Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
Sorit starp Strenciem un Valku Cesnieki ar
bembi bija panemusi gadigu alna telu.
Visi veseli iznemot alni un auto.
veci uzmanigi.
12.februāris 2012, 23:12 | links
 
Sodien biju kodavere. Baigais tuksums.
Visur kur vien ej pamata tikai siks asaris.
Neatradam pat raudu. Katrs izborejam
vismaz kadus 60 caurumus. Tadas
zivis ko nebutu kauns vest majas kadas
10.Tik slikta cope pirmo reizi.
Meginajam gan dziluma gan ari pie
krasta.
12.februāris 2012, 23:02 | links
 
Orests Tev ir taisnība,es šoreiz ar domāju ka manas vietas mani nepievīls,bet heras dva,izbraukājot savas vietas,pat ne vienu zivi nedabuju,katru gadu sanāk jau savādāk,tā izskatās....
12.februāris 2012, 22:58 | links
 
maksi,priekš pirmās reizes ok,Ne asakas tiksamies citreiz.
12.februāris 2012, 22:54 | links
 
Maksi: Skaisti, ko te vairs piebilst! Patika tavā tekstā ,, jāgatavojās nākamajaj reizeij nedaudz savādāk, kā iepriekš ,, .Tas gan ties- ir jāmēģina , jāeksperimentē utt... Jo zelta receptes naffff. Arī tev ne asakas!!!
12.februāris 2012, 22:52 | links
 
Ar k2 ir veselīgāk un arī drošāk,vairāk redzi kas un kur notiek kur borēts vairāk,un nolem provēt ir vērts vai nav.A teltī es šēžu un ķeru zivi,un tas ir izdarāms.
12.februāris 2012, 22:48 | links
 
Aizmirsu,paldies mūsu matadoriem...
12.februāris 2012, 22:46 | links
 
Sveicināti kolēģi..Beidzot arī man sanāca pabūt uz mūsu slavenā ezera,ko lai saka,viegli jau nebija un zivi var nosaukt par "rabočaja ribka":),jo tiešām nācās pacensties lai to piečakarēt,pa divām dienām novālēju pa ezeru 52 kilometri..Praktiski visa tāuta pārvietojās ar mašinām,jo ledus ir stabils,bet cik es pamanīju bija arī problēmas ar atpakaļ tikšanu,jo braucot ezerā plaisas nebija,bet braucot atpakaļ jau redzēju divas diezgan platas,es domāju ka bez dēļiem viri cāuri netika..Lāiks jau bija kolosāls,protams priekš atpūtas,praktiski varēja vālēt bez cimdiem ,šodien no rīta bija -26 un savu mašīnu nepiešķīlu :)-pārdošu to kļāču :))...Bet ar lomiem cik es redzēju un dzirdēju vīri nevarēja palielīties,izkatijās diezgan pašvaki,pat neatceros tādus momentus ieprīekš,bet pašam jau ar pārāk nav ko rādīt :),bet pats pārsvarā esu apmierināts un pirmais gars ir izlaists :),tagad jāgatavojās nākamajaj reizēj,bet nedāudz savādāk kā iepriekš :)...Neskatoties uz sliktām atskaitēm,ir jābrauc un jāmeiģina to žuvi piešmaukt,sēžot mājās un pie datorā točna nenoķersi neko..Ne asakas ar pārējiem..
12.februāris 2012, 22:44 | links
 
Es visu laiku ar kaajaam,tikai triis reizes esu ar autinnu braucis pa ezeru.
12.februāris 2012, 22:42 | links
 
orests,redz lieta ir tāda ja tu brauc ar autiņu pa ezeru bet es k2,ar ir atšķirība.Ar lomiem ir bijis visādi,arī tukšā esmu bijis.Takā uz maģistrāles zivi nevar noķert.
12.februāris 2012, 22:39 | links
 
Maksi:Da es jūtu, ka esmu jav pārdedzis ! Tik ilgi bez copes, širmis jau krīt ciet, nu vēl trīs dienas un varēšu arrrr es Igaunijas gaisu paostīt:)))
12.februāris 2012, 22:39 | links
 
Vabolite....Nennem llaunaa,bet kad es tev prasiju ko dari teltii ja nekkeras,tu atbildeeji ka brauc tikai uz paarbaudiitaam vietaam.Peipusaa braucu no 1976. gada,ir bijis baigi labi un ir bijis ka tukssaa.Ar taam paarbaudiitaam vietaam ir taa kaa ir,dazzreiz paliidz,bet dazzreiz pa tuksso.Man paziistams copmanis dazzas dienas atpakall baigi labi pavilcis asarus,pat bildes redzeeju,taaka baigi jaameklee,un ar telti tas nau reaali.
12.februāris 2012, 22:32 | links
 
Ko te ņematies - nav nekāda antireklāma veikalam. Tā ir dzīves patiesība - veči noraujas no ķēdes ,noilgojušies pēc copes .Katrs zin kā cepums garšo ar katru kilometru attālinoties no mājas :)) Par to piecūkošanu man vien 90 % copes biedru ir tādi kas atstāj sūdus aiz sevis - to pat nemanot ,sevišķi kad iešmigojuši :))))) Uz copi pudelīti paņemt līdzi ir svēta lieta ,bet tukšo taru iemest krūmos vai iestumt ālinģī - pašsaprotama lieta . Neies tak piecūkot autiņu ar tukšo taru :))))
12.februāris 2012, 22:30 | links
 
Seedoo tev patīk ar uguni spēlēties :))
12.februāris 2012, 22:29 | links
 
Maksis ir vienkārši,, Bešennij Maks,,:)))
12.februāris 2012, 22:28 | links
 
orests,tev jau labāki lomi,ka nekā esi ar stāžu Peipusā!
12.februāris 2012, 22:20 | links
 
Vabolite....Tu jau uz paarbaudiitaam vietaam,jaabuut labiem asaru lomiem!
12.februāris 2012, 22:18 | links
 
Ja es tevi redzētu, noteikti piebrauktu un pateiktu ,,padviņsja,,:))) Vēl piecūkotu blakus, izkārnītos, ar bori riktīgi izvuksētu lunkas lai dzird visi, un pēc kāda laika izvilktu binokli un maktu tālāk:)))
12.februāris 2012, 22:17 | links
 
Skaidrs, ka būs nogurums 440km ar moci kuprī nav joka lieta:)))
12.februāris 2012, 22:16 | links
 
maksi,tu jau nepiebrauci pie manis,kaut biji tuvu man:))
12.februāris 2012, 22:14 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager