igau'ni savas brek'su kvotas samain'ija pret RUS asaru kvot'am.
29.janvāris 2013, 09:31 | links
 
Emilam-ar mūsu kompāniju pēdejos 20 gados tas nav gadijies
29.janvāris 2013, 09:33 | links
 
ivars-m,ja nemaldos tad 3svietīgā bija ap ls 170
29.janvāris 2013, 11:21 | links
 
::))) Sveikiii Sveikiii !!!! Ko nu viiri te vaaraaas vajag tik ticeet un bez zives nepaliks !!! Braucam braucam 6dien 7dien tiekamies ezeraaa !! Ne asakas
29.janvāris 2013, 11:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager