Termosi

Lūdzu palīdziet, mīļie ļautiņi! Gribu iegādāties labu termosu. Varbūt ir kāda pozitiīva pieredze un atsauksmes. Līdz šim tikai vilšanās vien. Ražotāji jau solīt sola, bet realitāte ir pavisam cita. Paldies
1.novembris 2009, 12:30 | links
 
Cik noprotu, nevienam uz copi termosa līdzi nav?!
1.novembris 2009, 14:38 | links
 
Iej krautā un nopŗēc 2l 2krūzes iekša no spoguļa
ja nemaldos kautkur ap 5ls
1.novembris 2009, 15:05 | links
 
Paldies :)
1.novembris 2009, 15:06 | links
 
nepeerc spogulla termosu,ja jau nau beigts tad atri sapliisiis.nezinu ko ieteikt jo pats neesmu neko labu veel iegaadaajies bet nu stikla termosu nau veerts pirkt!
1.novembris 2009, 17:27 | links
 
man ir "Aladin" kalpo jau gadus piecus, esmu pat ļoti apmierināts!!
1.novembris 2009, 17:32 | links
 
Panjem Limonades pudele ielej un ar foliju aptin ! bus labi
1.novembris 2009, 19:18 | links
 
Atveram moška tēmu labs čaiņiks:)))
1.novembris 2009, 20:26 | links
 
vislabākais ir manējais.no name saucas.pātinu filmiņu atpakaļ un sev par pārsteigumu bija iemesls atzīmēt 10 gadu jubileju:)))
1.novembris 2009, 23:37 | links
 
sunflower termosiem nav ne vainas, un cena ar samērā demokratiska. litrīgais 22 un litrsdivsimt 24 ell es. tāpat labi vēl ir biostaļ termosi, bet krietni sālītāk.Ja kas, tad Ēsmā ir apskatāmi un dabonami. ir arī nesliktāki un lētāki.
2.novembris 2009, 15:50 | links
 
Labvakar!

Ja tēma vel ir aktuāla, varu rekomendet Light and Compact modele no Thermos. Mēgināju dažadu termosi bet man šis ir labaks. Saglāba kārstu tēju 24 stundas, viegls un aizņem mazs vietas mugursomā. Pērku caur www.termoss.lv
20.novembris 2014, 19:33 | links
 
Es lietoju Stanley, neko sliktu nevaru pateikt, pat pēc tā krišanas. Kolēģim gan nez kāpēc tas nepatika.
Neslikti ir arī Esbit termosi un Aladdin, bet tur jāskatās pēc konkrētiem modeļiem. Viens Aladdin modelis savulaik pat tika atzīts par pasaulē labāko termosu.
Un, protams, nevajag aizmirst par firmas Thermos izstrādājumiem, no kā arī aizsākās produkta nosaukums.
21.novembris 2014, 10:16 | links
 
Aladdin tur ļoti labi, tikai aptuveni pēc gada intensīvas lietošanas (tika lietots gandrīz katru dienu, bija tāda nepieciešamība) skrūvējamā korķa vāciņa apakša, kura ir plastmasas, sāka drupt un saplaisāja. Attiecīgi termoss vairs nav lietojams vairāk(
21.novembris 2014, 10:34 | links
 
Ar visām četrām par Esbit termosiem. Ok, citus neesmu lietojis, jo tad, kad viens Esbit termoss pēc apmēram 5-6 gadu lietošanas (itin regulāras ar biežām un dažādām krišanām) sāka atdot siltumu pa stundām 4-6 nopirku citu esbit un atkal jau gadus 3 kalpo godam.
Vecais uz medībām staipa Stanley, arī viss ideāli, vakardienas tēju var karstu dzert nākamajā rītā no abiem termosiem.
21.novembris 2014, 11:34 | links
 
Varu ieteikt Primus termosus. Arī pēc 24h tēju vēl nevar iedzert:)
21.novembris 2014, 11:45 | links
 
Aladdin tur ļoti labi, tikai aptuveni pēc gada intensīvas lietošanas (tika lietots gandrīz katru dienu, bija tāda nepieciešamība) skrūvējamā korķa vāciņa apakša, kura ir plastmasas, sāka drupt un saplaisāja. Attiecīgi termoss vairs nav lietojams vairāk(

krupits, 21.novembris 2014, 10:34



Man ALADIN ir 10 gadus, katru dienu nelietoju, bet ir ļooti labs. Labākam efektam pirms tējas izkarsēju ar karstu ūdeni.
Aktuāls ir zupas termoss. Man no copes veikala bija it kā labs, bet lieka ir vidējā skrūve, laikam zupas liešanai, bet ātri šajā vietā netur blīve un siltumu arī tad sliktāk. Nevaru atrast zupas termosu bez vidējā korķa. Patīk gan uz darbu, gan uz copi ņemt skābeņu vai frikadeļu zupu.
21.novembris 2014, 12:00 | links
 
Jā,ar neapbruņotu aci redzams!
21.novembris 2014, 12:12 | links
 
Kā Diametrs rakstīja, aizpildit ar verdošu udeni uz 5-7 min rezultāts ir labāks, pārbaudīts.
21.novembris 2014, 12:39 | links
 
Kā Diametrs rakstīja, aizpildit ar verdošu udeni uz 5-7 min rezultāts ir labāks, pārbaudīts.

salmon, 21.novembris 2014, 12:39


Vienīgi - kā visiem termosiem, jāuzmanās "nepārgriezt" korķi, jājūt, kad vairs nedrīkst piegriezt
21.novembris 2014, 12:48 | links
 
Kā Diametrs rakstīja, aizpildit ar verdošu udeni uz 5-7 min rezultāts ir labāks, pārbaudīts.

salmon, 21.novembris 2014, 12:39


Vienīgi - kā visiem termosiem, jāuzmanās "nepārgriezt" korķi, jājūt, kad vairs nedrīkst piegriezt
21.novembris 2014, 12:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager