Termosi

kvoks [15m]: Par stainley termosiem nevaru teikt nevienu sliktu vārdu. Viens jau gadus 20 kalpo. Pa šiem gadiem nekas nav mainījies. Kāds bija jauns, tāds arī ir pēc 20 gadiem. Otrs tāds pats vēl iepakojumā. Neredzu iemeslu lai viņu izpakotu.

urmaas, 12.decembris 2019, 21:04


urmaas,to neizpakoto,bijušajam kolēģim varēji jau nu nopārdot!Arī meklēju labu termosu,bet šodienas ražotajiem vairs nav tāda ticība.Pasaki litrāžu un atvedīšu no swe. :)

urmaas, 12.decembris 2019, 21:28




Tur tā lieta,ka man vajag to veco kurš pirm 20 gadi ražots:)
12.decembris 2019, 21:37 | links
 
Čomam bija balts Esbit. Tam krāsa bija pabružājusies. Šim tāda tumši pelēka ar sīku grubulīti, kā uz pikapu piekabēm pūš pret koroziju :)))
Tad jau redzēs, kā turēsies klāt.
12.decembris 2019, 21:29 | links
 
kvoks [12.12.19]: Par stainley termosiem nevaru teikt nevienu sliktu vārdu. Viens jau gadus 20 kalpo. Pa šiem gadiem nekas nav mainījies. Kāds bija jauns, tāds arī ir pēc 20 gadiem. Otrs tāds pats vēl iepakojumā. Neredzu iemeslu lai viņu izpakotu.

urmaas, 12.decembris 2019, 21:04


urmaas,to neizpakoto,bijušajam kolēģim varēji jau nu nopārdot!Arī meklēju labu termosu,bet šodienas ražotajiem vairs nav tāda ticība.
Pasaki litrāžu un atvedīšu no swe. :)
12.decembris 2019, 21:28 | links
 
Skatos, te vīri kapiju uz copi vizina līdz lai to pēc divām dienām varētu siltu padzert :)

Man Esbiti. Praisperformens viņiem lielisks - nemaksā dārgi un dienu tur droši. Cita tēma ir krāsojums - tie kas melni - tiem krāsa diezko neturas. Tiem kas balti tiem bik labāk. Tiem kas nekrāsoti - tiem viss pofig.
12.decembris 2019, 21:21 | links
 
Par stainley termosiem nevaru teikt nevienu sliktu vārdu. Viens jau gadus 20 kalpo. Pa šiem gadiem nekas nav mainījies. Kāds bija jauns, tāds arī ir pēc 20 gadiem. Otrs tāds pats vēl iepakojumā. Neredzu iemeslu lai viņu izpakotu.

urmaas, 12.decembris 2019, 21:04



urmaas,to neizpakoto,bijušajam kolēģim varēji jau nu nopārdot!Arī meklēju labu termosu,bet šodienas ražotajiem vairs nav tāda ticība.
12.decembris 2019, 21:21 | links
 
Par stainley termosiem nevaru teikt nevienu sliktu vārdu. Viens jau gadus 20 kalpo. Pa šiem gadiem nekas nav mainījies. Kāds bija jauns, tāds arī ir pēc 20 gadiem. Otrs tāds pats vēl iepakojumā. Neredzu iemeslu lai viņu izpakotu.
12.decembris 2019, 21:04 | links
 
Man ir 4 Stanley classic serijas termosi gan dzerieniem,gan edienam. 1.3, 0.7, 0.5 tilpumos. Visi tur tākā ir rakstīts viņiem. Testeju ledusskapī un saldētavā. Savulaik vienam no citas serijas 0.7 partikas termosam apravu korkji un veiksmigi cheks bija saglabajies 5 gadi pagajusi bija. Samainit nebija ko, tapec atgrieza naudu atpakal un turpat ari nopirku Classic serijas 0.7. Partiku ir taa, ka skidros labak tur nekaa piemeram cieto partiku. Bet ir forsi dienas vidu ezera viduu paeest siltas pusdienas un tas nav roltons. :)
Biju peetijis dazadus variantus. Chomam ir alladin tie ari ir ok, bet Stanley taa ir muuzha garantija. Pazinam pec 7 gadus lietosanas samainija termosu pret jaunu, jo netureja siltumu tik labi ka parasti itka. Neko necakarejas un samainija.
12.decembris 2019, 20:41 | links
 
Arsenal veikalā nopirku 0.5 L Esbit Majoris termosiņu. Šim arī ir skrūvējamais korķis un nerūsējošā tērauda dubultsienu krūzīte.
Par cik termoss paredzēts dāvināšanai, tad nospēlēja arī foršais izskats.
Ēsmā bija interesants, ļoti kompakta 0.5 L tilpuma japāņu ražojums, bet kas interesanti - tam augšā ir korķis un viss ... nav krūzītes :I
No termosa pa taisno dzert - diez kas nav ;) bet atsevišķu krūzi staipīt līdzi arī būtu jocīgi.
12.decembris 2019, 20:03 | links
 
Kādus 2 gadus lietoju šo, GSI Outdoor Glacier Stainless 1L Vacuum Bottle.Skrūvējams korķis.Un,kas interesanti-krūzītei ir pat vakuma izolācija,ielej karstu dzērienu,krūzīte auksta paliek.Perfekts.
12.decembris 2019, 17:04 | links
 
jjanis [12.12.19]: Termosi ar skrūvējamo korķi vienmēr turēs siltumu labāk nekā ar spiežamajiem mehānismiem
Kas mani pārsteidza Esbit termosā nāca līdzi kā iespiežamais tā arī skrūvējamais korķis.
P. S. Ne tirgoju, nepalīdz. Tik dalos ar pieredzi.
12.decembris 2019, 16:26 | links
 
Termosi ar skrūvējamo korķi vienmēr turēs siltumu labāk nekā ar spiežamajiem mehānismiem
12.decembris 2019, 14:47 | links
 
mmartins [12.12.19]: Vēl jau fizika tāda, ka lielāki termosi, 1L un lielāki temperatūru uztur ilgāk, nekā mazie.
Šoreiz prioritāte ir kompaktums, nevis superilgas stundas.
Tā gan ir, jo man ir 0,7l un salīdzinājumam ar litru reālie rādītāji vājāki, kaut parametros abiem viss vienādi uzrakstīts.
12.decembris 2019, 13:42 | links
 
Man ar Stanley ir slikta pieredze-pirms gada nopirku 2L un pēc mēneša pa garantiju nomainīja, bet tas kalpoja arī tikai 3 mēn.
Metāliskajiem vājā vieta ir plastmasas korķis-labi vada siltumu un blīves noveco!Mēģināju piemērot korķi, ko lieto vīna darītāji.bet izrādijas, ka tie nav viendabīgi (presēti no gabaliņiem) un karstā tējā jūk ārā!Labam termosam, pēc uzpildīšanas, nedrīkst parādīties nekādas siltuma pazīmes uz ārējā apvalka.
Pirms gadiem labi ilgi kalpoja kaut kāds dāņu klasiskais stikla termoss.Tam bij apareizi uztaisīts korpuss, bet nokrītot no 2m augstu neizturēja. Es par klasiku,bet kur to dabūt??

aiwa, 21.novembris 2014, 13:49


Par Stanley varu pievienoties. Siltumu tur perfekti, bet ar korķa blīvi ir problēma. Es pielāgiju citu. Derēja. Bet ir iespēja fočēt un sūtīt rūpnīcai, lai atsūta jaunu blīvi vai korķi. Esmu ar izgājis "pilnu termosu testu ciklu", t.sk. te minēto Aladin (it kā Stanley meitas kompānija), bet ar Stanley tas grūti salīdzināms (pēc 1/2 vai 1 gada lietošanas). Noteikti, neskatoties uz korķa blīvi, Stanley būtu, manā skatījumā, favorīts.
12.decembris 2019, 13:38 | links
 
Vēl viena laba firma, ko noteikti var ņemt, ir Thermos, kā jau nosaukums rāda, pionieri šajā ražošanā. Man ir teicams 0.5 l termosiņš no viņiem.
12.decembris 2019, 13:02 | links
 
Vēl jau fizika tāda, ka lielāki termosi, 1L un lielāki temperatūru uztur ilgāk, nekā mazie.
Šoreiz prioritāte ir kompaktums, nevis superilgas stundas.
12.decembris 2019, 12:53 | links
 
Man ,vēl par latiem,uzdāvināja 1l nerūs.met.termosu,kuram lietošanas instrukcija ir angļu mēlē ir iespiesta uz dibena.Pa šiem gadiem ir apdauzīts,kā pēc kara,bet siltumu tura ,ka ziemas copē,pusdienās,kafija bija jādzesē.Vēl pēc 2sutkām,dzeramais bija ap30 gr.Diemžēl nekādas citas norādes nav saglabājušās.Vienīgi atceros,ka viņam bija uzlīme,ka tas ir dāņu ražojums.
12.decembris 2019, 11:27 | links
 
 
Paldies par viedokļiem. Aladdin neatradīšu. Skatīšos kaut ko no Esbit, vai Stanley ;)
12.decembris 2019, 10:13 | links
 
belijs23 [12.12.19]: kkas [Vakar]: NeoZb [Vakar]: hecs7 [13:39]: Par cik iepriekšējais termoss aizgāja neceļos, šogad iepirku Esbit termosu, Arsenāla veikalā,
esmu apmierināts , tur karstumu normāli vienai copes reizei. Prece nav lēta bet kvalitatīva.Nu ja, 22€ vai tad dārgi? Normāla cena par normālu produktu. Protams tas, kas par grādiem un stundām uzrakstīts, tāds aptuvens ,, lielums,, . Bet līdz 5h problēmu nav.Kam nav ciparu virsū cik tur, nav jēgas pirkt. Netur vispār t. vai arī ātri pazaudē vakuumu un tad netur neko vairs.Rūgti maldies, ja domā, ka Esbit netur temperatūru.
Esbit ir ok. Tas bija domāts kā ieteikums citiem pērkot termosus. Ja nav norādīts cik tur, tad labāk nepirkt.
12.decembris 2019, 09:45 | links
 
swordfish216 [12.12.19]: Mana mamma kaut kur 2000 gadā bija Vācijā un atveda divus termosus 0.5 un 1 litra tilpumā, nosaukuma nebija tik kaut kāds gravējums. Cik no atmiņas atceros par diviem atdeva kaut kur 30 eur. Ja diennakti nevert vaļā tad pēc 24 stundām atverot pat uzreiz padzert nevar. Tur ideāli t. Kaut gadie ejot un ir sists un diezgan labi salocīts vietam , vienalga tur temperatūru ka jauns. Manejā pierka copes veikalos kaut kadu termosu, tureja labi neliels ieliekums un pizdec uznāca, termoss pats piesilst. Vēlāk uzrakstīšu kas par termosu no vaczemes. Ja tādu būtu iespēja vēl nopirkt tad toč pirktu rezervei.
Re, re - izklausās pēc tāda paša, kā manējais! Kad būšu mājās, jāatceras nobildēt.
12.decembris 2019, 08:52 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager