Nabas ezers

 
tur arī mazs kariņš noticis
29.marts 2012, 15:18 | links
 
No naža:
"Aizvakar Nabes ezerā trīs maliķu brigādes strādāja, saskaņoti, ar tiem kas uz šuhera stāv, divas mašīnas cirkulēja apkārt ezeram uz piebraucamajiem ceļiem arī vaktē. Tīklus uz maiņām liek, ar lomu ceļ ārā tukšus iekšā. Un nedomāju ka to pašvaldības vadītāji nezin, tur būtu jāizsludina ārkārtas situācija. "

KO TAS NOZĪMĒ?
29.marts 2012, 15:16 | links
 
Mēs ar čomu sestdien atklājām sezonu Mazajā Nabītē. Aizbraucām drusku pāri vienpadsmitiem, abiem pirmais āliņģis bija devīgs - katram pa 7 gab strīpaiņiem, neskaitot "pūdeļus", cope aktīva, izmērs arī labs, bez zirgzobiem. Abi priecājāmies, ka nu tik būs, nu tik vilksim, vilkām jau arī pa bišķim vēl kādu pusstundu, bet tad mūs abus noķēra Petrovičs ar Oblomoviču... Kaut kur ap 13.00 cope vispār izbeidzās, un tā kā dažiem radās problēmas tikt nost no ledus, pēc diviem arī mēs metām mieru. Rezultāts - 23 pret 15 čomam par labu, viņam arī izmērs bija bišku labāks, lielākie varēja būt ~ ap 150g vērti, man loma kopsvars bija ap 0,95 kg - nekas dižs, bet vakar pāris panniņas tika uzčurkstinātas...
P.S.Daži, kuri mēģināja tikt nost no ledus pa taisno, kājas gan samērcēja, kāds pat līdz viduklim pie malas iegāzās, jo kaut kur Ventā lejāk laikam dambējās čagas un spieda ūdeni uz augšu arī ezerā, mēs gan tikām sausām kājām cauri, izmetot kādu 0,5 km līkumu... Tagad ledum jau vajadzētu būt puslīdz drošam, tik ar tām malām jāskatās, kamēr Venta norimsies...
30.janvāris 2012, 08:48 | links
 
svetdien cope galigi svaka,no asukiem ne smakas,ar iebarosanu ap 20.plicu. savilku.
30.janvāris 2012, 08:20 | links
 
ko tur slept,galvena zivs protams asars,bet kas zin tos labakos ganibas laukus skaisti breksu puikas,un paretam kads zander. udas ar sad tad izsauj diezgan labi. Taka jabliez tik svedien atklat sezonu,un ceru bez loma nepaliksu.........
27.janvāris 2012, 21:07 | links
 
Nabē cik esmu bijis pa ziemu reizes 10 ,nekad neko jēdzīgu neesmu dabūjis, ledus nekāds superlabais nevar būt jo līmenis bija ļoti augsts, betdoma'jams ka weekendā staigāt varēs.Ko tu tur ķer, ja nav noslēpums?
27.janvāris 2012, 08:29 | links
 
kads ledus biezums Nabes ezera?
26.janvāris 2012, 19:39 | links
 
...nu šis tas jau trāpās,bet,ka būtu baigā cope-neesmu dzirdējis,pag.svētdien viena 2,5 un 1,2...un visss
12.novembris 2011, 08:35 | links
 
kas labs ir noķerts nabītē pašlaik?
11.novembris 2011, 22:15 | links
 
var kaads siikaak izstastiit, kaa ir ar pasu kempingu, kadas majinas, apkartne?
un vai ezeraa ir veezi, ir iespejama vezosana?
1.augusts 2011, 12:29 | links
 
raihs,

Saimnieks vēl ir OK, bet tie bābieši gan ir tādi savādi.

Man ar to mājeli interesanti sanāca - paņēmu pavasarī to, kurā kalarīferi iekšā. Bet no rīta atčuhājos, ka manā gultā skudras ieperinājušās. Bija tā jautrāk...

Kā jau teicu, ja bērni brauc līdzi, neļauj spēlēties ar to vietējo puišeli, citādi daudz ko jaunu par saviem sīkajiem uzzināsi. Protams, ne jau pa tiešo.
14.jūnijs 2011, 18:55 | links
 
raihs, nu mes samaksaja 10 ls no cilveka, bijam no 5dienas vakara lidz svetdienas pecpusdienai. Ir jau vina tada biku divaina :D Vecajaas kempingmajaas gultas gan tadas pacietas, plaans matraciitis uz deeliem uzlikts, za to mugurai labaak :D Taas jaunaas majinas izskatijaas stipri labaak. Saimnieks likaas tads sakariigaaks!
13.jūnijs 2011, 19:05 | links
 
man likaas ka uz mono auklas ir mazaak shodu kaa uz piitaas.......Asarim lūpa ir samērā vārga,ar pīto vienkārši pārplīst-nav amartizācijas,ja strauji pavelk.
13.jūnijs 2011, 18:34 | links
 
Labs stāsts. Klau-a kā tur ar to Mensonu ģimenīti kempingā? Man šonedēļ uz to pusi jādodas-varētu kādu nakti tur pārlaist,bet nu nemaz negribas uzķerties uz kaut kādiem teroristiem
13.jūnijs 2011, 17:50 | links
 
Taa esmu veiksmiigi atgriezies no nabas ezera un bediigi slavenaa kempinga apmekleejuma :) Ieradaamies 5dienas vakaraa uzreiz sasteleejam fiiderus un gruntenes un meeginaajam kadu breksi izseedeet, kaa iemetu pirmo fiideri taa uzreiz cope, izvelku galaa pliceens, liidz tumsai pliceenu un raudinu uzbrukums bija nezheeliigs. knapi tiku galaa ar diviem fiideriem. Ar tumsas iestaashanos cope pieklusa, bet saakaas nenormali odu uzbrukumi, labi ka liidzi bija pretodu cepure un liidzekli, tik daudz odus nebiju redzeejis :( Naktii taa ar breksi nesagaidiijaam tik biku rupjaaki plichi, lielakais vareetu buut ap 700 gr. Braalis palika ciinieties, bet man apnika tie trakie odi un gaaju paguleet. No riita seedos laivaa peec pleeseejiem, pie kanaala redzeeju asaru mielastu, un paneemu savu mazo mikrojig un uz priekshu, kadaa treshajaa metienaa piekeeraas asaris uz gramiem 400 peec kada laika zemmeera zandartinsh un neskaitaama daudzuma spriizha lieluma asariishi! pa vidu gadiijaas ar biku rupjaaki. taa at visa riita cope pagaaja dzenaajot asarus ap 10 no riita svelme palika neizturama un devos krastaa! Krastaa aizbrauca kadi 20 asari. aizgaaju paskatiities kaa vecaakajam braalim gaajis pa nakti, rezultaats kadi desmait palieli plichi breksha neviena. pa dienu paniekojos no laipas ar mikro asari nema lopaa :) vienaa briidii man spoles locins palika valaa un mazai manekliitis iekrita uudenii pie laipas un uzreiz uzseedaas asariitis :D taa es jautrojos vienkaarshi cilaajot kaa ar blitku mazaas gumias un vilaku asariishus, pa vidam gadiijaas ar kaads rupjaaks. Pirmajaa dienaa sakeeru vismaz 100 asarus, protams vareeja buut biku labaaks izmeers, bet taakaa shogad esmi noleemis paguut mikrojig pamatus skola bija ideala. pecpusdienaa uznaaca nenormaalais negaiss, un vakara cope atkrita :(
Svetdien nemu jaunaako braali laivaa un devaamies mediibaas, es turpinaaju sliipeet savas mikrojig iemanas, bet jaunaakais kaa galiigaakais iesaaceejs metaaja spinigu, vinsh driiz vien nokeera smuku asaru. bija diezgan stiprs veejs bet mums nebija enkura, dikti atri puuta zaales, kanaala galaa asari nebija tik aktiivi kaa ieprieksheejaa dienaa, taapeec devaams uz liici kreisajaa pusee no kempinga ceriibaa leepees kadu liidaku atrast, bet nekaa. :( tad izdomajam iebraukt kanaala un tad saakaas. atradaam vienu liici kura asaru bija sapulceejushies. cope vai galaa bija katraa metienaa :D Protams izmeers biku piekliboja, bet tehniku vareeju atsliipeet :) Ja izvilku bez copes vai asara galaa likaas ka kautkas nav kaartiibaa :D pec kada briizha jaunaakais izvika muuzha pirmo mera liidaku, tik laimiigs izskatiijaas. Apnika tos asareenus tvarstiit, devaamies biku zemaak pa kanaalu tur taads lielaaks liicis un un liicha galaa kautkaada veca tilta paliekas ar akmeniem uudenii. Kaa iemetu tur taa uzreiz smuks asars galaa, naakoshajaa metienaa veel viens veel smukaaks, domaaju ka nu tik saaksies, bet tad jaunaaksi iemeta vizuli krasta zaalees un peec mirkla man ar kaartiigs zaceps :( kameer tur neemaamies uzsliideejaam virsuu copes vietai :( Viss ko paspeejam tur izvilkt ir 4 smuki asari. Bija ar laiks doties uz majam! Aizbraucot krastaa man liels paarsteigums vecaakaaa braala deels kas shajaa braucienaa vispaar uz spininga nokeera pirmo zivi no laipas dienas laikaa uz rotina nokeeris meera zandartu!!!! Es shokaa, bet ir prieks par puiku. Kopumaa nemot atpuuta izdevusies, visi braali bez gimeneem shadaa izbraucienaa esam pirmo reiz, super! Rezumeejums es apmeeram saku saprast kaa kert uz mikro, man likaas ka uz mono auklas ir mazaak shodu kaa uz piitaas. Kopeejais asaru skaits ko izvilku pa divaam dienaam domaju bija ap 200 vai vairaak. Ja buutu vairaak laika noteikti buutu ar pameeginaajis kadu zanderu piemaaniit, domaaju ka vajadzeetu buut rezultaatam. Par kempingu, taa kaa mums neko iipashi neko no viniem nevajadzeeja pretenziju nav :)

Cope ir forsha!
Kautkaa dikti gari sanaaca :)
13.jūnijs 2011, 13:19 | links
 
Oi,johaidī,pilnīgi samulsu... Ja vien kaut kur atradīsi un palasīsi aptuveni 1985.gada copes noteikumus, tad laikam tev nāksies atvainoties:)
11.jūnijs 2011, 19:19 | links
 
raihs Tuuuu pauts taads!
No kura laika atljauts zandartus kjert uz maziem sapaaleeniem!??????????
Lielais makskjerniek!
Dirseejs un zivju benede esi!!!!!!!!!!
11.jūnijs 2011, 14:25 | links
 
advokaats_liidacis
Veikals no Rimi apļa jau kādu laiku ir pārcēlies tuvāk Vecajam tiltam!
10.jūnijs 2011, 21:44 | links
 
Vēl par zandartiem-es tos ķēru no krasta-pie strauta,kas ietek aiz raga. Ceru,ka tas nav vēl apsīcis:) Un labākā ēsma -vīķes. Rauda-jau sliktāk,un,lai arī cik dīvaini nebūtu-ja uzliksi sapalēnu(it kā tādu garenu,apaļīgu un šķietami garšīgu)-varēsi gaidīt kaut nedēļu...:)
10.jūnijs 2011, 20:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager