Nabas ezers

Sveiki. Varbūt kāds šajā ezerā ir spiningojis ? kādi lomi ? kopumā kāds ezers ?
28.oktobris 2009, 00:11 | links
 
ja kopumā tad ezers labs :))
28.oktobris 2009, 10:10 | links
 
iekšā ir gandrīz visas LV zivis tāka nevar zināt kas pieķersies!
28.oktobris 2009, 10:11 | links
 
kādi dziļumi ? :)
28.oktobris 2009, 14:20 | links
 
līdz 6m
28.oktobris 2009, 14:23 | links
 
vajadzētu tad aizlaist, pamēģināt. pašam kādi labi lomi tur ar bijuši ?
28.oktobris 2009, 14:24 | links
 
brekši karūsas asari
28.oktobris 2009, 14:27 | links
 
man 15-16 sacenes tur,uz ko tur līdakas labāk ņem ,bleķis ,vai vobleri
11.oktobris 2010, 11:15 | links
 
Kādas sacensības ? pirmā dzirdēšana.. :o
11.oktobris 2010, 12:31 | links
 
Abi ezeri savienoti ar Ventu.Breksi ir labi.Vienigi vini keras pa dienu.
3.maijs 2011, 12:39 | links
 
spridit - kad biji tur nesen ? vai baigie brekshi taadi uz 750gr ira ?
4.maijs 2011, 02:06 | links
 
uz nabiti nau jega braukt jo tur sukas maliki tiklus ir salikusi krustam un skersam, jo nesen jau atkal bija iebazusi 400 metrus kurus konfisceja.
4.maijs 2011, 08:02 | links
 
uz ko la
bak makskeret asarus nabites ezera?
7.jūnijs 2011, 15:09 | links
 
Pirms pāris gadiem tur esmu bijis. Jāteic, ka ļoti interesants ezers. Mīt Zandarts, breksis, līdaka un tad visādi brīnumi no Ventas iepeld, piemēram, kaze.

Pirms kādiem diviem gadiem pa nakti sēžot uz sabarotas vietas no laipas savilku kādus 20 brekšus. Mazāku par kilo vispār neņēmu.

Zandarti arī tur ir. Ņem uz vobleri vai gumiju. Citiem vārdiem ir ko darīt.

Vienīgais man ļoti nepatika kempinga "Nabīte" saimnieku attieksme. Brīžiem liekas, ka mums viņus vairāk vajag, nekā viņiem mūsu naudu.
7.jūnijs 2011, 18:09 | links
 
Jā,atceros,ka vecos laikos tur uz špini ķēru sapalus,bet pa vidu dauzīja meženes. Zvejniekiem pie Ventas kanāla tīklā bija ieskrējis 25kg lasis
7.jūnijs 2011, 18:14 | links
 
pld jaa mezenes tur ir daudz vnk vienu dienu pacopeju uz 3stundam un izvilku mezenes kadas 10 bet laidu atpakal prieks kam man vinas asarisu ari keru rita braucu 10uz nabiti un copesu un nakama diena busu majas tad redzesu kada cope buss ceru kad buss ok:)
7.jūnijs 2011, 19:21 | links
 
cik lielas mezenes jums tad keras?
7.jūnijs 2011, 19:27 | links
 
NAURIL -kaadaam mezenaam tur murgo taas jau sen iztiklotas vai izsistas bija vinas 1992 gada veel jaa ezers vaariijaas ne tikai mezenes tur visas zivis lieks bija sams izneemums ,bija mbiedriibas ezers bija kaartiiba suudu ar laivu gunijas iepeldeesi viiri klaat un prom aizdziis pat nakshnot nelaus ! taa bija tagad tikli savienojumu vietaas un tukshuminsh ,vieniigie tie kas mazaak pinaas tiiklos tie ir ,tomeer nezinu ja tur ir straava pabijusi ,tad skaidrs kapeec kempingaa teica SHEIT LOTI DAUDZ MAZO ZIVJU VAJADZEES AR TIIKLU IZTIIRIIT :D forshi saimnieki :[[[[ labaa ezeraa zveeriem iedod valu tik :[[[
8.jūnijs 2011, 02:34 | links
 
Es jau saku, ka par tiem kempinga saimniekiem diemžēl neko labu sacīt nevaru. Aizbraucu tur ar radu gabalu puiku - puikam kādi gadi septiņi tolaik bija vai kā. Tiem kempinga saimniekiem arī puika - viena vecuma. Puikas kā jau puikas sapazīstas un kopā dauzās. Tā vecā kraņa saimniece tak izskrēja laukā, rāva savu puišeli no mūsējā nost kā no spitālīgā un vēl bļāva, ka nav ko ar mežoņiem tusēt. Bļin, vajadzēja jau toreiz tīt makšķeres un paprasīt naudu atpakaļ... CITIEM VĀRDIEM - ĢIMENĒM AR BĒRNIEM TAS KEMPINGS NAV DRAUDZĪGS

Otrs variants - man viens rada gabals tur pieteica mājeli - jā esot brīvas un varot apmesties. Parasti bija tā - nodzīvo dienu un vakarā vācies ārā. Šamais - pa nakti nocopējies, grib cilvēks pagulēt. Ap 9:00 pie viņa iesperas tantuks - tipa ņem ciet savu sievu un sīko un pazūdi, jo šo konkrēto mājeli mēs esam aizrunājuši citiem!!!

Trešais un galvenais - PAR ZIVĪM!!!

RUNĀJU AR KEMPINGA SAIMNIEKU UN SAPRATU, KĀPĒC ZIVJU NAV - KĀDREIZ PAŠI TĪKLUS, MAITAS TĀDI LIKUŠI. NEKUR NAV TEIKTS, KA ARĪ TAGAD NELIEK!!!

ceturtkārt - ja jūs kaut ko ar kādu kempingā sarunāsiet, tad nav nekādas garantijas, ka visas tās lietas tiktiešām arī tiks izpildītas, jo atkāpties no kaut kādām iepriekš noslēgtām vienošanām kempingā "nabīte" nav nekāda problēma. Piemēram braucām ar laivām no Kuldīgas līdz Nabei pa Ventu. Mašīnas divas - viena palika Kuldīgā pie viesnīcas, otru bija sarunāts likt "Nabītē". Sākotnēji saimniekiem prasījām - vai varēs? Šie - jā, droši brauciet - viss būs. Atbraucam, a tur masu pasākums un tipa - vācieties prom no šejienes. Es saku - a mums tak sarunāts mašīnu atstāt.... Saimnieks - nekā nezinu. Vietu nav!! Forša attieksme... Vietējie arī sacīja, ka tas kempings esot kaut kāda nelaime - visa tā ģimene kaut kāda tur ķerta.

Visjautrākā ir "nabītes" biznesa filozofija - tipa ko jūs te atspērāties!! Tāda sajūta, ka es viņiem gribētu maksāt, ne viņiem manu naudu vajadzētu...

Tāpēc tagad braucu uz Burtnieku. Turienes bāžu saimniekiem attieksme pavisam citāda.

Sorry, ka diskusiju vietā par copi man šāds viedoklis, bet iesaku to ņemt vērā, izvēloties naktsmājas pie Nabes ezera.

Zandarti tur mīt smuki, bet sapīties ar kempingu iespēju robežās neiesaku - ļoti riebīgi cilvēki. Tad jau labāk brauciet ar teltīm.
8.jūnijs 2011, 18:35 | links
 
Nu par attieksmi ir kaut kas līdzīgs dzirdēts.
Par tīkliem - ne pārāk sen(laikam gadus 8 atpakaļ) vēl tur bija atļauta zveja, ir bijuši vairākkārtīgi gadījumi kad info par ieliktiem tīkliem nāk no viņa - man jau liekas ka pats neliek, vismaz nav dzirdēts.
8.jūnijs 2011, 20:12 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager