Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
Peipis ir aizsalis un noslīcis :DDDD
29.janvāris 2012, 20:45 | links
 
Sveiki veči.. esmu ielīdis atkal šajā portāla.. kādi rezultāti pa Peipi, kādi ieteikumi utt?
29.janvāris 2012, 20:40 | links
 
seedoo ņebzdi Es tomēr nolēmu ģērbt Polar kostīmu un man pokuj Relakšeisen par 60 ls :DDDceļa izdevumi un viesnīca :dd
29.janvāris 2012, 20:16 | links
 
Fck, sievastēvs jau sēdēja ragavavās, bet tagad viņu būs jāved uz Peip jau citās ragavāsi!!!:)))
29.janvāris 2012, 20:14 | links
 
Nevaru sagaidiit kad beidzot saaksies cope!
29.janvāris 2012, 20:13 | links
 
Joks Pensionāriem ir vajadzīgs tikai personas apliecinošs dokuments un pensionāra apliecība ;DD Veiksmi
29.janvāris 2012, 20:11 | links
 
Bumsi priekā, man jau otra elpa atrāvās, viesu pilna māja , bet cope neliek mieru!!! Es tak jums saku nebrauciet uz to ezeru, nu nav tur ko darīt:)))
Priekā visiem!!!
29.janvāris 2012, 20:10 | links
 
Bums, tad varbūt viņam nopirkt licensi, jo līdz mežam vairāk kā 3km .....:)
29.janvāris 2012, 20:07 | links
 
Sievas tēvu tā pat, kā mani ragaviņās jāizved uz mežu un jāatstāj Tikai ragavas uz māju jāatvelk :DD skarbi, bet patiesi ;DD
29.janvāris 2012, 20:03 | links
 
Sveiks, vai manam sievastēvam jāpērk license jeb atļauja, ja viņš jau ir pelnītā pensijā???
29.janvāris 2012, 19:58 | links
 
Tā jau ir. Jāprasa kādam ūdenslīdējam (zinu tikai par gaisu)par tiem spiedieniem bet cik atceros kaut kādas (pat diezgan lielas ) spiediena izmaiņas tur bij. Ja atmosfēras spiediens uzkāpj par 1mm tad 1m dziļumā jau stipri izmainījās spiediens(vai uz 1m3)Kaut kā tā...
29.janvāris 2012, 18:52 | links
 
Braaliit vareetu teikt, ka tev pilniiga taisniiba par muuli duunjaas.
Seklumaa (~1mm) caur lunku vareeja redzeet kaa ashuki darbojas, pareizaak sakot nedarbojas - pilniiga vienaldziiba uz murmuljiem, gremdeejot taarpus, dajebko.
vienk piespiedushies pie dibena, gruushi elš, un praktiski nereagē uz apkārtējo. Dazhi nedaudz paskataas uz murmuli, pastāv un tad aizpeld tikpat vienaldziigi. vismaz iečolēju dzīvē necopi :) pa kādam jau izdabūju uz ledus
29.janvāris 2012, 18:36 | links
 
Fiziķis āķi ibio :)))))))))))))
Tāds spiediens ka zivis pat pārvarēt ūdens spiedienu nevar , piespiestas pie grunts ,mūli dūņās,izvalbītām acīm :))))
29.janvāris 2012, 17:41 | links
 
Āķi nepļurksti es arī pašlaik grimstu un es naf zufs :DD
29.janvāris 2012, 17:19 | links
 
Tieši otrādi,pie augsta spiediena zivis "grimst" lejā.
29.janvāris 2012, 17:18 | links
 
kaupo, šodien jau atmosfēras spiediens Alūksnē -790mm, Rīgā -789mm(meteo.lv). Peipusā varētu būt vēl augstāks spiediens. Drīz zivis pašas jeks ārā no ūdens:))))))))))
29.janvāris 2012, 17:04 | links
 
kaupo! No tavas mutes, dieva ausi:) Pasam nesanaca aizbraukt, jasance bija!
29.janvāris 2012, 14:54 | links
 
divas grupas vakar bija peipii kalastes-koduveres rajonaa un otri ninnas pusee. Teik6u taa, ka nekas labs pirmajiem nebija pa 2-3kg mazi assuki un pa kaadas 6 raudas.Otri gana labi dabuuja pa 8-12 kg smukus asarus. Pats pagaidiissu veel kaadu nedeelju vismaz lai var copeet veedzeles.
29.janvāris 2012, 14:18 | links
 
Nav labas ziņas... Izskatās, ka arī nākamnedēļ asarim mute būs ciet:"Gaidāms ļoti augsts atmosfēras spiediens, kāds netiek novērots bieži. Jau šodien Latvijas austrumu rajonos tas ir 784 mm Hg jūras līmenī, bet prognozes uzrāda, ka 30. janvārī tas paaugstināsies līdz 789 mm Hg, bet 1. februārī var sasniegt pat 790 mm Hg." Bet tad tak sāks ēst... Ēst visas bļitkas pēc kārtas... visu, visu....
29.janvāris 2012, 14:12 | links
 
Izskatās, ka industriālā cope vēl nav sākusies...

Pagaidīšu kādas pāris nedēļas, lai uzsalst tā, ka var laist uz kādu 10 to kilometru un štancēt ar bļitku.

Atceros, vienu gadu biju šaurumā - tur pamata suga bija rauda, kaut kā neparāva. asari gan man patīk.
29.janvāris 2012, 13:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager