Pērk/Pārdod

Pardodu dažas reizes lietotu Pantoon 21 gad chaser 3-14 gr, 215 cm. cena 80 eiro -labs jig kāts tubular tip!
PM

4undra, 2.marts 2015, 11:43


Pārdots!
12.marts 2015, 13:24 | links
 
Labprāt iegādāšos kātiņu MikroDžigam. Nekādas īpašās prasības nav ne testā ne kur citur, galvenokārt jau laikam cena noteiks, es uz to lēto Mikrodžiga galu skatos. :) Esmu Ogrē, Rīgā, var nelielā rādiusā aizbraukt ar kur citur. :) Piedāvājumus te, vai PM. Paldies
10.marts 2015, 12:27 | links
 
staff, Tev motils jau vakar bija 100gr, vai tad dabīgā atlase nebūs darījusi savu? :D
10.marts 2015, 11:39 | links
 
Pēc copes palikās pāri dzīvā ēsma:
Nakts tārpi 6 iepakojumi pa 2EUR gb. visi kopā 10EUR
tārpi nr.2 5 iepakojumi kopā 4EUR
Motilis 100gr 3EUR
Atrodos SPICE rajonā un Jūrmalā.
26362767
Ne asakas!
10.marts 2015, 10:48 | links
 
Huseens, pavisam mikrobam īsti nederēs, drīzāk vieglajam jigam. Un jebkurā gadījumā, kātiņš jau ir pie jauna saimnieka..
10.marts 2015, 09:40 | links
 
Lai nu kurš te pietaisītu forumu ar savām gudrībām! :)
Jaunai Dacītei nav ne vainas, pirmos divus gadus, pēc tam pārdodot detaļās varēsi nopirksi lietotu BMW :D
Par tām cenām ss.lv un citur, gan es tev piekrītu, tur pārdevējs meklē "muļķi" un bieži vien atrod. Bet nereti tomēr krīt laukā arī pērles - savu pontoon21 Unitra kātu nopirku pa 80EUR! Neslikti ne? :)
10.marts 2015, 09:23 | links
 
Tas tocna ir neskaitami daudz sludinajumi kas figure jau vairak ka pus gadu un tagad tik nolaiz biki kautgan tur butu vismaz divas reizes vairak janolaiz cena ok ja esi eksploteji perfekti un ir vis tirs un bez kasakiem iet runa pa laivam zilus brinumus tirgo!!!Un atrodas tomar kas noperk!!
piem ja belgija perc masinu un ir skramba nolaiz cenu cena kritas ir bukte vel minusautt ja ir paris buktes un ir tada pati masina bez buktem cena atskiras 200-300eiriem tas buktes iztaisit sika vieniba!!Bet pie mums prasa tikpat cik normala prece maksa!
Protams ir adekvati cilveki kas tirgo mazlietotu paris reizes cope pabijusu katu nolaiz pat 30-40eiriem nerunaju pa dargo galu!
9.marts 2015, 22:30 | links
 
Parevidējot kādu laiku nelietotas mantas, uzzīmējās pavisam nedaudz lietots Salmo MacroTech Jig kātiņš. 2.13m, 3-12gr. Pavisam neko kātiņš, ja vajag nedārgu vieglā jiga štrumentu. Par kādām 25 naudiņām varētu būt Jūsu :)

Šis te mikrodžigam der? Biju iepircis agrāk Salmo Elite microjig, suns spici nograuza. Aukla un spole veselas par laimi. :D
9.marts 2015, 22:30 | links
 
@antonsb
Es zuskatu, ka labāk nopirkt lietotu BMW, nevis jaunu Dacia... Jo neesmu tik bagāts, lai pirktu lētas lietas :D
Tā ir māksla atrast labu mantu, no laba saimnieka! ;)

Forelpuikas, 9.marts 2015, 13:07


bet ja paskatas ss.lv tad tadus meslus tirgo ka biki makenit pieliekot var nopirkt videjas klases jaunu katu jeb tirgo lietotu laivu ka pa to pasu naudu jaunu tadu pasu var nopirkt!
Cik ir bijis vajag autinam kautkadam autinam detalu tad ss.lv pa lietotu prasa tik cik jauna detala maksa!
Protam ir kas tirgo labu mantu un pa adekvatu cenu bet tas ir reti!!!!
Sorry pa kludam rakstu no telefona

antonsb, 9.marts 2015, 21:51

Nevienam jau nav liegts prasīt kaut vai miljonu par sū...u, tikai vai kāds to nopirks :)))
9.marts 2015, 21:59 | links
 
@antonsb
Es zuskatu, ka labāk nopirkt lietotu BMW, nevis jaunu Dacia... Jo neesmu tik bagāts, lai pirktu lētas lietas :D
Tā ir māksla atrast labu mantu, no laba saimnieka! ;)

Forelpuikas, 9.marts 2015, 13:07



bet ja paskatas ss.lv tad tadus meslus tirgo ka biki makenit pieliekot var nopirkt videjas klases jaunu katu jeb tirgo lietotu laivu ka pa to pasu naudu jaunu tadu pasu var nopirkt!
Cik ir bijis vajag autinam kautkadam autinam detalu tad ss.lv pa lietotu prasa tik cik jauna detala maksa!
Protam ir kas tirgo labu mantu un pa adekvatu cenu bet tas ir reti!!!!
Sorry pa kludam rakstu no telefona
9.marts 2015, 21:51 | links
 
@antonsb
Es zuskatu, ka labāk nopirkt lietotu BMW, nevis jaunu Dacia... Jo neesmu tik bagāts, lai pirktu lētas lietas :D
Tā ir māksla atrast labu mantu, no laba saimnieka! ;)

Forelpuikas, 9.marts 2015, 13:07
un diezvai esi tik bagats lai uzturetu lietotu bmw.kaut reizi esi iesedies jauna dacite???es uzskatu ka problema ir galva.

gahans, 9.marts 2015, 20:46


ja gribetu tad nopirktu jaunu BMW bet nav vajadzibas man nesaista BMW!
tev tocna ir problema galva un beidz to forumu pietaisit
9.marts 2015, 21:46 | links
 
Martins neķītrelis, nevajag jau tieši Dacīti :DDDD
9.marts 2015, 21:40 | links
 
Gahan, jaunai Dacītei nav ne vainas, sevišķi lietotas behas aizmugurējā beņķī :)))))
9.marts 2015, 21:20 | links
 
@antonsb
Es zuskatu, ka labāk nopirkt lietotu BMW, nevis jaunu Dacia... Jo neesmu tik bagāts, lai pirktu lētas lietas :D
Tā ir māksla atrast labu mantu, no laba saimnieka! ;)

Forelpuikas, 9.marts 2015, 13:07

un diezvai esi tik bagats lai uzturetu lietotu bmw.kaut reizi esi iesedies jauna dacite???es uzskatu ka problema ir galva.
9.marts 2015, 20:46 | links
 
Vai kāds var pateikt kur var iegādāties tos gumijas gredzenus un to pričendāli lai uzliktu uz āķa motiļus?
9.marts 2015, 19:33 | links
 
Pērku mazlietotu Major Craft Rizer RZS-702M vai RZS-702ML.

Vēstules PM.
9.marts 2015, 16:21 | links
 
@antonsb
Es zuskatu, ka labāk nopirkt lietotu BMW, nevis jaunu Dacia... Jo neesmu tik bagāts, lai pirktu lētas lietas :D
Tā ir māksla atrast labu mantu, no laba saimnieka! ;)
9.marts 2015, 13:07 | links
 
@antonsb
Es zuskatu, ka labāk nopirkt lietotu BMW, nevis jaunu Dacia... Jo neesmu tik bagāts, lai pirktu lētas lietas :D
Tā ir māksla atrast labu mantu, no laba saimnieka! ;)
9.marts 2015, 13:07 | links
 
Pēc copes palikās pāri dzīvā ēsma:
Nakts tārpi 6 iepakojumi pa 2EUR gb. visi kopā 10EUR
tārpi nr.2 5 iepakojumi kopā 4EUR
Motilis 100gr 3EUR
Atrodos SPICE rajonā un Jūrmalā.
26362767
Ne asakas!
9.marts 2015, 12:10 | links
 
Patik lietoti kati,veiksme labak,un zivis lielakas..

salmo3, 8.marts 2015, 22:24

katrs dara ka uzskata ka ir pareizi!!bet jauns ir jauns un lietots ir lietots!es uzskatu ka labak jauns nevis lietots jo litots ir pirkums kakis maisa var buut labs var but suds!:))))
8.marts 2015, 22:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager