Drop shot

Tehnika, mānekļi un citas spečuku piezīmes
Te sāk isstīties, ka daži nemaz paši nemēģina kādu sistēmu ussiet, un paši ūdenī pamēģināt. Un arī paši piedomāt līdz.
Varbūt Jums sistēmas sasiet? Varu, bet ļoti dārgi :DDDDDDDDD
28.septembris 2009, 21:23 | links
 
ahagars
Izmantoju 0.25, tievāka i neprasās, bet ja DS zivis man būtu kaudzēm- pamēģināt arī plānāku auklu.
Ofsetniekus ar diviem stiprinājumiem neesmu meklējis, nav bijusi vajadzība, varbūt kāds cits var palīdzēt.
Ja tev DS sistēma ir uzsieta pareizi, nekas nekur nekarājas, bet gan atrodas horizontālā stāvoklī un ir pilnīgi vienalga kāds āķis- ofsetnieks, divžuburis, vienžuburis.
Par asariem precīzi nezinu, bet zandarts, cik esmu lasījis, uzbrūk upurim tieši tā kādā stāvoklī zivs atrodas pret viņu, tas ir neizvēlas sāni, galva, aste, bet kampj uzreiz. Tāpēc ja ir daudz sitieni pa svinu(džigojot), svarīgi ir saprast kā stāv zandarts un tukšās copes samazinās. Ar asari jau varētu būt līdzīgi.
28.septembris 2009, 19:29 | links
 
Un vēl nevaru saprast, kā tās zivis uzsēžas uz āķa, jo asaris un zandarts tak cik man zināms ķer aiz galvas a tur tak vertikāli sanāk nostiepta aukla....
Jo ja pareizi sataisīju man mānekļa galva skatās uz auklas pusi... :)
28.septembris 2009, 16:24 | links
 
Ēsmā DS gumija no 76s, pie bloma DS zivtiņa 75s , nezinu kas SALMO bet domāju tā paka ar ap 3ls par 5-6 DS zivītēm, karoče a*ueļi un kaunu pazaudējuši spekulanti. ;)
Sitiens man bija uz wormu 10cm vēl man ir maile bet ap 15 cm nu tāda kā uz 2kg zandartu derētu...
A cik svarīgi ir auklas resnums DS sistēmai pie āķa?
Man 0,25 bet šķiet pa resnu domāju zivis baidās...
Brasco moš esi manījis kur var dabūt ofset āķus ar 2 stiprinājuma vietām?
Man liekas ka ar vienu to zivi nevar horizontāli dabūt vismaz gaisā zivs nokarājas... vienīgi varbūt ūdenī viņa līdzsvarojas dēļ peldēšanas un straumes.
28.septembris 2009, 16:21 | links
 
DS gumijas, kādu laiku atpakaļ, varēja iegādāties par 0.16-0.25 ls gab., atkarībā no izmēra. Cena ļoti laba, diemžēl gumijas ir jau izpirktas.
Parastās gumijas, kuras ir domātas džigošanai, DS izmantot nevar.
Kā jau rakstīju, universālais DS zivtiņas izmērs ir 3"(7.5cm), ņem gan asari, gan zandarti.
28.septembris 2009, 14:43 | links
 
Vispār tur ir zandartu bedre ap 8-12m dziļa asarus ķeru uz seklākām kantēm ap 4m, piekrītu ka zivju tur varēja nebūt sevišķi daudz , vienīgi ar DS kauko meklēt ir pagrūti, jo jāparsien sistēma, parastie ofset āķis (1) ir par lielu DS wormiem a DS pieejamās zivis ir par lielu asariem. :)
Vēl reiz mēģināšu,ja būs tāds pats neķļovs būs jāatgriežas pie pārbaudītām vērtībām. :))
p.s izņemot DS gumija (ko mūsu spekulatnti tirgo 3 dārgāk par pārējām gumijām) piemēram tvisteri long john gumijas der ?
28.septembris 2009, 13:54 | links
 
Biju tiko Daugavgrīvas PieBlomā iegājis. Smuki asaru izmēru DS gimiji šiem ienākušies. Bet tikai 2vas krāsas. Arī lielākas priekš offsetnieka jaunas bija, bet krāsu izvēle ...
Nu jā, DS svini, gan apaļi, gan gareniski, bet tikai līdz 15g.Nu, mazā straumē un stāvošā ūdenī, pietiek
28.septembris 2009, 12:54 | links
 
griezējs
Da nē, itkā neko neesmu saputrojis, varbūt tikai nesaprotami izteicies.
Ar vārdu vertikāli saprotu, kad aukla iet taisni uz leju, piem., copējot uz balansieri, tātad aukla ir 90 grādu lenķī(attiecībā pret ūdeni, grunti).
Gribēju pateikt to, ka DS ir domāts ne tikai vertikālai darbībai, bet gan tiek uzskatīts, ka veiksmīgākā darbības zona ir no 45-90 grādiem.
Cerams, ka tagad labāk saprotams.
28.septembris 2009, 12:44 | links
 
Brasco23 -> DS nav domāts vertikālai darbībai, bet gan ...
Tev te mixups ar vertikāli/horizontāli sanācis, laikam. Nu ja, pa nakti raxtīc :)))
28.septembris 2009, 09:59 | links
 
DS ar džiga pielietošanu svina vietā,bez šaubām asariem vajag smalkākus
28.septembris 2009, 08:12 | links
 
DS nav domāts vertikālai darbībai, bet gan strādā vislabāk kad aukla ir 45 grādu lenķī(pret ūdeni) vai arī lielākā lenķī.
ahagars
Špinis nav jācilā, bet ar vieglu tricelīti jāizspēlē māneklis(nedaudz līdzīgi kā ziemā ar mormišku). Aukla, spēlējot mānekli, netiek ietīta.Sistēma stāv uz vietas, svins uz grunts(obligāti). Izspēlē mānekli 2-3 sekundes, pauzīte, ja nekas nenotiek, ietin auklu 1-2 spoles apgriezienus un tā tālāk. Jo tuvāk laivai jo mazāk ietin auklu un ilgāk izspēlē mānekli.
DS ir ideāls veids kā atrast zivis, jo spēj savaldzināt arī mazaktīvas zivis. Parasti noenkurojoties un laivā esot divatā, izdaram 3-5 iemetienus dažādos virzienos, ja nav ne pieskāriena- skaidrs, ka nav arī zivju.Bez copes ilgāk pa 10 min. uz vietas nestāvam(tas ir pa asariem domāts).
Tavā gadījumā ir konkrēti redzams, ka tu esi darījis kautko nepareizi, jo kaimiņam tak zivis bija. Vasaras sezonā balansieris nevarētu būt rezultatīvāks par DS, izņemot gadījumus kad liels bars asaru ir tieši zem laivas. Ar špini tomēr iespējas lielākas(plašākas).
Arī kaimiņam 5 asari stundas laikā nav pārāk nopietni, varbūt ir vērts pameklēt vietu ar lielāku asaru konsentrāciju.
28.septembris 2009, 02:23 | links
 
kā jau tika rakstīts,DS ir domāts vertikālai darbībai.bet mēs to izmantojam ari iemetot tālāk no laivas.tu itkā visu esi pareizi darijis,tik varbūt fišai nepatika tevis piedāvātās DS gummi.vai ari nesatracināji!šūpāšana ar jāveic ar minimālu amplitūdu-neatraujot svinu no grunts.
27.septembris 2009, 10:26 | links
 
Vakar notestēju DS, dabūju vienu nerelizētu copi, pārinieks pa to laiku izvilka 5 asarus uz balansieri...
Jautājums sekojoš, kā to DS jāspēlē?
Es iemetu un ar pirkstu cilāju špini sanāk tāda kā viegla māšana no lejas uz augšu un pie tām pietinu ļoti lēni auklu!
Kas ir nepareiz, varbūt pēc iemetiena DS ir jāizspēlē vienīgi kustinot kātu, bez ietīšanas?
Vai vnk tur apakšā nebija kam copēt. Vēl taisnības labad atzīšu ka kaimiņa asari bija no dažādām vietām(tas ir vieta viena bet vilka no dažādām debes pusēm)... Pēc stundas man apnika un turpināju ķert ar pārbaudīām metodēm, tvisters, balansieris vobleris. :D
Man radās sajūta ka DS var izmantot tikai vietā kur zini ka zivs ir, meklēšanai laikam ir citas ietīšanas metodes un rīki?
27.septembris 2009, 08:05 | links
 
mirtins.
dļa osoba poņatļivih :DDD
neviens jau neliek tev likt tik cietu auklu!man tā cietā uzlikta šķukineniem.
ir ari tievākas.tās ari vari izmantot asariem.vari izšūpāt vai tirināt-gaumes lieta.tik nesapratu par kādu pavadiņu iet runa-lūdzu lēnāk un saprotamāk vari atkārtot:)))
drupačojot papildus svariņu pie gummi neliek.ja jau gribi jemties savādāk kā pārējie,tad pamēģini sviniņu iesiet gumijā.zin kā valkās.varēsi izdancināt DS gummi uz nebēdu dažādās variācijās!!! :))))
26.septembris 2009, 10:11 | links
 
Aloha - cik noprotu, jūs te baigi gudrinieki esat, tad nu izstāstiet - ja es gribu dolbūt asarus izmantojot maziņas vieglas zivtiņas. Kā lai izspēlē. Man pavadām ir kaut kāda 0,22 aukla, bet mazā zivtiņa ar āķi ir baisi vieglā un izspēlēšana nekāda nesanāk. KO darīt. Daļēji risinājumu atradu, pielikot pie āķa nelielu svina skrotīti. Tad vismaz sanāk urmaasiska tirināšana :D Lai gan ar viņa ta cieto.... auklu, arī neko tik smalku iztirināt nevarētu :D
26.septembris 2009, 10:02 | links
 
Aloha - cik noprotu, jūs te baigi gudrinieki esat, tad nu izstāstiet - ja es gribu dolbūt asarus izmantojot maziņas vieglas zivtiņas. Kā lai izspēlē. Man pavadām ir kaut kāda 0,22 aukla, bet mazā zivtiņa ar āķi ir baisi vieglā un izspēlēšana nekāda nesanāk. KO darīt. Daļēji risinājumu atradu, pielikot pie āķa nelielu svina skrotīti. Tad vismaz sanāk urmaasiska tirināšana :D Lai gan ar viņa ta cieto.... auklu, arī neko tik smalku iztirināt nevarētu :D
26.septembris 2009, 10:02 | links
 
Pamēģini pac.
Galvenais grunti sajust. Ko kāc var saprast no termina vidēji stipra straume. Subjektīvi tomēr.
25.septembris 2009, 22:43 | links
 
Labvakar DS korifeji,
varbūt kāds apgaismotu, cik smagu svinu nepieciešams sistēmai ar vienu āķi, dziļumam 8-12m vidēji stiprā straumē?
Džigam optimāls likās 12gr, bet ir aizdomas, ka DS sistēmai būs par maz...
Pateicos jau iepriekš.
25.septembris 2009, 21:04 | links
 
Taaa jau laikam buus jaadara.....
25.septembris 2009, 17:36 | links
 
Prasi nedaudz radiniekam pa phonu, piemēram. Publiski viņš neteix. Es arī ne.
25.septembris 2009, 17:12 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager