Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
daddy_j [24.feb]: Švakri jaunieši

Abavnieks, 24.februāris 2024, 20:56

vai ne? :)
...kad mēs augām... :)))
Es vēl augu :D ja foršs urbis, tad tagad nevajadzētu būt problēmām griezt. Pie -20 apsalst asmeņi un tad gan ir auzas
24.februāris 2024, 21:47 | links
 
daddy_j [24.feb]: ledus baiss, 50+ cm, bet 2x5AH aķīši dienai pietika...

jauniešiem pēc 3 "rokas" urbumiem jāpiesēž, jāatpūšas.
nu tā kā mēs šodien urbām, ar rokām būtu nāves smaka:)
24.februāris 2024, 21:35 | links
 
Švakri jaunieši

Abavnieks, 24.februāris 2024, 20:56


vai ne? :)
...kad mēs augām... :)))
24.februāris 2024, 21:26 | links
 
divrocis [24.feb]: Šodien Kallaste . Sāku ap 4.km. Atsauce bija švaka. Tā meklējot tiku līdz 6.km un vēl + … . Ap 11.00 jau sāka ņemt “panika”. Vnk nav !;) Pa retam ko izvilku ,bet tas neapmierināja.Metu loku un turpināju. Sāka veikties labāk,bet vajadzēja daudz urbties. Nevarēju saprast vai pāris asaru ir viss,vai tomēr vēl “jāpastrādā” ar mānekļiem.Cope acīmredzami noplaka.Izmērs pārsvarā nekāds. Lielākam varbūt būs ap 200g !;)Priecēja eksemplāri ar ikriem. Cīnoties, tiku līdz 9,9kg. Ūdens jūras uz ledus bija visapkārt. Arī 10cm dziļumi tām . Vai Peipusu igauņi noturēs ? Māc šaubas ….
jā, par to ūdeni, vietām bij sajūta ka mums tomēr ūdensmocis ne sniegamocis:) sajūta ka 300m garu " peļķi" glisē planē:)
24.februāris 2024, 21:19 | links
 
Šodien Kallaste . Sāku ap 4.km. Atsauce bija švaka. Tā meklējot tiku līdz 6.km un vēl + … . Ap 11.00 jau sāka ņemt “panika”. Vnk nav !;) Pa retam ko izvilku ,bet tas neapmierināja.Metu loku un turpināju. Sāka veikties labāk,bet vajadzēja daudz urbties. Nevarēju saprast vai pāris asaru ir viss,vai tomēr vēl “jāpastrādā” ar mānekļiem.Cope acīmredzami noplaka.Izmērs pārsvarā nekāds. Lielākam varbūt būs ap 200g !;)Priecēja eksemplāri ar ikriem. Cīnoties, tiku līdz 9,9kg. Ūdens jūras uz ledus bija visapkārt. Arī 10cm dziļumi tām . Vai Peipusu igauņi noturēs ? Māc šaubas ….
24.februāris 2024, 21:10 | links
 
daddy_j [24.feb]: ledus baiss, 50+ cm, bet 2x5AH aķīši dienai pietika...

jauniešiem pēc 3 "rokas" urbumiem jāpiesēž, jāatpūšas.
Švakri jaunieši
24.februāris 2024, 20:56 | links
 
ledus baiss, 50+ cm, bet 2x5AH aķīši dienai pietika...

jauniešiem pēc 3 "rokas" urbumiem jāpiesēž, jāatpūšas.
24.februāris 2024, 20:49 | links
 
Šodien Kodavere. Migla baisa, redzamība ~100m... nez navigācija būtu tu-tūu...

sākām 4m, kaut ko ielasījām tad uz 6m, tur arī šo to, tad uz 8-8.5m, bet izmērs nemainījās... izstaigājāmies labi, būs asarīši ko uzcept un raudas ko ievītināt.

dažus lielākos ~300gr (lai nav jāskablē) doma "kūpināt" ar moderno tehnoloģiju - izmērcēt šķidrajā dūmā un tad cepenē 85 grādos... nu redzēs
24.februāris 2024, 20:46 | links
 
Laksāre šodien bija kāds,kā ar ledu?
24.februāris 2024, 20:20 | links
 
svens76 [24.feb]: ALNIS07 [10m]: Šitie Peipusa šarmisti:Dkatrā lietā savu šarmu var atrast
Bet, katrā lietā Peipusa šarmu gan nevar atrast...;)
24.februāris 2024, 19:21 | links
 
ALNIS07 [24.feb]: Šitie Peipusa šarmisti:D
katrā lietā savu šarmu var atrast
24.februāris 2024, 19:09 | links
 
Šitie Peipusa šarmisti:D
24.februāris 2024, 19:08 | links
 
mar4ello25 [24.feb]: Pateicos Alex, bet raudas mani neinteresē. Es vairāk priekšroku dodu stripaiņiem. Pat ņemot vērā ka Peipī šogad biju 1. reizi. Kkāds šarms tur ir. Uz bleķiem, nezinu vai es neticu tam vai kas, rezultāti ļoti vāji, taču balansieri mani tur nav pievīluši. Protams ka nesavilku ntos kg, bet pārtikas programmas izpilde nav manas copes filozofija. Vnk cepēju sporta pēc. Kko protams uz mājām paņēmu, bet tikai 1 ēšanas reizei. Mēs gan abas reizes tālāk par 6 km nebijām. Bet šoreiz plānāku 8. vai 9. ir.
Sven Tu pats brauc iekšā vai ar ievedējiem?
Pateicos.
paši braucam
24.februāris 2024, 17:55 | links
 
Pateicos Alex, bet raudas mani neinteresē. Es vairāk priekšroku dodu stripaiņiem. Pat ņemot vērā ka Peipī šogad biju 1. reizi. Kkāds šarms tur ir. Uz bleķiem, nezinu vai es neticu tam vai kas, rezultāti ļoti vāji, taču balansieri mani tur nav pievīluši. Protams ka nesavilku ntos kg, bet pārtikas programmas izpilde nav manas copes filozofija. Vnk cepēju sporta pēc. Kko protams uz mājām paņēmu, bet tikai 1 ēšanas reizei. Mēs gan abas reizes tālāk par 6 km nebijām. Bet šoreiz plānāku 8. vai 9. ir.
Sven Tu pats brauc iekšā vai ar ievedējiem?
Pateicos.
24.februāris 2024, 17:25 | links
 
Alex [24.feb]: mar4ello25 [49m]: Prieks par Svena atskaiti. Mēs ar vīriem, ceram nākamnedēļ vēl aizskriet uz Kallasti. Vnk nav spētu citās vietās, diemžēl Ceru ka sanāks. 4n no rīta, biju aizskrējis līdz Babei, no Spuņciema puses. Nu es kkā neriskēju tālāk par 5m no niedrēm līst, ezerā. 4 apgriezieni un cauri. Svars man ar kā kārtīgam latvietim virs 100 kg. Tāpēc pāris stundas, krasta joslu bagarēju. Rezultātā - 1 balansieris un 0 stripainie. Jāgaida vimbu sezona. Vismaz Latvijā.
Visiem ne asakas.Brauc uz Latgali, raudas būs Peipusa izmērā. Noteikti nebūs desmiti kg, toties tepat Latvijā.
Un ko tad pats reklamē, ka ved vai pievienotos kādam braucējam uz Peipusu, ja Latgalē tādas pašas raudas velc?
24.februāris 2024, 17:21 | links
 
mar4ello25 [24.feb]: Prieks par Svena atskaiti. Mēs ar vīriem, ceram nākamnedēļ vēl aizskriet uz Kallasti. Vnk nav spētu citās vietās, diemžēl Ceru ka sanāks. 4n no rīta, biju aizskrējis līdz Babei, no Spuņciema puses. Nu es kkā neriskēju tālāk par 5m no niedrēm līst, ezerā. 4 apgriezieni un cauri. Svars man ar kā kārtīgam latvietim virs 100 kg. Tāpēc pāris stundas, krasta joslu bagarēju. Rezultātā - 1 balansieris un 0 stripainie. Jāgaida vimbu sezona. Vismaz Latvijā.
Visiem ne asakas.
Brauc uz Latgali, raudas būs Peipusa izmērā. Noteikti nebūs desmiti kg, toties tepat Latvijā.
24.februāris 2024, 16:57 | links
 
svens76 [24.feb]: Vairis3 [6:22]: Ja uz Peipja tāda migla,tad paskatās vai telefoni uzlādēti,vai prastākais kompass līdzi.šodien migla visu dienu, bet dzelzs gāja uz urrā, skaits labs, kko atsijāju mājās paņemt, bet izmērs kā parasti, nu varbūt daži 200-250 tur bija, bet kaifīgi visu dienu pasportot
bijām 8-9km no kodaveres, ledus 40-50cm, ūdens daudz uz ledus virsū
24.februāris 2024, 16:41 | links
 
Prieks par Svena atskaiti. Mēs ar vīriem, ceram nākamnedēļ vēl aizskriet uz Kallasti. Vnk nav spētu citās vietās, diemžēl Ceru ka sanāks. 4n no rīta, biju aizskrējis līdz Babei, no Spuņciema puses. Nu es kkā neriskēju tālāk par 5m no niedrēm līst, ezerā. 4 apgriezieni un cauri. Svars man ar kā kārtīgam latvietim virs 100 kg. Tāpēc pāris stundas, krasta joslu bagarēju. Rezultātā - 1 balansieris un 0 stripainie. Jāgaida vimbu sezona. Vismaz Latvijā.
Visiem ne asakas.
24.februāris 2024, 16:31 | links
 
Vairis3 [24.feb]: Ja uz Peipja tāda migla,tad paskatās vai telefoni uzlādēti,vai prastākais kompass līdzi.
šodien migla visu dienu, bet dzelzs gāja uz urrā, skaits labs, kko atsijāju mājās paņemt, bet izmērs kā parasti, nu varbūt daži 200-250 tur bija, bet kaifīgi visu dienu pasportot
24.februāris 2024, 16:14 | links
 
Ja uz Peipja tāda migla,tad paskatās vai telefoni uzlādēti,vai prastākais kompass līdzi.
24.februāris 2024, 06:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager