GPS kā palīgs copē

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.trimble.outdoors.cabelas.fish&hl=lv
šī par brīvu.Es lietoju ALL IN ONE OFFLINE MAPS, var pats saglabāt kādas vajag konkrētai vietai kartes.
20.janvāris 2014, 11:08 | links
 
kadus gps izmantojat punktu atrasanai un saglabasanai? padalieties pieredzē.

falck_a2, 20.janvāris 2014, 10:10

Man ir Garmin GPSmap 60CSx. Bet punktu atrašanai, saglabāšanai der programmas viedtālruņos - piem. TackBack Ultimate! Pilnībā tiek galā ar uzdevumu!
20.janvāris 2014, 10:42 | links
 
kadus gps izmantojat punktu atrasanai un saglabasanai? padalieties pieredzē.
20.janvāris 2014, 10:10 | links
 
Ir doma iegādāties GPS priekš copes un medībām. Tā kā ļoti bieži netiks izmantots, tad doma ir par lētāko galu, piemēram garmin etrex20 vai 30. Varbū no personīgās pieredzes var kāds pakomentēt, cik tad liela nozīme ir tam elektroniskajam kompasam, jo citu vērā ņemamu starpību starp viņiem nav. Paldies kau iepriekš.

a-gu, 6.septembris 2013, 11:09


Elektroniskais kompas ir praktiksi visiem adekvātiem viedajiem. Progas vari izmantot Polaris Navigation vai OziExplorer uc.

Par pēdējo man kā reiz jautājums biedriem, vai kādam ir sanācis ielikt normālas kartes un nokalibrēt? Jo Ozi var piem genstāba kartes iehimičīt, vai dajebkuru JPG, Tiff karti.
17.janvāris 2014, 14:20 | links
 
Savienojot savu garminu ar kompi-to nevar ieslēgt,kāpēc tā?
17.janvāris 2014, 13:26 | citēt | links

Parasti savienojot ar kompi, ar ierīcēm turpmāk darbojās (vada ierīces) no kompja. Kā ar konkrēto modeli - nemācēšu stāstīt.
17.janvāris 2014, 13:39 | links
 
Tāda lieta,ka laiku atpakaļ nopirku garmin etrex 30 ar Latvijas topo LM un Peipusa karti!Datorā ievadīju arī Latvijas kartes kopiju,jeb Map Source!

Jautājums,kā var sasaistīt šīs kartes kopā,lai arī datorā ievadītu perspektīvas copes vietas?Savienojot savu garminu ar kompi-to nevar ieslēgt,kāpēc tā?
17.janvāris 2014, 13:26 | links
 
Ir noskatīts Garmin Dakota 20, kāda pieredze ar šo? Un vai Latvijas ūdeņu dziļumu kartēm ko var iegādāties ir kāda jēga?
6.oktobris 2013, 22:48 | links
 
Protams! Vienmēr vajag paturēt prātā kādu štruntu nopirka iepriekšējo reiz, lai nākamājā nebūtu tāds pats :)
atminjaa ari ir starpiba!

latvians88, 26.septembris 2013, 19:26
27.septembris 2013, 11:57 | links
 
atminjaa ari ir starpiba!
26.septembris 2013, 19:26 | links
 
to a-gu
Mani ir e trex 30,pavisam mazlietots,nopirku vasarā.Varu piedāvāt par labu cenu.Veikalā bija 150 Ls,pie manis 100.Kā ir?Raksti PM.
26.septembris 2013, 17:11 | links
 
Nu ja izmantosi vien pāris reizes, tad ir vairākas aplikācijas mobilajiem telefoniem, kuras atbalsta gps. Es personīgi lietoju uz android os darbināmu softu - "waze" saucās. Ja vien internets pieejams, tad pozīciju nosaka +/- 3m kļūdu. Personīgi esmu apmierināts.
Ir jau arī citas aplikācijas.
26.septembris 2013, 16:08 | links
 
Ir doma iegādāties GPS priekš copes un medībām. Tā kā ļoti bieži netiks izmantots, tad doma ir par lētāko galu, piemēram garmin etrex20 vai 30. Varbū no personīgās pieredzes var kāds pakomentēt, cik tad liela nozīme ir tam elektroniskajam kompasam, jo citu vērā ņemamu starpību starp viņiem nav. Paldies kau iepriekš.
6.septembris 2013, 11:09 | links
 
Šorīt iemēģināju Garmin Oregon 600
Pagaidām esmu stāvus apmierināts :D
Skārienjūtīgais ekrāns vispār nenormāli atvieglo visu padarīšanu plus vēl ātrums!
Ezera kartei īpaši liewlas nozīmes nav bet ir padomā uztaisīt ko nebijušu :)
26.jūlijs 2013, 21:48 | links
 
Nomads, paldies!
Uzrakstīju Tev jautājumu PM.
25.jūlijs 2013, 09:52 | links
 
oregonā neko sakarīgu nedabūsi, vienīgi nelielu laukumu, darba daudz jēgas maza, var dabūt kaut ko apmēram 15x15 km jo garniniem ir ierobežojumi uz custom maps apjomu.

Zviedrijas piekrastei dziļumu karte ir Android aplikācija laikam arī no Eniro kartes, domāju ka arī Norvēģu piekrastei vajadzētu būt, jo izstrādātājs viens.
24.jūlijs 2013, 22:48 | links
 
Sveiki, kungi!
vai kādam ir bijusi darīšana ar šāda veida Norges piekrastes dziļumu kartēm iekš GPS ?

http://kart.gulesider.no/

Lai redzētu dziļumu karti, jāizvēlas Sjøkart.
Laba karte, kādu gribētu dabūt iekš sava Garmin Oregon.
Vai ir kādi varianti ar ko tādu, vai līdzīgu ?
24.jūlijs 2013, 21:34 | links
 
Androidam var lietot šo:
http://androzic.com/ tas izmanto OziExplorer kalibrētās kartes, tās var kalibrēt pats vai dabūt gatavas inetā.

Rēķinies ka baterija gan ātri tērējas, nekāds 3G arī nav vajadzīgs.
22.maijs 2013, 12:05 | links
 
Ja, noteikti ir tas naudas verts. Noieto marsrutu rada labi, patik tas, ka iespejams ieprieks iekacat vajadziga regiona topografisko karti (tas ja 3G nav pieejams konkretaja vieta). Mana pieredze labakais softs sadam vajadzibam. Par Android gan neko nemacesu teikt, to neizmantoju.
22.maijs 2013, 11:26 | links
 
Un to pašu Androīdam kur var dabūt?
22.maijs 2013, 10:46 | links
 
Varu ieteikt so: http://news.motionx.com/category/motionx-gps/

Raikins, 22.maijs 2013, 10:26

Paldies. Vai ir jēga par viņu maksāt? labi rāda maršrutu?
22.maijs 2013, 10:41 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager