Drop shot

Tehnika, mānekļi un citas spečuku piezīmes
nem pirmo un draga!
tas skaitas laikam nr3.
es izmatoju tadus pasus, Lielupē rzultats ir bijis
18.septembris 2009, 20:49 | links
 
Nu ko DS masteri flomasteri :) Apskatas manu albumu un iesakt kadu akji labak lietot? Lielupes dziljumos
18.septembris 2009, 18:20 | links
 
Liels paldies par izskaidrojošo atbildi. Palēnām būs jāsāk eksperimentēt.
17.septembris 2009, 13:43 | links
 
Svins visu laiku ir pie grunts vienalga vai 5 vai 50 metri no laivas. Pati DS jēga ir izspēlēt mānekli neatraujot svinu no grunts.
Ja ir dūņaina grunts, auklu starp svinu un zivtiņu vajedzētu atstāt garāku, varbūt pat 80-100cm, atkarībā no tā cik daudz svins iegrimst dūņās, cik daudz un kāda zāles pie grunts.
Griezeejs ar to gribēja teikt, ka māneklim atrodoties vertikālā stāvoklī DS sistēma strādā vislabāk, bet tas nenozīmē ka copējam tikai pie pašas laivas.
Pirmos iemetienus parasti izdaru 40-50 metrus tālus. Jo tālāk sistēma no laivas, jo vairāk ietinu auklu(2-3 spoles apgriezieni). Tuvāk pie laivas ietinu vairs tikai 1-1/2 apgriezienu un ilgāk izspēlēju mānekli.
Pēc kāda laika asaris parasti pienāk tuvāk, tad metu apm. 25m, ja nepienāk tuvāk pats pabraucu pretīm.
Zandarts gan parasti tuvāk nenāk, tad nu cenšos noenkurotiestā, lai jāmet kādi metri 30.
Bet viss protams ir atkarīgs no konkrētas situācijas un vietas, aprakstīt visus variantus būs grūti. Jāmēģina, tad jau arī pats sapratīsi.
17.septembris 2009, 13:16 | links
 
sveiki kungi,
Man te radās jautājums par to iemetienu.
Brasco rakstīja, ka iemetieni parasti ir netāli, līdz 30m, savukārt mr. Griezējs raksta, ka DS strādā vislabāk, kad tā visa padarīšana ir vertikāli. Tad nu jautājums: pie iemetiena (teiksim 20m) svinam tāpat jāstāv uz grunti un tad jātirina māneklis? Un pēc brītiņa visu to padarīšanu velk nedaudz tuvāk sev, kamēr beigās tiek līdz vertikālai pozīcijai?

Teiksim ezerā (zālains ar dūņainu grunti), kur pamatdziļums ir līdz 1,8m (atsevišķa vieta ar dziļumu līdz 5m) labāk taču būtu strādāt tikai no vertikālās pozīcijas, vai ne?
17.septembris 2009, 12:19 | links
 
Jā, vakar copēja pirmās 40 minūtes un pēdējās 40. Viss pārējais laiks pagāja ar ne pārāk lielu zivju aktivitāti, vai arī nemācējām zivis atrast.
Vispār vakar bija spēcīga straume- šai vietai neraksturīgi spēcīga. Asarim tas pārāk nepatīk(arī citās vietās Daugavā asaru aktivitāte, palielinoties straumei, samazinās). Zandarts gan paliek aktīvāks.
Ar 25gr. svinu grunti uztaustīt bija diezgan problemātiski. Griezeejs pirmo reizi dropoja šādā straumē, tāpēc arī varbūt iesākumā neveicās kā gribētos, beigās jau bija o.k.
17.septembris 2009, 12:04 | links
 
Nedaudz par vakardienas DS izbraukumu. Lokācija - Rīgas teritorija, upe - Daugava. Laivā es un gida lomā DS speciālisc brasco23
Ūdenī no apm 11:00 - 16:00. Sākums cerīx, gidam 3 metieni pret straumi - 3 asari ap 150-250g, man metot pa straumei vienc smukulis līdzi atnāk. Aptuveni pēc 10 noķertiem asariem, palielinās starume un asari pazūd. Nu, gandrīz pazūd.
Man sākumā diez ko neiet. Laikam straumē (metot pret straumi) pārāk lēni ietinu.
Straumē man piesakas 1nc zanderīc, Meistaram 3.
Sākam just, ka straume noplok, bet lielais žors nesākas. Piesakās pa kādam atsevišķam asarim. Situācija izmainās, kad uzmetu uz krasta pusi, vietā, kur parasti asari neesot. Un trāpu uz baru. Copes intensitāte abiem kolosāla. Man pat 1/2kilogramniex piesakās.
Diemžēl, pašā copes karstumā (16:00), jābrauc krastā, jo abiem ieplānotas citas lietas.
Koprezultāc uz abiem, ap 8kg asaru no virs 150g - 500g vērtē. Mazāki, protams, atlaisti jau pie izvilkšanas.
Drop Shot rulz!
P.s. Braucot krastā redzējām vēl1nu laivu, kas arī DropŠoptoja. Kā šiem ķērās, vēsture klusē, bet technica jau laikam apritē iegājusies.
17.septembris 2009, 09:44 | links
 
Paldies par info. Tad jau sanaak ka es ar to 2-18 g testu iesaakumaa varu iztikt? Cik tu pats lielu svinu liec?
Uz pontona cope jau nav vairs taa, jkas gada saakumaa.
Sobriid driizaak buutu jaarunaa par dropshot izbraucienu uz Gaates pusi, tur vietinnas ir.

Man pella mini, tris tur var ieseesties, bet kaa buus visiem tirinaat spinningu gruuti teikt.

Es sveetdien drossi ka braukshu, ja nelaid taalees zilajaas, brauc ssurp, pameegginaasi jaunu vietu un paraadiisi kaa pareizi apriikot to badapaatagu. Asariem jaabuut, jo seviskki lasot par veccu iespaidiem tieshi uz DŠ rezultaats nevar nebuut.
16.septembris 2009, 08:46 | links
 
P.S. Saņēmu aizrādījumu no eksperta, ka jālieto precīzi mēri. Tātad 5/8 = 17.72 g :)))
16.septembris 2009, 07:52 | links
 
Jā, vēl par kātiem. Sākoties vispārējai dropšpota ažiotāžai un sērgai, veikali velk iekšā preces. Pie Bloma Čaka ielā redzēju un pačamdīju Cormoran dropšota kātus, bija k';adi 4 veidi, pārītis likās tīri OK.
16.septembris 2009, 07:42 | links
 
sienaazi
Jo "zīmulīgāks" kāts, ko labāk. Vai r labs - to var pateikt tikai pačamdot. Manam tests ir līdz 5/8 oz, nu ap 21g, Shimano Crucial fast action. Copi sajūti ar roku, jo var saprast katru tirinājienu.
Divnieks ir divžuburis. Tik spraužam normāli, ne plakaniski. Lai nesaplēstu zivtiņu, labu fišku savulaik ierādīja mlg2 - apmēram tur, kur āķi nāks laukā, zivtiņai šķērsām, sānos izdur caurumu ar, teiksim, paresnāku pildspalvas iekšiņu. Parasti dropšot zivtiņām ir šķelti vēderi - jo domātas pamatā ofsetniekiem. Tādēļ eleganti izveram katru žuburu savā sānā caur izveidoto caurumu un cilpiņu izstumjam caur purnu ārā. Līdz ar to nekāda mugura netiek saplēsta. Divžuburi arī ir ar lielākām un mazākām cilpiņām. Ar mazāku, protams, vieglāk ievērt.
Īstenībā vieglāk parādīt, nekā izstāstīt. Tu jau gan sen solīji copi no Tava leģendārā pontona ;)
Vot i varētu izbraukuma semināru uztaisīt :)
16.septembris 2009, 07:35 | links
 
nav jau tik traki, nemaksaaja bagaatiibu, noderees rotinnu pameetaat, bet guntaram uzprasiishu kas par verkki ;)
15.septembris 2009, 21:51 | links
 
nu prezīzi gan nepateikšu.mans ir testā līdz 25gr un tad tā tik ir.gribu uz pavasari ko labāku.uzzvani guntarskl.viņš tev nostāstīs.teļefons tev tak viņa ir?viņam labs kāts un kilkam ar labs.
15.septembris 2009, 21:49 | links
 
ar kaadu testu tad nnemt, iessu samainiishu
15.septembris 2009, 21:42 | links
 
sienāzis.
mūsu mazā kompanī apspriedās un kilkonkuls rešil;labākais variants 20gr.bet man tāds riebīgs čujs,ka tas kāts tev būs par mīkstu.jo copes gadijumā spicīte padosies un nejutīsi piesitienu.parasti jau copi izjūt,nevis redz.
15.septembris 2009, 21:16 | links
 
Nopirku kātu ar testu 2-18 g, 234cm, tipa ātrās reakcijas. Iesaakumam buus labi.
Priekš Lielupes, kāds būtu optimālais svina svars un forma ssaadam testam?

brasco23 koments:
Sākumā arī izmēģināju parasto vienžuburnieku- uz 4" zivtiņas 1/0 āķi, pēc tam ofsetnieku, beigās paliku tomēr pie divnieka.

Kas ir divnieks ? ofset divnieks, vai divzuvburis?
15.septembris 2009, 20:53 | links
 
Nesanaks. 7dien varbut vares kautkur aizsaut.
15.septembris 2009, 19:17 | links
 
piektdien bušakos negribi?
15.septembris 2009, 19:13 | links
 
Bet, ja nopietni, pļac, esmu saapslimis un mani moka neprašana, kad varēs uz copi braukt:(
15.septembris 2009, 18:54 | links
 
tā tik vēl trūka,mēteļīšu virinātājs.es nebrīnītos ka tad tavā voblērī mazā riebīgā kompaška savērtu āķus ! ;DDD
15.septembris 2009, 18:52 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager