Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
Bralitis,jā katru sesdienu es viņas krāmēju autiņā un ārā labas Ragaviņas ziemas copei.
13.februāris 2012, 22:26 | links
 
Ninā bij ideāla braukšana . Nekādu sanesumu,pāris vietās bij mazas aizsalušas plaisas , kā pa stadionu .
Ragaviņas ziemas copei. Ietilpīgas,vieglas, ļoti stabilas , viegli slīd pa sniegu ,aukstumizturīgas (līdz -52C) .
Materiāls -armēts stiklaplasts.Roku darbs.
Ragaviņas iecienījuši gan makšķernieki gan mednieki.
Sevišķi populāras copei Peipusā jo ērti ieliekamas gan viena otrā, gan bagāžas nodalījumā.
Copējot var sēdēt uz kastes neizņemot to no ragavām kas dod iespēju ātri pārvietoties pa copes vietām.
Ir pieejami 2 izmēri :

1.Garums 88cm ,platums 45 cm , dziļums 17 cm,svars 2,2 kg Cena 14 Ls.Garums ,platums speciāli izrēķināts lai labi ietilpst jekura auto bagāžniekā !!!!

2.Garums 108 cm ,platums 45 cm , dziļums 17 cm,svars 2,4 kg Cena 18 Ls - Ietilpst lielāku auto bagažniekos.

Pirms veicat pasūtījumu lūgums izmērīt Jūsu bagažnieka gabarītus !!!

Medniekiem pēc pasūtījuma tiek pastiprināta izturība lielāku svaru vilkšanai.

Garantijas remonts.

Sevišķi ar manām kamaniņām iemīļojušas vizināties peipusa un pērnavas zivis :))



13.februāris 2012, 22:17 | links
 
kadam nau infoo kur varna var paligt pa nakti?? ka nina ar lauzumiem? doma ar auto pilit virsu! nina ir vinktora nr! bet no vina kaa ar auto brauksana? butu labi ja kads par omedu izstastitu kadi lauzumi un kada stelle ar auto! (deres ari dzivosana)
lai nepiesarnotu forumu rakstat privati! bet ja ir velme rakstat foruma!
biju 2 dienas ranna zivis bija, bijam ar moci tad nau problem! ar masinu baigas vinkeles jameta!

plus par necopi piekritu visiem kas raksta!
13.februāris 2012, 21:56 | links
 
Juri, šitam te, es Tev piekrītu par visiem 100% !
13.februāris 2012, 21:27 | links
 
maksi,laimīgās lunkas lai meklē paši jo tad zivs ir garšīgāka.
13.februāris 2012, 21:25 | links
 
ja Juris tik ātri neskrietu pa ezeru, tad lunku varētu ātri noskaidrot :DDDD braucot pie radiem, pa ceļam būtu jāieskrien Jaunpiebalgā (ja zinātu ar kuru busu Juris brauc) pieliktu žučoku un izsekotu, bet pa ledu Juris tāpat aizskrietu kā briedis, tāpēc tas variants atkrīt :DDDD
13.februāris 2012, 21:03 | links
 
Laimīgās lunkas koordinātes:

Z Ņuhs 001
A Čujs 002

:-))
13.februāris 2012, 21:01 | links
 
Maksi, tās Juris dod tikai personīgi, vēstulē :))
13.februāris 2012, 20:58 | links
 
Bet laimīgākas lunočkas koordinātus slabo :)))))))
13.februāris 2012, 20:57 | links
 
Te tev būs kordinātes Ņinā kur autiņu atstāt.
Z 58*36.438
A 27*12.565
13.februāris 2012, 20:31 | links
 
P.S.Tas ir blakus tiltam viesnīca.
13.februāris 2012, 20:03 | links
 
Ja kādz zinošs ir tuvumā,lūdzu atbildēt.Vai Kalmakulā ir kāds nobrauciens ar mašīnu,vai būs jābrauc uz Mustve.Plānojam apstāties pie Sergeja.
13.februāris 2012, 20:02 | links
 
ja pie udenjiem tadi tad maja vispar nav kur kaju likt:)ko var te njemties ne par temu .doma ka varat irshot foruma kadu izaudzinat,mani nevar:)domaju ka citus ari nee
13.februāris 2012, 19:10 | links
 
Ir viens sens un labs teiciens, ko domājams, varam attiecināt katrs uz sevi.

Lai met ar akmeni tas, kurš ir bez grēka!!!!!


Tā kā mieru, tie kas ir izaudzināti, feini, kuri nav, diezvai izaudzināsiet.

Sākam ar sevi.
13.februāris 2012, 18:32 | links
 
Tad jau sanāk ka 9 cukmeņi un pats Bralīts nav tāds.
13.februāris 2012, 18:17 | links
 
Gribat raudas pavilkt,tad lūk recepte,nopērkat universālo barību+ šļiekas sauja + motils 20gr+visu to saujaucat mājās sausu,tālāk domāju ka nav jāstāsta ko darīt....
13.februāris 2012, 17:51 | links
 
Cik tad Tev Brālīt ir to copesbiedru? Apmēram desmit es zinu, un diez vai tie ir tie lielākie piecūkotāji. Nezinu kā Tu uzvedies kad esi viens....
13.februāris 2012, 17:50 | links
 
Janim1988-atver Kalastusinfo.ee-tur viss
13.februāris 2012, 17:39 | links
 
Vai var atsutit kads telefona numuru Igauņu robežsargiem,pie kuriem japiesakās ja grib braukt ar auto uzledus?
13.februāris 2012, 17:23 | links
 
Cik var lasīt, vajag laikam ārī reiz uzrakstīt.Ļoti jauki ,ka atradu kolēģi no tālajiem 70 tajiem.Man tas stāžs nedudz lielāks,bet vienalga uzskatu ,ka vislielākais kaifs ir atrast zivi kājām ejot.Es laikam esmu baigi konservatīvais.Nu tas tā.Nekādi nevaru piekrist BRĀLĪŠA spriedumiem par drazu uz ledus.Cieni sevi un cieni citus. Domāju ka neviena vārna nelasīs tos piesalušos tārpiņus,bet zivtiņas gan būs pateicīgas.Tiekamies Peipusā uz tīra.tīra ledus.P.S.Iemetiet acis ehollotu forumā. Ne asakas.
13.februāris 2012, 16:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager