Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
Pēc tam, kad pats šogad jau esmu pabijis, man baigi interesē, kurā vietā var kaut cik normāli ar mašīnu pabraukt!?
8.februāris 2012, 15:15 | links
 
... es ar savu karti pirku pirms nedēļas. Bija OK!
Izskatās, ka nav kartes vaina! Vēl ir rītdiena rezervē!!
8.februāris 2012, 15:12 | links
 
šonedeeļ arī Rīgā būs pieejams motilis pa tiesho no Baltkrievijas ja interesee rakstat lai laikus var pasuutiit lai saskalo!
8.februāris 2012, 14:41 | links
 
Raimond24, kurā vietā taisies braukt virsū ar mašīnu, tad tās vietas robiņu nr. arī vajag. Mustve, Kallaste??
8.februāris 2012, 14:40 | links
 
Nu tā, radās skaidrība par tām kartēm. Pirmkārt kartei jābūt reģistrētai drošiem pirkumiem internetā. Otrkārt Swedbank der tikai Visa Clasic kredītkarte. Ar pārējām bankām nevajadzētu būt problēmām viss ir atkarīgs vai konkrētā banka atļauj ar parasto karti norēķinaties interneta vietnēs ārzemēs, Swedbanka to neatļauj.
8.februāris 2012, 14:37 | links
 
... mēģināju ar MasterCard - tāds pat rezultāts!!
8.februāris 2012, 14:17 | links
 
Man gan likās, ka sņetoks nārsto, vismaz pie miusim, kkādā maijā-jūnija sākumā, kaut kā tā... Nu bet fakts ir tāds, ka vairums sņetoka pēc nārsta iet bojā (ko spurainās zivis ļoti labi izmanto punča piesišanai un kādu laiku ašuks najem) un ja jaunajai paaudzei tie apstākļi tiešām sanāk sū, tad tas neapstrīdami var būt par cēloni populācijas sarukšanai uz kādu laiku...
8.februāris 2012, 13:50 | links
 
Ir vienas mazā izmēra ragutiņas (88cmx46cmx17cm) it kā liekas uz rītdienu ,Jo rīt būšu Rīgā ,varu piegādāt. Peipusam ļoti labas . Cena 14 Ls. Rakstīt privāti .
8.februāris 2012, 13:45 | links
 
Ziņas no divām moto ekipāžām! Kalastes rajonā 4km, sīks strīpainis rij kā no ložmetēja, vairāk ņemot bļitku, pēcpusdien došoties uz pacmitajiem, info iemetīšu vakarā.
ZB jau pa darbiem ņemties:( Biju uz Ramšteinu. Zajebis! Vairāk nekā nafff:)
8.februāris 2012, 13:23 | links
 
V.S.O.P., tā paštukoju .... iespējams, ka Tavai infai varētu ticēt. Sņetokam toč jānārsto augšā savādāk "lejā" viņam ir kirdik ! Ja vēl ticies esi ar vīreli, kurš tā strādā uz to ..... Priecē , ka daba aizpilda robus ! :)
8.februāris 2012, 13:18 | links
 
Ir atbrīvojusies viena (iespējams 2) vieta uz Peipusu uz 2 dienām 10.-11. Braucu no Jelgavas. Izbraucu ap 2 naktī. Mērķis - Kallaste. Dzīvošana un ievešana sarunāta. Piedāvājums neattiecas uz cepuma mīļotājiem.
8.februāris 2012, 13:12 | links
 
Ronny paldies par info :)
8.februāris 2012, 12:09 | links
 
Izskatās ka pārsniegts diennakts maksājumu limits.
8.februāris 2012, 12:07 | links
 
.. iet runa par VISA (classic)!!
8.februāris 2012, 11:53 | links
 
Elektronu neņem, tikai klasiku.
8.februāris 2012, 11:47 | links
 
Vai kāds šodien nav pircis atļauju caur Pilet.ee ar VISA. Man dod kļūdu:Transaction declined: Transactions per 24 hour merchant limit exceeded (909)
Pateicos!
8.februāris 2012, 11:25 | links
 
Sveiki! Vai kaads no Gulbenes novada neplaano tuvaakajaa laikaa braukt uz Peipusu? Ja kaadam atrodas kaada briiva vieta-dodiet zinju! Paldies!
8.februāris 2012, 11:22 | links
 
Neesi slinks.Pašķir dažas lapas atpakaļ.
:))
8.februāris 2012, 11:10 | links
 
Sveiki,var kads uzrakstit robinju num.uz kuru jazvana,lai tiktu ar auto uz ledus
8.februāris 2012, 11:09 | links
 
lashveidiigaa gan:)
8.februāris 2012, 11:06 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager