Drop shot

Tehnika, mānekļi un citas spečuku piezīmes
Modificējot var ķert ari ķīšus! :)

urmaas, 17.maijs 2018, 10:32


Saprotu, ka neuztvērāt jautājuma domu. Jautājuma doma bija, vai ķerot asari/zandartu bieži traucē līdaka un vai ar šo sistēmu mērķtiecīgi var ķert līdakas.
17.maijs 2018, 10:44 | links
 
Azverins [17.05.18]: Saprotu, ka ar jebkuru sistēmu var gadīties noķert visu, bet ja tomēr konkretizējam, vai drop šots ir izteikta zandartu/asaru sistēma, vai modificējot pret asiem zobiem var strādāt arī līdakai, vai var nemodificēt, attiecīga resnuma fluorokarbonu un aiziet?

Paldies.
Modificējot var ķert ari ķīšus! :)
17.maijs 2018, 10:32 | links
 
Saprotu, ka ar jebkuru sistēmu var gadīties noķert visu, bet ja tomēr konkretizējam, vai drop šots ir izteikta zandartu/asaru sistēma, vai modificējot pret asiem zobiem var strādāt arī līdakai, vai var nemodificēt, attiecīga resnuma fluorokarbonu un aiziet?

Paldies.

Azverins, 17.maijs 2018, 10:20


Dropšots lielākoties ir vai nu čakārņiem vai pasīvai zivij. Tomēr līdaka mēdz arī iekost - tad 50/50. Visu zivi nekad nenoķersi, shodi būs vienmēr.
17.maijs 2018, 10:32 | links
 
Saprotu, ka ar jebkuru sistēmu var gadīties noķert visu, bet ja tomēr konkretizējam, vai drop šots ir izteikta zandartu/asaru sistēma, vai modificējot pret asiem zobiem var strādāt arī līdakai, vai var nemodificēt, attiecīga resnuma fluorokarbonu un aiziet?

Paldies.
17.maijs 2018, 10:20 | links
 
[quote=530444]Lieta nav ne āķī, ne sistēmā, ne svarā, ne auklā un , vispār, nekamī. Lieta ir ticībā. Katrs māk noķert zivi tā, kā viņš māk to noķert. Kaut ko noskatīt ir gana bezjēdzīgi. Esmu veltījis dropšotam kādas trīs copes

Nu ja,tieši tā.Ķer ar to ko māki.Ja gala rezultāts ir labs,tas nozīmē,ka šis veids ir pareizais priekš Tevis.
Bet tas nenozīmē,ka nevajag mācīties.Esmu ieverojis,ka tie kas neeksperimentē un piekopj tikai kaut kādu vienu tehniku,ko pārzin tā ne visai arī nekad neko jēdzīgu nenoķer.
It sevišķi vecie onkuļi,kas domā,ka jau par vēlu.Bet par vēlu nav nekad.
Tas nav par Tevi...tā vispārīgi.
16.maijs 2018, 17:00 | links
 
Lieta nav ne āķī, ne sistēmā, ne svarā, ne auklā un , vispār, nekamī. Lieta ir ticībā. Katrs māk noķert zivi tā, kā viņš māk to noķert. Kaut ko noskatīt ir gana bezjēdzīgi. Esmu veltījis dropšotam kādas trīs copes, kuras manī radīja sajūtu, ka tādā veidā zivi vispār nevar noķert. Nu labi, ka pastāv veidi, kā to izdarīt daudz vienkāršāk, bet kāds tak ķer un labi ķer. Tas tā humoram!
16.maijs 2018, 16:26 | links
 
P.S.
Pastāv tāda kopējā pareizā atziņa,ka visādas karabīnes mazina jutību,utt.Man netraucē nemaz.
Var protams siet burkānus,un visādus citus.Kad nav vējš,vai nagi nosaluši,tad uzsienu bez problēmām.
Karoč nepretendēju uz taisnību,bet daru kā ir man ēŗtāk.
Protams,ka atradīsies,kas teiks..tas viss ir nepareizi.
Nju,mēs lietojam arī nepareizus Jig āķus,jo pareizos nemaz nevar dabūt(pat Inetā).Tos Jaroslavļas sportisti speciāli pasūta un ne tikai sportisti....īsumā tā...
Japāņi lielās,ka izgudroja JigRig.Tad es varu pateikt,ka to izgudroja mans draugs.Smieklīgi,ne.
Šim,vnk,nebija citas izejas un uzķibināja(bija visu citu aprāvis) un sāka ķert.Piem,krievi,jau sen tādas sistēmas lieto.
Tā kā,kas ķer,tas ir pareizi....
Ja beigu rezultāts ir labs,tad ir pareizi.
16.maijs 2018, 15:46 | links
 
Vienmēr lietoju karabīnes un nav nekāda vaina.
Ir divu veidu tās,Double un ar aķīti.Ērtakas ir tomēr double,ko piesien pie pītās.
Sistēmas sagatavo mājās,ja jūt,ka būs daudz zacepu.Ir vietas,kur zanders ņem pēc laikiem(pēc pulksteņa).Tas nozīmē,ja ilgi piņķerēsies,šis var pārstāt.Intensīvi tas notiek kādas 20min.Ja šo laiku palaiž garām,tad viss....nākamie varbūt pēc stundas.Ne visur tas tā notiek.
Ja norauj vai grib citas krāsas soft bait,tikai pārkarina un atkal viss ir gatavs.
Nez kāpēc visi veikalos rāda tikai palomar mezglu,āķim,kas nemaz tik viegls nav iesācējam,jo nezini kā āķis nostāsies,utt.
Ir viens ļoti vnk mezgls un stabils.Āķis vienmēŗ nostājas precīzi horizontāli un nav arī auklas zudumi.Nezinu,gan kā to pareizi sauc.Noskatijos no poljiem vienu Youtube.Starp citu pieķēru vienu sportistu,kas sēja šo mezglu sev vekalā,bet citiem rāda to sūda palomaru.
Poh,,,ko saka citi,daru kā Urmaass,D
16.maijs 2018, 15:30 | links
 
Azverins [54m]: Vai ir iespējams drop shota sistēmu likt, piemēram, pie pavadiņas karabīnes vai pie MJ karabīnes, ja pēkšņi ienāk galvā doma, ka ar šo sistēmu noteikti nepalikšu bešā un negribas siet, piemēram, burkānu, vai tas tomēr nav labais tonis? Šeit vairāk par ātras maiņas principu no gumijām/vobleriem uz sistēmu, kāta testus un garumus šoreiz atstāsim malā.
Paldies.Kāpēc uztraucies par to ko domās citi? Dari kā pašam tīk un ir ērtāk!

urmaas, 16.maijs 2018, 13:42

Es neuztraucos, es jautāju, jo vēl ne reizi neesmu iemetis uzparikti, tā teikt gribēju nedaudz iedzīvoties uz citu kļūdām/veiksmēm.
16.maijs 2018, 13:55 | links
 
Manuprāt, tieši kāta garums arī nosaka vai jāsien flurokarbonu tieši pie pamatauklas, vai starpā vari atļauties likt griezuli / sakabi, lai nezaudētu uz iemetienu nebaidoties ieraut griezuli "tulpītē".
Plānām auklām sienu burkānu izmantojot 6x aptīšanu (6x turp un 6x atpakaļ), palielinot aptīšanas skaitu par vienu vai divām reizēm savelkot PE auklu tai jāpielieto lielāks spēks, kas sagriež flurokarbonu - mana pieredze.
16.maijs 2018, 13:47 | links
 
Azverins [16.05.18]: Vai ir iespējams drop shota sistēmu likt, piemēram, pie pavadiņas karabīnes vai pie MJ karabīnes, ja pēkšņi ienāk galvā doma, ka ar šo sistēmu noteikti nepalikšu bešā un negribas siet, piemēram, burkānu, vai tas tomēr nav labais tonis? Šeit vairāk par ātras maiņas principu no gumijām/vobleriem uz sistēmu, kāta testus un garumus šoreiz atstāsim malā.
Paldies.
Kāpēc uztraucies par to ko domās citi? Dari kā pašam tīk un ir ērtāk!
16.maijs 2018, 13:42 | links
 
Vai ir iespējams drop shota sistēmu likt, piemēram, pie pavadiņas karabīnes vai pie MJ karabīnes, ja pēkšņi ienāk galvā doma, ka ar šo sistēmu noteikti nepalikšu bešā un negribas siet, piemēram, burkānu, vai tas tomēr nav labais tonis? Šeit vairāk par ātras maiņas principu no gumijām/vobleriem uz sistēmu, kāta testus un garumus šoreiz atstāsim malā.
Paldies.
Azverins, 16.maijs 2018, 13:00



Nu es piemēram tā daru, starp fļuriku un pamatauklu man ir griezulis vai griezulis ar karabīni. Noņem pavadu piestiprini dropshota sistēmu kas vairākas ar dažādiem āķiem un auklām ir mājās sasietas, vai pavadiņu sistēmas Es piemēram burkānam neticu - esmu sējies krustām šķērsām un pie plānākām auklām tas ātri padodas, pagurst.
16.maijs 2018, 13:28 | links
 
Reizi ir mēģināts. Nekāda vaina vienīgi var būt vairāk zacepu. Otrs variants kā man teica pavadu siet pie auklas cilpu cilpā
16.maijs 2018, 13:21 | links
 
Vai ir iespējams drop shota sistēmu likt, piemēram, pie pavadiņas karabīnes vai pie MJ karabīnes, ja pēkšņi ienāk galvā doma, ka ar šo sistēmu noteikti nepalikšu bešā un negribas siet, piemēram, burkānu, vai tas tomēr nav labais tonis? Šeit vairāk par ātras maiņas principu no gumijām/vobleriem uz sistēmu, kāta testus un garumus šoreiz atstāsim malā.
Paldies.
16.maijs 2018, 13:00 | links
 
Gribeeju pajautaat kaadas atsauksmes par daiwa black series dro shot feeling kaatu...?
18.novembris 2016, 11:39 | links
 
nederēs. Atkarībā no vietas, kur domā dropot vajag ar testu, piemēram, 6-14g. / 4-16 g. / 6-18 / 5-21/ 5-25 g/ utt.. viss atkarīgs no vietas un ar kādiem svariem domā darboties.

Sveiki, Team Salmo tioga 1-8g
Butu sakarigs priekš drop shot?

RRDiamond1, 30.oktobris 2016, 20:41
30.oktobris 2016, 21:12 | links
 
Sveiki, Team Salmo tioga 1-8g
Butu sakarigs priekš drop shot?

RRDiamond1, 30.oktobris 2016, 20:41

Es arī iesaku ņemt līdz kādi 14,g lai ir ar rezervi ja dropam,,varēsi lielākā vējā un arī straumītē kādreiz mazā pamētāt ar tādu...... :)
30.oktobris 2016, 20:46 | links
 
Sveiki, Team Salmo tioga 1-8g
Butu sakarigs priekš drop shot?

RRDiamond1, 30.oktobris 2016, 20:41

Jem jau nu biku jaudīgāku. Sitais tev priekš vieglajiem džigiem noderēs.
30.oktobris 2016, 20:43 | links
 
Sveiki, Team Salmo tioga 1-8g
Butu sakarigs priekš drop shot?
30.oktobris 2016, 20:41 | links
 
Janka, nebaidi puiku! Galvenais ir meiģināt, tā jau ir puse uzvaras. Meklē kantis, maini spēli, gumijas un tad jau bez loma nepaliksi.

Kā tagad pie austrumvēja Rīgā Daugavā ķeras zandarti uz DS,rīt doma aizlaist un pirmoreiz pamēģināt Daugavā?Ds svini ir,dažas gumijas arī ir,āķi ir,fluorokarbons 0.35 mm arī ir.Ir doma pie Vanšu tilta,Andrejostā no krasta copēt.

martinsgrinb, 24.oktobris 2016, 19:32

droši mājas jau sasien vairākas sistēmas! pirmās reizes tādas sāpīgas būs :)))

cygyxfeejk, 24.oktobris 2016, 21:53
24.oktobris 2016, 22:15 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager