Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
nu no manas pieredzes, letak bus i-banka..
2.marts 2011, 23:41 | links
 
Domāju, ka šogad pavasara sezonā šis būs vienīgais brauciens uz Igauņu zemi šomēnes :) Vienīgi domāju kā lētāk sanāk - internetbanka, vai iet uz banku un maksāt.
2.marts 2011, 23:39 | links
 
Tiko no Kodaveres,laiks bij labs,cope no rīta nekāda ja vienīgi mazie asarīši,4,6metros,toties gāju tālāk uz dziļāku 5,2metros ar nekā,kā tikai mazie,toties 6,8 metros ir cope uz bļitku un sākas vilkšana asaru no pulkstens 12- 16 izvilku 14 kg asaru,lielākais 400gr,pārējie 250-350.Ne asakas kas brauc copēt,un esiet uzmanīgi uz ledus ar autiņiem. Kodaverē .
2.marts 2011, 22:58 | links
 
dzymmy, nu domāju, ka komisija jau būs - es maksāju tos 0,95 EUR un komisija swedbankai bija 1,5 Ls...mazliet stulbi, bet nu ko darisi..varbut jega uz gadu pirkt, vai menesiem paris, ja brauc biezi..tikai atceries, ka katram cilvekam jaskaita atseviska maksajuma..
http://www.kalastusinfo.ee/sisu/amatieru-makskeresana-igaunijC481.php?lang=LV
2.marts 2011, 22:32 | links
 
Nu es atkal esmu mājās.....
Tiem kas taisās uz lielo dīķi un ar mašīnām pa viņu braukt....silti iesaku pārdomāt jo šodien siltākam paliekot sāka ledus kustēties...kur stūmās kopā bet citur uzrodas metru platas plaisas konkrēti pie Omedu 200 metru no krasta ap 16.00 atvērās un autiņi kas nāca no ezera tā arī pret viņu atdūrās...gan jau atrada kādu citu vietu kur krastā tikt...tas pārdomām...
Cope bija laba ja vien zivi atrada un laiks pavisam burvīgs ,pa divi dieni un uz bļitku 36 kg nemaz nav slikti un šodien trāpīju uz rupjā asara,cope peipī ir burviga bet esiet uzmanīgi,peipusa ledus mēdz taisīt visādus brīnumus ne jau velti saucas Čudskoje ozero....
2.marts 2011, 22:12 | links
 
Ir jautājums - vai SEB bankā maksājot uz vietas papildus izdevumus kāš maksājot uz Igauņu Sebu (pēc pieminētās metodes). Vai tomer izdevīgāk caur internetbanku (Swedbanka) ? Doma ir 3 cilvēkiem 1 dienas atļauju nopirkt.
2.marts 2011, 21:43 | links
 
ir 2 brīvas vietas braucienam uz Peipusu.
Startējam no Liepājas 04.03 vakarā uz divu dienu copi, atgrižamies Liepājā ap pusnakti no 6 uz 7.
Dzīvošana ir sarunāta 5 Ls no cilvēka.
Pa ezera ledu plānojam iet ar kājām, auto paliks krastā :)
Ceļa izdevumi ap 25 Ls no copmaņa,
Varam arī kādu paņemt līdzi pa ceļam.


Mob. nr. 29197348
2.marts 2011, 21:10 | links
 
jā es domāju, ja man ies labi šajās brīvdienās, tad 12.03 laidīsu atkal, bet šoreiz ar FH..
2.marts 2011, 20:59 | links
 
Es visas rūpes uzticēju FH. Jauki, nekur nav jāiet, galva nav jālauza. Pilns serviss. Atliek vienīgi atpūsties un bik zivtiņas paķert:))
2.marts 2011, 20:54 | links
 
nu jā, iespejams ka tā, man vienkarsi banka pa celam un nav jau gruti ieiet..lai gan tie gan ir gruti - ples tos nieka 10sant par zimogu :)
2.marts 2011, 20:34 | links
 
Novēlota atskaite par 26.02.11
Šoreiz neaizgulējos uz aizbraucu uz Peipi ar FHM ; ) autobusu. Autobuss bija pustukšs, tā ka varēja izvērsties pa 2 vietām. Ar sarunām izklaidēja Mailīte (sabiedrisks cilvēks). Tikām pirmajā ievedienā 6:00 uz 8-to kilometru. Izurbu caurumus pie plaisas un līdz 8:30 cope bija met un velc. Tālāk līdz 12:00 pa retam, pēc tam ļoti švaki. Beigās 5 kg, izmērs patīkams. Kompānija laba. Būs jābrauc vēl.
P.S. NG 19kg redzēju savām acīm. Šoreiz pēc asara neskraidīju, maz borēju, tapēc iznākums ir necilāks, bet ar copi apmierināts.
2.marts 2011, 20:11 | links
 
savulaik heino/kurrats teica, ka nekādi zīmogi nav vajadzīgi. Uzrādi izdruku un viņi (ja grib) var paši pēc datu bāzes pārbaudīt. Pārbaudījis gan neesmu, bet nu uz banku vilkties man šogad bija slinkums.
2.marts 2011, 19:59 | links
 
ja tikai laikam vajag zimogu uz to izdruku no bankas..0,1Ls tas maksa banka..
2.marts 2011, 19:49 | links
 
Copvaldi_man sorit ibanka bija atnacis parskaitijuma apstiprinajums,ta ka tava ieteikta veca metode darbojas,viss aizgaja,izprinteju,trinu akjus copei!:)
2.marts 2011, 19:41 | links
 
šodien pārskaitīju swedbanka, no I-bankas pēc tās pašas konta sistēmas un ceru, ka būs OK..atpakal neko neatmeta, tad jau aizskaitīts ir..
2.marts 2011, 19:26 | links
 
aiwa_ Gint!
Es ar mocijos ar to pašu,sistēma nedarbojas...Ieteica to pašu veco pārskaitījumu, kā agrāk, tikai jau maksājot eiro & obligati noradot datumu!
http://www.kalastusinfo.ee/?lang=LV
2.marts 2011, 17:33 | links
 
Mēģināju no 3 dažādām kartēm, bet biļetes vēl nav nevienas!!!??
2.marts 2011, 15:49 | links
 
Šodien man izmeta to pašu errrrroru bet pēctam parādijās, ka biļete ir iegādāta un pagaidām no konta naudiņa a nav pazudusi.
2.marts 2011, 15:17 | links
 
Kungi, piektdien jābrauc, bet vēl nav risinājuma par samaksu=(Transaction declined: Trnsactions per 24 hour merchant limit exceeded (909) ).

Kur ir izeja?? Pateicos!!
2.marts 2011, 14:48 | links
 
zops man tajaa dienā bija 12,5 kg comam 14 kg. Nebijaat zivis atradusi! man coms uz blitku ar aci 8 kg savilka! es uz murmuli visu! 7 km Ranna.
2.marts 2011, 12:06 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager