Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
Brīdināju taču.....Palasiet igauņu krievu portālu ribak.pri.ee ,viņi raksta,asari ir pie bojām,tas ir pie RU robežas....
9.augusts 2014, 20:19 | links
 
Kāds var, lūdzu, palīdzēt: Peipusa dziļumu karti Garmin eTrex 20 var kaut kur lejupielādēt? Torentos arī nevaru atrast.
27.septembris 2014, 11:30 | links
 
Nu kur tad pirmie Peipusa laika zinju diktori...?
20.novembris 2014, 20:13 | links
 
Nu kur tad pirmie Peipusa laika zinju diktori...?

biomasters, 20.novembris 2014, 20:13


Biku pagaidi. Kad "Peipusnieks" parādīsies, tad pēc pāris nedēļām varēs perešeikā sēdēt. :)
20.novembris 2014, 20:20 | links
 
Varbūt ne tā tēma,bet vai kāds lūdzu nepateiktu vai Igaunijā drīkst braukt ar radžotām riepām?
25.novembris 2014, 18:53 | links
 
Varbūt ne tā tēma,bet vai kāds lūdzu nepateiktu vai Igaunijā drīkst braukt ar radžotām riepām?

Valtra, 25.novembris 2014, 18:53

Pavisam noteikti Jā.
25.novembris 2014, 18:55 | links
 
Varbūt kāds zin pateikt , vai pa Peipusu drīkst braukāt ar paštaisītu un nereģistrētu sniega moci ?
25.novembris 2014, 19:52 | links
 
sniega mocis tā pat kā kvadracikls, ja netiek lietots uz koplietošanas ceļiem un nepiedalās satiksmē, nav jāreģistrē.
25.novembris 2014, 19:57 | links
 
Peipusā ir citi noteikumi par cik tā ir robeža tad ar jekkuru braucamo, izņemot finkas :),ir pirms došnās uz ledus jāzvana robiņiem un vārds uzvārds braucamais un tā reģistrācijas nummurs un cik cilvēki tas vis tiek reģitrēts un atgriežoties krastā tas pats
25.novembris 2014, 21:56 | links
 
Numuriņš ir nepieciešams! Nepieciešams ir arī reģistrēties gan uz gan no ezera uzkāpjot! Palasiet
http://www.kalastusinfo.ee/sisu/vaikelaeva-registreerimine-rus.php
Ne asakas!!!
26.novembris 2014, 11:29 | links
 
Sveiciens visiem no Piebalgas!

Skatos, ka Seedoo parādījies - kā jau katru gadu esmu teicis - "tā ir zīme". :-))) Mani jau arī te nedaudz atpakaļ par zīmi uzskatīja - teica, ja Peipusnieks parādīsies, tad pēc 2 nedēļām uz šauruma kā likts... TO ARĪ VISIEM NOVĒLU!

Pašam problēmas ar veselību, tāpēc arī visās prognozēs šogad esmu ļoti piezemēts.
Vakardien pabeidzu "šķidrā" ūdens sezonu ar skaistu 400 gr. raudu Gaujā, kad jau 2 m no krasta ledus. Tagad gaidu "cieto" ūdeni, bet štrumus vēl neaiztieku - ciešos. Šorīt biju nogājis līdz dīķim - 5 cm. Tas vēl maz, jāgaida.

Ne asakas!
26.novembris 2014, 12:18 | links
 
Nu bļāviens , gan Sedoo , gan Peipusnieks reizē parādījās , tā ir nepārprotama zīme , jāspodrina bļitkas un sekukas .
26.novembris 2014, 13:16 | links
 
Šogad asarim vajadzētu būt nu tā uz gramiem 150 jau izaugušam, citādi divas pēdējās ziemas nu kautkādas mazzivīgas bija, nu ne tā - zivju daudz bet tas razmērs :(((((
26.novembris 2014, 13:36 | links
 
:))) nu ja tā prognoze turpināsis tad uz ziemas svētkiem atraus. Es pat MO jaunu aķi nopirku, gan jau būs:) Gaidam, un kā Gints saka spodzrinam, kas nu ko:)) Ne asakas!
26.novembris 2014, 14:50 | links
 
Nu bļāviens , gan Sedoo , gan Peipusnieks reizē parādījās , tā ir nepārprotama zīme , jāspodrina bļitkas un sekukas .

gintsgg, 26.novembris 2014, 13:16



Kaut ko līdzīgu padomāju :)) Ja šie divi parādās - drīz būs ziema :)))
26.novembris 2014, 14:53 | links
 
Sveiki, vai pieredzējušāki vīri nevarētu padalīties- sanācis tā ka nākamā gada sākums būs brīvs no darbiem līdz kādam 18.01, ļoti gribētos atvaļinājumā uz kādām 2-3dienām aizlaist uz Peipusu, bet nav skaidrības vai ko tādu varu ieplānot, kā tur parasti ir ar ledus segu uz to laiku? Uz ievešanu lkm tik ātri nav ko cerēt, bet vismaz ar kājām varēs uzšļūkt?
Esmu bijis tur pāris reizes kādus 3-4 gadus atpakaļ, tādas nopietnas pieredzes nav :/
29.novembris 2014, 23:09 | links
 
Meiters,
nepretendēju uz to pieredzējušāko,bet janvāra vidū braukt var droši,arī domāju ka ievedīs,bet ja nevedīs ,ta 2-3 km iemauksi arī ar kājiņām...
Vietas kur apmesties, var piemeklēt arī šajā sadaļā.
Peipis, kaut vai patukšots,tomēr vienmēr paliks neaizmirstams...
29.novembris 2014, 23:26 | links
 
Paldies Toni, man ar atmiņas palikušas tikai labākās no tās vietas, šoreiz gribas sieviņu paķert līdzi, un ja varam kaut vai tās pašas raudiņas paskaldīt tad brauciens būs izdevies :)
29.novembris 2014, 23:34 | links
 
Tā ir ,ne jau uz tirgu braucam...
29.novembris 2014, 23:40 | links
 
Sveicinaati Visi Peipusa pieluudzeeji !!! Saakam atskaiti jo ilgi nebuus jaagaida !!! Driiiiz bussss!!! Visiem veiksmi Ezeraa un piesardziibu!!! Lai RIPO.
1.decembris 2014, 18:29 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager