Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
Samaksāt vari tikai ar Mastercard vai Visa

joriks, 21.janvāris 2018, 14:06

Es īsti nesaprotu, kā man jādara, jo viņi man rāda swedbank.ee un ielogoties es tur nevaru. To kaut kā var nomainīt?
21.janvāris 2018, 14:33 | links
 
Man ir jautājums. Kā var nopirkt makšķerēšanas atļauju Igaunijā uz vienu dienu? To es no mājas citam cilvēkam izdarīt varu?

K9912, 21.janvāris 2018, 13:34


Vari. Ieej pilet.ee un noreģistrējies. Tad varēsi pirkt gan sev gan citiem.

DICHKA, 21.janvāris 2018, 13:46
Es iegāju. Tur no bankas itkā var samaksāt, bet viņš man atver igauņu Swedbank un uz maniem datiem saka, ka viss nepareizi. Tur kaut kā var nomainīt uz latviešu, lai es varu samaksāt? Vēl tur ir opcija maksāt no telefona, bet rakstīts, ka strādā tikai no viņu operatoriem. Ko es daru nepareizi?

K9912, 21.janvāris 2018, 13:48

Neizmanto internet banku, tā ir domāta igauņu banku kontiem. tev jāņem opcija - mastercard vai visa, un jāpērk ar tiem numuriem uz kartes.
21.janvāris 2018, 14:37 | links
 
Neizmanto internet banku, tā ir domāta igauņu banku kontiem. tev jāņem opcija - mastercard vai visa, un jāpērk ar tiem numuriem uz kartes.

Ezs87, 21.janvāris 2018, 14:37

Paldies! Tagad man izdevās! :)
21.janvāris 2018, 14:58 | links
 
Man pie mājas dīķī labāk es pa visu dienu no 8:00 lied 16:00 dabūju 40 asarus ap 250-300 gr
21.janvāris 2018, 16:19 | links
 
Man arii piemaajas diikii i asari ,i liidakas, bet Peipis tas ir kautkas cits ,un to nevar ignoreet
21.janvāris 2018, 16:57 | links
 
Meripalu vakar 5 km naka pratīga, 8km salasijam puslīdz raudas asari neka.Šodien 3km pie torasiem pa kādam lielākam asarim rauda nekā. Peipusā ja esi labi pavilcis to skaisto zivi tā ir atkarība un sava veida ROMAŅĶIKA.:)
21.janvāris 2018, 22:11 | links
 
Pa visu Peipi patreiz nav žoriks,nav jēgas īpaši tālu dzīties,tos pašus zirgazobus var arī pie krasta saķert...
21.janvāris 2018, 22:25 | links
 
Anton,bet dzērienam pavisam cits smeķis!
21.janvāris 2018, 23:01 | links
 

Sestdiena. Kallastes apvidus. Kopejais svars 4,5kg. Pārsvarā rauda. Asari tikai 3gab. Lielākais 354g.
22.janvāris 2018, 07:39 | links
 
Vakar Kodaverē otrajā km četratā apmēram 8, 6, 6 un 3 kg pārsvarā rauda, asari zirgazobi, viens tikai normāls. Man neviena ķīša!!!
22.janvāris 2018, 09:12 | links
 
Sestdien Saaritsa 2km no krasta 3kg zupas izlase.Skarbi.
22.janvāris 2018, 09:34 | links
 
Labs rīts kolēği vai kāds 26.01. brauc uz peipusu uz vienu dienu? Labrāt pievienotos 2 cilvēki no Rīgas.
Piedāvājumus PM vai 27825078
22.janvāris 2018, 09:57 | links
 
Sveiki, vai kas zina ,kas notiekas Mustvee
22.janvāris 2018, 13:03 | links
 
Labdien,
Jā, vai kāds nezin ko par Mustvee? 2 dienas Viktoram izslēgts telefons un arī vēl divi viesnīcas mājaslapā norādītie izslēgti.
22.janvāris 2018, 13:35 | links
 
Labdien,
Jā, vai kāds nezin ko par Mustvee? 2 dienas Viktoram izslēgts telefons un arī vēl divi viesnīcas mājaslapā norādītie izslēgti.

ARMotors, 22.janvāris 2018, 13:35


Sveiks,

Vakar bijām Mustvee blakus ciemā Omedā. Braucām iekšā līdz 6am kilometram. Asarīti atradām, bet izmērs bija ļoti niecīgs. Sportot varēja nonstopā, BET tikai kādi 4-5 gabali knapi panninieki... Runājām ar citiem copmaņiem - tas pats - asarītis ir , izmēra nav.
22.janvāris 2018, 14:44 | links
 
Sestdiena. Kallastes apvidus. Kopejais svars 4,5kg. Pārsvarā rauda. Asari tikai 3gab. Lielākais 354g.

janonkulis, 22.janvāris 2018, 07:39


Sveicināti kungi !!!
Forumā lasot atskaites, brīnos kur palicis pagājušo gadu izcilais asaris ? Ko vispār vietējie saka, cik te lasot šie pat nezin kur īsti savus tīklus likt ! Un vai kādam ir informācija par to vai vasarā Peipus nav izslaucīts ar trali, jo esmu dzirdējis kādus vairākus gadus atpakaļ ezers bija izslaucīts ar trali un normāla izmēra asars neķērās 100-250gr !
Man jau izskatās kad šogad būs viens no tiem sūdīgajiem gadiem !
22.janvāris 2018, 17:19 | links
 
Visu izslaucīt nevar!
Nevajag spriest par zivju neesamību pēc viena brauciena. Vienkārši šajās brīvdienās zivij mute bij ciet!
22.janvāris 2018, 17:22 | links
 
Nevajag celt paniku pirms laika,lai ezers drusku nomierinās pēc ledus uzsalšanas,versijas ir vairākas kapēc neķeras.1.Pilns ezers ar sņetoku,asars pierijies un guļ.2.Pirms uzsala ledus bija stipri vēji kas sakūla ūdeni,kamēr smiltis nenosēdīsies copes nebūs.3.Nāk atkusnis un asaram puncīts sāp.4.Viss notraļots,bet tas neizskaidro kapēc piekrastē neķeras,jo traļo pa dziļumu.5.Pilns ezers ar mikro asari,visur un visos slāņos,jau pagājušo gad ievēroju jocīgu parādību,no viena āliņģa var izvilkt 20g asrēnus un tik pat labi arī 300g.Iespējams mazis aizskrien priekšā lielajiem.Bet varbūt arī visi šie faktori kopā rada situāciju kāda tā ir.Katrā ziņā turpmākā nedēļa ieviesīs kaut kādu lielāku skaidrību par situāciju
22.janvāris 2018, 17:30 | links
 
Nevajag celt paniku pirms laika,lai ezers drusku nomierinās pēc ledus uzsalšanas,versijas ir vairākas kapēc neķeras.1.Pilns ezers ar sņetoku,asars pierijies un guļ.2.Pirms uzsala ledus bija stipri vēji kas sakūla ūdeni,kamēr smiltis nenosēdīsies copes nebūs.3.Nāk atkusnis un asaram puncīts sāp.4.Viss notraļots,bet tas neizskaidro kapēc piekrastē neķeras,jo traļo pa dziļumu.5.Pilns ezers ar mikro asari,visur un visos slāņos,jau pagājušo gad ievēroju jocīgu parādību,no viena āliņģa var izvilkt 20g asrēnus un tik pat labi arī 300g.Iespējams mazis aizskrien priekšā lielajiem.Bet varbūt arī visi šie faktori kopā rada situāciju kāda tā ir.Katrā ziņā turpmākā nedēļa ieviesīs kaut kādu lielāku skaidrību par situāciju

Ruu, 22.janvāris 2018, 17:30


Par duļķaino ūdeni nepiekrītu, jo ja man piemājas dīķī ķeras labi gan zigzibji gan normāli asari duļķainā ūdeni par ledu daļēji piekrītu!
22.janvāris 2018, 17:47 | links
 
Nevajag celt paniku pirms laika,lai ezers drusku nomierinās pēc ledus uzsalšanas,versijas ir vairākas kapēc neķeras.1.Pilns ezers ar sņetoku,asars pierijies un guļ.2.Pirms uzsala ledus bija stipri vēji kas sakūla ūdeni,kamēr smiltis nenosēdīsies copes nebūs.3.Nāk atkusnis un asaram puncīts sāp.4.Viss notraļots,bet tas neizskaidro kapēc piekrastē neķeras,jo traļo pa dziļumu.5.Pilns ezers ar mikro asari,visur un visos slāņos,jau pagājušo gad ievēroju jocīgu parādību,no viena āliņģa var izvilkt 20g asrēnus un tik pat labi arī 300g.Iespējams mazis aizskrien priekšā lielajiem.Bet varbūt arī visi šie faktori kopā rada situāciju kāda tā ir.Katrā ziņā turpmākā nedēļa ieviesīs kaut kādu lielāku skaidrību par situāciju

Ruu, 22.janvāris 2018, 17:30

1.versi diezvai bus pie vainas.pagajuso gad (lielie)njema pat tad ka vinjiem no mutes snjetoki krita ara.pilni vederi bija un tapat njema.domaju ka pie vainas mate daba.
22.janvāris 2018, 17:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager