Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
Sadists!:)

Willy, 10.janvāris 2024, 15:26


...cik ta ķīsim to zarniņu - 1 taisna un 1 līka :)))

vo šādi vajag. līdz šai baltais dienai tur labas vēdzeles nāk... :)
10.janvāris 2024, 16:33 | links
 
At weedsmedical-strain.com, we aim to bring stoners with the finest buds at the saves and secured means possible, we ship all over Europe , USA, Canada . delivery is sure and guaranty

https://weedsmedical-strain.com/
10.janvāris 2024, 16:14 | links
 
Willy [10.jan]: svens76 [27m]: Willy [43m]: svens76 [14:18]: lucio208 [13:26]: daddy_j [13:06]: Mana necilā pieredze rāda, ka nav jēgas.

Esmu licis, bet neko jēdzīgu neesmu noķēris. Peipusā jau "jūras principi" - staigā un meklē zivi (un tad ūdas traucē) un kad atrodi, tad spēj tik vilkt (un tad uz ūdu neskatās) :)

Ja ar nakšņošanu, tad var vakarā atstāt uz vēdzeli, bet tas ir cits stāsts...Tieši ar nakšņošanu arī ir doma. Uz vēdzeli atstāt kā parasti uzliktu vai uz grunts?ar kāju saspied pret ledu un uz āķi, būs pats tas kas vajadzīgsDzìvu jāspiež!??...tā lai zarnas nāk pa muti??:)jā, lai zarnas ārā un jo vairāk jo labāk:)Sadists!:)
ne vārda neteicu ka es tā daru:)
10.janvāris 2024, 15:49 | links
 
svens76 [10.jan]: Willy [43m]: svens76 [14:18]: lucio208 [13:26]: daddy_j [13:06]: Mana necilā pieredze rāda, ka nav jēgas.

Esmu licis, bet neko jēdzīgu neesmu noķēris. Peipusā jau "jūras principi" - staigā un meklē zivi (un tad ūdas traucē) un kad atrodi, tad spēj tik vilkt (un tad uz ūdu neskatās) :)

Ja ar nakšņošanu, tad var vakarā atstāt uz vēdzeli, bet tas ir cits stāsts...Tieši ar nakšņošanu arī ir doma. Uz vēdzeli atstāt kā parasti uzliktu vai uz grunts?ar kāju saspied pret ledu un uz āķi, būs pats tas kas vajadzīgsDzìvu jāspiež!??...tā lai zarnas nāk pa muti??:)jā, lai zarnas ārā un jo vairāk jo labāk:)

Sadists!:)
10.janvāris 2024, 15:26 | links
 
Willy [10.jan]: svens76 [14:18]: lucio208 [13:26]: daddy_j [13:06]: Mana necilā pieredze rāda, ka nav jēgas.

Esmu licis, bet neko jēdzīgu neesmu noķēris. Peipusā jau "jūras principi" - staigā un meklē zivi (un tad ūdas traucē) un kad atrodi, tad spēj tik vilkt (un tad uz ūdu neskatās) :)

Ja ar nakšņošanu, tad var vakarā atstāt uz vēdzeli, bet tas ir cits stāsts...Tieši ar nakšņošanu arī ir doma. Uz vēdzeli atstāt kā parasti uzliktu vai uz grunts?ar kāju saspied pret ledu un uz āķi, būs pats tas kas vajadzīgsDzìvu jāspiež!??...tā lai zarnas nāk pa muti??:)
jā, lai zarnas ārā un jo vairāk jo labāk:)
10.janvāris 2024, 15:22 | links
 
daddy_j [10.jan]: peipī tagad lielāka jēga braukt raudu ķert nekā asari. tās ķerās lopā un izmērs priecē. cepta un marinādītē galīgi neslikta sanāk. asariem būs skaits ļoti labs, bet izmērs lielā procentā būs sīks

svens76, 10.janvāris 2024, 13:17

Kamēr svaiga pāris kilo raudu var izcept, bet proncipā - TIKAI VOBLĀ... nepārsālīt - (10% sāls no zivju svara), lai iesālās dienas 3-5, tad skalo tekošā ūdenī un izkarina bēniņos, uz aizstiklotas lodžijas, šķūnī...pēc 4 nedēļām var sākt baudīt...

...tagadējos bērnus ar končām nepaņemsi vairs, čipši, vai friškas, ...vai vectēva satīrīta vobliņa (sīkajiem nemaz alu nevajag)!! :)
Juu,peipusa rauda ir pats labums
Man meitai 3.5gadi un pa vakariem prasa lai tētis notīra vobliņu
I ciemos braucot var aizvest,visi sajūsmā
10.janvāris 2024, 15:04 | links
 
svens76 [10.jan]: lucio208 [13:26]: daddy_j [13:06]: Mana necilā pieredze rāda, ka nav jēgas.

Esmu licis, bet neko jēdzīgu neesmu noķēris. Peipusā jau "jūras principi" - staigā un meklē zivi (un tad ūdas traucē) un kad atrodi, tad spēj tik vilkt (un tad uz ūdu neskatās) :)

Ja ar nakšņošanu, tad var vakarā atstāt uz vēdzeli, bet tas ir cits stāsts...Tieši ar nakšņošanu arī ir doma. Uz vēdzeli atstāt kā parasti uzliktu vai uz grunts?ar kāju saspied pret ledu un uz āķi, būs pats tas kas vajadzīgs

Dzìvu jāspiež!??...tā lai zarnas nāk pa muti??:)
10.janvāris 2024, 14:40 | links
 
lucio208 [10.jan]: daddy_j [13:06]: Mana necilā pieredze rāda, ka nav jēgas.

Esmu licis, bet neko jēdzīgu neesmu noķēris. Peipusā jau "jūras principi" - staigā un meklē zivi (un tad ūdas traucē) un kad atrodi, tad spēj tik vilkt (un tad uz ūdu neskatās) :)

Ja ar nakšņošanu, tad var vakarā atstāt uz vēdzeli, bet tas ir cits stāsts...Tieši ar nakšņošanu arī ir doma. Uz vēdzeli atstāt kā parasti uzliktu vai uz grunts?
ar kāju saspied pret ledu un uz āķi, būs pats tas kas vajadzīgs
10.janvāris 2024, 14:18 | links
 
Tieši ar nakšņošanu arī ir doma. Uz vēdzeli atstāt kā parasti uzliktu vai uz grunts?

lucio208, 10.janvāris 2024, 13:26


Vēdzelei nelielu ķīsi, saspiestu un uz grunts. Bet tagad līdz 10.02. liegums. Šīm dipadu-dapadu...

https://kalastusinfo.ee/ru/p%d1%8b%d0%b1%d0%be%d0%bb%d0%be%d0%b2%d1%81%d1%82%d0%b2%d0%b0/%d0%b7%d0%b0%d0%bf%d1%80%d0%b5%d1%82%d0%b0-%d0%bd%d0%b0-%d0%bb%d0%be%d0%b2%d0%bb%d1%8e-%d1%80%d1%8b%d0%b1%d1%8b/keeluajad-tabelina/
10.janvāris 2024, 14:10 | links
 
peipī tagad lielāka jēga braukt raudu ķert nekā asari. tās ķerās lopā un izmērs priecē. cepta un marinādītē galīgi neslikta sanāk. asariem būs skaits ļoti labs, bet izmērs lielā procentā būs sīks

svens76, 10.janvāris 2024, 13:17


Kamēr svaiga pāris kilo raudu var izcept, bet proncipā - TIKAI VOBLĀ... nepārsālīt - (10% sāls no zivju svara), lai iesālās dienas 3-5, tad skalo tekošā ūdenī un izkarina bēniņos, uz aizstiklotas lodžijas, šķūnī...pēc 4 nedēļām var sākt baudīt...

...tagadējos bērnus ar končām nepaņemsi vairs, čipši, vai friškas, ...vai vectēva satīrīta vobliņa (sīkajiem nemaz alu nevajag)!! :)
10.janvāris 2024, 14:06 | links
 
daddy_j [10.jan]: Mana necilā pieredze rāda, ka nav jēgas.

Esmu licis, bet neko jēdzīgu neesmu noķēris. Peipusā jau "jūras principi" - staigā un meklē zivi (un tad ūdas traucē) un kad atrodi, tad spēj tik vilkt (un tad uz ūdu neskatās) :)

Ja ar nakšņošanu, tad var vakarā atstāt uz vēdzeli, bet tas ir cits stāsts...
Tieši ar nakšņošanu arī ir doma. Uz vēdzeli atstāt kā parasti uzliktu vai uz grunts?
10.janvāris 2024, 13:26 | links
 
Willy [9.jan]: gucis13 [Vakar]: Rapina...ebaaaķķ!:D Runā jau,ka labas!Rìgā pāris pannas nopirktu!
ja kas pm!;))
peipī tagad lielāka jēga braukt raudu ķert nekā asari. tās ķerās lopā un izmērs priecē. cepta un marinādītē galīgi neslikta sanāk. asariem būs skaits ļoti labs, bet izmērs lielā procentā būs sīks
10.janvāris 2024, 13:17 | links
 
Varbūt svētdien kāds brauc uz peipusu? Labprāt pievienotos,atrodos Strenčos
T 20214310
10.janvāris 2024, 13:14 | links
 
Mana necilā pieredze rāda, ka nav jēgas.

Esmu licis, bet neko jēdzīgu neesmu noķēris. Peipusā jau "jūras principi" - staigā un meklē zivi (un tad ūdas traucē) un kad atrodi, tad spēj tik vilkt (un tad uz ūdu neskatās) :)

Ja ar nakšņošanu, tad var vakarā atstāt uz vēdzeli, bet tas ir cits stāsts...
10.janvāris 2024, 13:06 | links
 
Labdien. Planoju braucienu uz ezeru pirmo reizi, vai ir vērts ņemt līdzi un likt ūdas? Cik lasu tur visi ķer asarus un raudas, bet vai kādam bijusi veiksmīga reize arī ar līdakām uz dzīvo? Paldies. P. S. Cik zinu, var divas ūdas+ makšķere?
10.janvāris 2024, 13:00 | links
 
gucis13 [9.jan]: Rapina
...ebaaaķķ!:D Runā jau,ka labas!Rìgā pāris pannas nopirktu!
ja kas pm!;))
9.janvāris 2024, 19:23 | links
 

Rapina
9.janvāris 2024, 19:08 | links
 
Kādam ir rapinas iekšā vedēja kontakti?
9.janvāris 2024, 19:08 | links
 
Naktī no piektdienas uz sestdienu braucam uz Peipusu, viena vieta brīva, izbraucam no Madonas caur Bērzkrogu. Copējam divas dienas, naktsmājas Rannā pie Hilara. T. 26438912
9.janvāris 2024, 16:49 | links
 
Labdien! Atsākam braucienus-var būt kādam interesē. Ir iespēja braukt uz Peipusu-Komfortabls silts busiņš ar piekabi 8.cilvēki.Vēlams lai grupā būtu 8.cilvēki.Izbraukšana no Jelgavas,braucam cauri Rīgai.
9.janvāris 2024, 16:04 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager