Termosi

Uz termosa gravēts Highligts Edelstahl. Ne nosaukuma ne citu atpazisanas zīmju.
12.decembris 2019, 08:30 | links
 
Sorry ne 30 eur bet vēl mūsu 30 latu naudiņas.
12.decembris 2019, 06:10 | links
 
Mana mamma kaut kur 2000 gadā bija Vācijā un atveda divus termosus 0.5 un 1 litra tilpumā, nosaukuma nebija tik kaut kāds gravējums. Cik no atmiņas atceros par diviem atdeva kaut kur 30 eur. Ja diennakti nevert vaļā tad pēc 24 stundām atverot pat uzreiz padzert nevar. Tur ideāli t. Kaut gadie ejot un ir sists un diezgan labi salocīts vietam , vienalga tur temperatūru ka jauns. Manejā pierka copes veikalos kaut kadu termosu, tureja labi neliels ieliekums un pizdec uznāca, termoss pats piesilst. Vēlāk uzrakstīšu kas par termosu no vaczemes. Ja tādu būtu iespēja vēl nopirkt tad toč pirktu rezervei.
12.decembris 2019, 06:09 | links
 
kkas [11.12.19]: NeoZb [Vakar]: hecs7 [13:39]: Par cik iepriekšējais termoss aizgāja neceļos, šogad iepirku Esbit termosu, Arsenāla veikalā,
esmu apmierināts , tur karstumu normāli vienai copes reizei. Prece nav lēta bet kvalitatīva.Nu ja, 22€ vai tad dārgi? Normāla cena par normālu produktu. Protams tas, kas par grādiem un stundām uzrakstīts, tāds aptuvens ,, lielums,, . Bet līdz 5h problēmu nav.Kam nav ciparu virsū cik tur, nav jēgas pirkt. Netur vispār t. vai arī ātri pazaudē vakuumu un tad netur neko vairs.
Rūgti maldies, ja domā, ka Esbit netur temperatūru.
12.decembris 2019, 05:36 | links
 
Pērc Stanley un bēdas nezināsi. Pārbaudīts daudzu gadu garumā. Pirms tam dažādi mēģināti, pa lielam mēsli,salidzinot ar Stanley
11.decembris 2019, 23:45 | links
 
NeoZb [11.12.19]: hecs7 [13:39]: Par cik iepriekšējais termoss aizgāja neceļos, šogad iepirku Esbit termosu, Arsenāla veikalā,
esmu apmierināts , tur karstumu normāli vienai copes reizei. Prece nav lēta bet kvalitatīva.Nu ja, 22€ vai tad dārgi? Normāla cena par normālu produktu. Protams tas, kas par grādiem un stundām uzrakstīts, tāds aptuvens ,, lielums,, . Bet līdz 5h problēmu nav.
Kam nav ciparu virsū cik tur, nav jēgas pirkt. Netur vispār t. vai arī ātri pazaudē vakuumu un tad netur neko vairs.
11.decembris 2019, 22:47 | links
 
belijs23 [11.12.19]: Es arī pagājušogad nopirku Esbit. Krāsa jau nobružājusies, bet siltumu tur lieliski. Paldies tam, kas ieteica!
Krāsa tiešām ir mēsls, pēc 1/2gada jau tāds paskats , kā kalpojis katru dienu vismaz pāris gadus.
11.decembris 2019, 21:28 | links
 
Es arī pagājušogad nopirku Esbit. Krāsa jau nobružājusies, bet siltumu tur lieliski. Paldies tam, kas ieteica!
11.decembris 2019, 21:07 | links
 
hecs7 [11.12.19]: Par cik iepriekšējais termoss aizgāja neceļos, šogad iepirku Esbit termosu, Arsenāla veikalā,
esmu apmierināts , tur karstumu normāli vienai copes reizei. Prece nav lēta bet kvalitatīva.
Nu ja, 22€ vai tad dārgi? Normāla cena par normālu produktu. Protams tas, kas par grādiem un stundām uzrakstīts, tāds aptuvens ,, lielums,, . Bet līdz 5h problēmu nav.
11.decembris 2019, 19:22 | links
 
hecs7 [11.12.19]: Par cik iepriekšējais termoss aizgāja neceļos, šogad iepirku Esbit termosu, Arsenāla veikalā,
esmu apmierināts , tur karstumu normāli vienai copes reizei. Prece nav lēta bet kvalitatīva.
Nu ja, 22€ vai tad dārgi? Normāla cena par normālu produktu. Protams tas, kas par grādiem un stundām uzrakstīts, tāds aptuvens ,, lielums,, . Bet līdz 5h problēmu nav.
11.decembris 2019, 19:22 | links
 
Nu Esbit tur virsū rakstīts
Ēdieniem un dzērieniem.

http://www.patrioti.lv/products/lv/blaskes-katlini/3/grid/12
11.decembris 2019, 17:29 | links
 
Domājams, reālai aktivitātēm no sēžamDarbaVietas, termosi ir pieejami, apskatāmi armijas lietu veikalā, "Patrioti" ( Rīgā, Tallinas ielā, netālu no Avotu ielas, virzienā no A.Čaka ielas )

Vizuāli tilpums lidz apm 1,2 l. 'Platās mutes"kas būtu piemērotas pārtikai.. piem. mammas līdz dotajai, uz copi Peipī, mannā putrai.

Cenas vizuāli līdz 22 eu,par kvalitāti gan neko pateikt nevaru, atsauksmes no termo dzērājiem nav saņemtas ;-)))))
11.decembris 2019, 14:23 | links
 
Par cik iepriekšējais termoss aizgāja neceļos, šogad iepirku Esbit termosu, Arsenāla veikalā,
esmu apmierināts , tur karstumu normāli vienai copes reizei. Prece nav lēta bet kvalitatīva.
11.decembris 2019, 13:39 | links
 
Labdien CopTautieši !!!!

Čiekurkalna tirgus, sestd., svētd. pl 09 līdz 15, termosi, ij citas lietas, ( piem klasiskās 'Nevskajas 'spoles copei, ij t.t ).

Pameklējot pašu vellu atradīsat, FigAiwa, Skrimanho, Bubus ;-)))).

Izmeklējos dažādus padumijas ražotus ( GOST kontroļ ) termosus, par 1 eu gab ( bišķi jāmāk sarunāt ),testa rezultāts.

Viens gab. izcils, karstu ūdeni tur no ziemas saullēkta, līdz saulrietam, atstāts lietošanai.

Gab nr. divi, mājas apstākļiem derīgs, tur karstu ūdeni apm 4 st. goč pendel, nagus var aplaucēt.

Gab nr. trīs, testā pierādīts, nekam nederīgs, izmests atkritumos.

Testa izdevumi eu 3.

Testa rezultāti......viens gab, nju ļoti rihtīgs metāla termoss, domājams arī pielietojumā lielas spārdīgas zives, humānai, nogalināšanai laivā.

P.S. Neticīgie Tomi, welkomēti meklēt oriģinālus termosus, oriģinālos brenda veikalos.

Aptuvenā cena par labu mantu, 1 litra tilpumā, no 20 līdz 70 eu.

Hau,..... es visu pateicc... ij liek mier peipi malā, iedzer karst čajiņ no termoss.;-))))
11.decembris 2019, 13:10 | links
 
2000.gada ”Latvijas Gāze” sporta spēlēs kā balvu saņēmu ”noname” 1-litrīgu. Joprojām tur TIK labi, ka pēc 24h dzēriens vēl kūpoši karsts, pēc 36 vēl jūtami silts...
11.decembris 2019, 11:00 | links
 
Sveiki,
gribu nopirkt kompaktu, labu ~0.5 L termosu (nevis termo krūzi). Pašam ir laba pieredze ar Aladdin izstrādājumiem.
varbūt kāds var pateikt priekšā, kur tagad tirgo tādus ?

mmartins, 11.decembris 2019, 09:56

Uzmetu acis Salīdzni.lv, 779 veikalā Aladdin termosu 0.47L tirgoja, bet vairs neesot noliktavā. Pats arī nesen meklēju 0.5L termosu, nospīdēja, ka Dzelzavas Ēsmā visam bija atlaide 50%, tādējādi pa limonādi tiku pie laba Stanley izstrādājuma.
11.decembris 2019, 10:42 | links
 
mmartins [11.12.19]: Sveiki,
gribu nopirkt kompaktu, labu ~0.5 L termosu (nevis termo krūzi). Pašam ir laba pieredze ar Aladdin izstrādājumiem.
varbūt kāds var pateikt priekšā, kur tagad tirgo tādus ?
Es Maximā pagāšgad nopirku,sākumā lētāku,tas neturēja,samainīju pret tādu pašo0,5 tikai dārgāko.ideāls cena bij apm10e
11.decembris 2019, 10:10 | links
 
Sveiki,
gribu nopirkt kompaktu, labu ~0.5 L termosu (nevis termo krūzi). Pašam ir laba pieredze ar Aladdin izstrādājumiem.
varbūt kāds var pateikt priekšā, kur tagad tirgo tādus ?
11.decembris 2019, 09:56 | links
 
Sanāca makšķerēšanas laikā jūrai ziedot termosa krūzīti. Ir mazliet sāpīgi, jo termoss ļoti labi pilda savas funkcijas, un ir dāvināts. Pirms meklēju pie dīleriem vai ražotājiem, varbūt kādam no copeslietu biedriem ir palikusi termosa krūzīte lieka. Labprāt nopirkšu Stanley termosa (1,9l) krūzīti. Pieļauju iespēju ,ka der no citiem tilpumiem.
Paldies.
22.maijs 2019, 11:13 | links
 
Esbit 0.7l nekas nav mūžīgs, bet pāris gados iznīka, beigas pienāca strauji, par to cenu gan gribētos labāku produktuviss gan ir relatīvs ...

tagad lietoju Stanley tajā pašā ck ir
LV izplata Arkolat vari mēģināt pirkt tur
Stanley ir Lifetame waranty, kad termoss iznīks izmēģināšu :)
21.novembris 2014, 17:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager