Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
Kā iesācēju gribu brīdināt ka apmēram trešdaļa raudu ar lenteņiem. Mājās nepatīkams pārsteigums.
5.marts 2024, 20:45 | links
 
Es Naha Vaj Rapinā baroju ar barotavu bet ķeru zemāk pa straumi 2-3-5 metri citreiz arī 7m atkarībā no straumes jo ja barotavu 150g nones metru tad murmuli visus 3m !! Un barību velk domāju pat visus 10-15m!!! Pēc prakses ir vērts no barojamā alinģa izurbt sliedi ar aliņģiem straumes virzienā !!
5.marts 2024, 20:27 | links
 
Veči, palīdziet, lūdzu, ar inventāra izvēli pirmajai copei Peipusā uz raudu. Ir doma startēt no sava miesta solo. Tēmēju kaut kur starp Naha un Beresje, kur nav kartē sarkanais iezīmēts un, protams, sekošu gps lai nepārkāptu robežu - šis mani kā ziemas peldētāju baida vairāk kā plaisas ledū. Paurbšos, palūrēšu dīperī un kaut kur parkošos. Tad nu tālāk rodas sekojoši jautājumi:
1. 0.12 aukla ar 4mm diskobumbu nebūs par smalku?
2. Iebarot tupa ar granulām, vai pārīti kg gatavo barību labāk bumbas mest iekšā?
3. Primāri jau baltais uz āķa tur labāk nekā motilis, ne?
Jā, un nevajag man tos 100 kilo miltu maisus pilnus ar zivi, man ar 10 ģimene un sievasmāte būs piebarota ;)

zigmunds, 4.marts 2024, 22:11


Ģeogrāfiski izskatās ka esi noskatījis Rapinu.Pāris reizes esmu tur bijis.Stāvvieta pa pirmo zorti.Pa ledu tālu nav jāiet...~2km.Lai uzkabinātu motili man katrreiz jāliek ,,okulāri" :)...besī ārrā.:),tāpēc uz āķa liku slieku,kuru nostopēju ar balto...ķērās.Pagāšgad pamēģināju tesmeni...man čota neaizcepīja.Paskatoties ito ,,keksu":)
https://www.youtube.com/watch?v=1Jhg8eAtn5o

es piebarošanai nolaistu maisu ar barību,jo straume ,,pikas" var aiznest prom.
5.marts 2024, 19:44 | links
 
Vakar bijām Meerapalu. Ķērās labi. No rīta cerēju atrast asari. Noķēru piecus nelielus +- 100g, uz šķērseni 60mm pirmo reizi noķēru raudu. Pārgāju uz mormišku un aizgāja...Lomā rauda izvilku 280gb ar kopējo svaru 42,7kg. Pēc plkst. 15 jau apnika. Tautas bija diezgan. Pārsvarā 5+km. Ledus ezerā labs, bet no krasta uziešana ir kā ir.
5.marts 2024, 10:08 | links
 
divrocis [5.mar]: Brauc un ķer ar 0.12mm. Gūsti baudījumu no copes.Neiespringsti ar to iebarošanu, ja vien neesi no sēdētājiem. Atrodot zivi ,nevajag nekādu barošanu.Pats saki , ka Tev nevajag kvantumu. Ej meklē un atrodi !!! Izmanto klasiku-baltais+motilis. Ja būs tesmenis , vēl labāk !Pie Z,ZA vējiem rauda var būt arī kūtrāka, tad noderēs svaigs motilis uz aķa.
Brauc un izdari, tad pašam nāks apskaidrība ko , kā nākamreiz ....
tieši tā, ja iet uz rekordu, tad var maukt ar rupjāku auklu, tā zivs ir traka, un ja paveras, tad cope nepārstās. bet ja baudai, tad 0.1-0.12mm
5.marts 2024, 07:16 | links
 
Brauc un ķer ar 0.12mm. Gūsti baudījumu no copes.Neiespringsti ar to iebarošanu, ja vien neesi no sēdētājiem. Atrodot zivi ,nevajag nekādu barošanu.Pats saki , ka Tev nevajag kvantumu. Ej meklē un atrodi !!! Izmanto klasiku-baltais+motilis. Ja būs tesmenis , vēl labāk !Pie Z,ZA vējiem rauda var būt arī kūtrāka, tad noderēs svaigs motilis uz aķa.
Brauc un izdari, tad pašam nāks apskaidrība ko , kā nākamreiz ....
5.marts 2024, 07:12 | links
 
zigmunds [4.mar]: Veči, palīdziet, lūdzu, ar inventāra izvēli pirmajai copei Peipusā uz raudu. Ir doma startēt no sava miesta solo. Tēmēju kaut kur starp Naha un Beresje, kur nav kartē sarkanais iezīmēts un, protams, sekošu gps lai nepārkāptu robežu - šis mani kā ziemas peldētāju baida vairāk kā plaisas ledū. Paurbšos, palūrēšu dīperī un kaut kur parkošos. Tad nu tālāk rodas sekojoši jautājumi:
1. 0.12 aukla ar 4mm diskobumbu nebūs par smalku?
2. Iebarot tupa ar granulām, vai pārīti kg gatavo barību labāk bumbas mest iekšā?
3. Primāri jau baltais uz āķa tur labāk nekā motilis, ne?
Jā, un nevajag man tos 100 kilo miltu maisus pilnus ar zivi, man ar 10 ģimene un sievasmāte būs piebarota ;)
viennozīmīgi raudai iesaku tesmeni, pagājušoreiz raiti ķēru, super ilgi uz āķa turas, arī asaris bieži trāpās
4.marts 2024, 22:14 | links
 
Veči, palīdziet, lūdzu, ar inventāra izvēli pirmajai copei Peipusā uz raudu. Ir doma startēt no sava miesta solo. Tēmēju kaut kur starp Naha un Beresje, kur nav kartē sarkanais iezīmēts un, protams, sekošu gps lai nepārkāptu robežu - šis mani kā ziemas peldētāju baida vairāk kā plaisas ledū. Paurbšos, palūrēšu dīperī un kaut kur parkošos. Tad nu tālāk rodas sekojoši jautājumi:
1. 0.12 aukla ar 4mm diskobumbu nebūs par smalku?
2. Iebarot tupa ar granulām, vai pārīti kg gatavo barību labāk bumbas mest iekšā?
3. Primāri jau baltais uz āķa tur labāk nekā motilis, ne?
Jā, un nevajag man tos 100 kilo miltu maisus pilnus ar zivi, man ar 10 ģimene un sievasmāte būs piebarota ;)
4.marts 2024, 22:11 | links
 
dagnis16 [3.mar]: dagnis16, 3.marts 2024, 18:36
Cik nu kuram liela tā vajadzība,vienam čangalim pat ar 30 nepietika,jāķer 100kg un tad nu sākas''bērnudārzs'' ar ''krāniņiem'' mērīties.Vakar bijām Rjapina,ledus30cm,straume liela.Noķēru līdz 15 tiem 11kg izcilu raudu, kur tās zivis liksi,pusi iztīrītas aizvedu pensionētai skolotājai.Uz pannas varēja novietot11tagadējos asarus,bet raudas tikai četras.
Kāda ir ledus struktūra šaurumā?[/quote]Dagni, tādu, kas nodzīvojis Latvijā 40 gadus nesaprot un nerunā ne latviešu, ne latgalīšu volūdā, pats, ķerot 100+kg latviešus, kas atbrauc uz Peipusu makšķerēt nosauc "galodnije latiši", un, savus draugus apčakarē un uzmet, nedrīkst pierakstīt pie latviešiem!
Tādiem ... vieta ir viņu mentālās un etniskās piederības zemē.
p.s. mans suns nerunā, bet saprot latviešu un latgalīšu volūdu. ;))
4.marts 2024, 01:17 | links
 
Kā kurā vietā,jāseko līdzi robiņu kartei,krasti applūduši,
3.marts 2024, 20:48 | links
 
Mierkalns [3.mar]: Ko tik sūdīgi? Mēs ar dzeršanu pat varam 30kg noķert.

dagnis16, 3.marts 2024, 18:36

Cik nu kuram liela tā vajadzība,vienam čangalim pat ar 30 nepietika,jāķer 100kg un tad nu sākas''bērnudārzs'' ar ''krāniņiem'' mērīties.Vakar bijām Rjapina,ledus30cm,straume liela.Noķēru līdz 15 tiem 11kg izcilu raudu, kur tās zivis liksi,pusi iztīrītas aizvedu pensionētai skolotājai.Uz pannas varēja novietot11tagadējos asarus,bet raudas tikai četras.[/quote]Kāda ir ledus struktūra šaurumā?
3.marts 2024, 19:50 | links
 
Ko tik sūdīgi? Mēs ar dzeršanu pat varam 30kg noķert.

dagnis16, 3.marts 2024, 18:36[/quote]
Cik nu kuram liela tā vajadzība,vienam čangalim pat ar 30 nepietika,jāķer 100kg un tad nu sākas''bērnudārzs'' ar ''krāniņiem'' mērīties.Vakar bijām Rjapina,ledus30cm,straume liela.Noķēru līdz 15 tiem 11kg izcilu raudu, kur tās zivis liksi,pusi iztīrītas aizvedu pensionētai skolotājai.Uz pannas varēja novietot11tagadējos asarus,bet raudas tikai četras.
3.marts 2024, 19:12 | links
 
Alex [3.mar]: 10 kg līdz 15.00. Nina.
Ko tik sūdīgi? Mēs ar dzeršanu pat varam 30kg noķert.
3.marts 2024, 18:36 | links
 

10 kg līdz 15.00. Nina.
3.marts 2024, 12:53 | links
 
Bijām šodien Varnjā. Līdz 11:30 pa nullēm, tad atvērās un copēja līdz aizbraukšanai(aptuveni 17:30). Rezultātā 17.1kg raudas. Izmērs ļoti smuks.
3.marts 2024, 01:58 | links
 
Sveiki, kā ar plaisām kolka apkārtnē?
1.marts 2024, 21:07 | links
 
Labs rīts! Vai kāds ir Kallastes rajonā šodien? Vēlējos saprast kas ar plaisām (zinu robiņu lapu) runa par reālo situāciju. Kā arī vai asari uz bleķi ir kaut cik atsaucīgi? Šovakar braucam uz Kallasti un rīt plānā cope.
Pateicos un ne asakas!
P.s. jānoslēdz tā ziemas sezona
1.marts 2024, 11:35 | links
 
Viena brīva vieta braucienam uz Peipusu .Izbraucam naktī no 1. uz 2. martu no Madonas caur Bērzkrogu. Cope Varņā, naktsmājas Rannā pie Hilara. Cope divas dienas.T. 26438912
29.februāris 2024, 19:40 | links
 
Ja kāds šonakt vai tuvākajās dienās plāno doties uz šaurumu,konkrēti Beresje,tad ņemiet vērā,ka piebraucamais zemes ceļš ir uzrūdzis un galīgi izdangāts,bez pilnpiedziņas tur toč noraksieties.Biju šodien,cope ok,50/50 rauda,gusķorka.
28.februāris 2024, 21:02 | links
 
Vakar,šodien ir kāds bijis peipī,kādi rez.?
28.februāris 2024, 16:57 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager