GPS kā palīgs copē

Varu ieteikt so: http://news.motionx.com/category/motionx-gps/
22.maijs 2013, 10:26 | links
 
Lūdzu iesakiet kādu aplikāciju priekš iphone 4 punktu atlikšanai.
22.maijs 2013, 09:56 | links
 
http://www.kurtuesi.lv/garmin/ ir ezeru saraksts, kuriem ir dzilumu informacija. Skatijos, ka jaunakaja versija ir ari Rigas un juras piekrastes dzilumi, noderes veejenu medibam :)
27.aprīlis 2013, 10:09 | links
 
to martins_riga
Man prieks, ka Tev noder! Lietošana viņam super elementāra un ērta.
26.aprīlis 2013, 22:39 | links
 
Es to zinu... Esmu Rušona piekrastes aborigēns :))
25.aprīlis 2013, 22:41 | links
 
Varu piebilst, ka Rušona ezera dibenam ir visai sarežģīts un interesants reljefs.
25.aprīlis 2013, 22:15 | links
 
Vari izmantot, kā jau minēju, aptuvenu dziļumu karti, kura ir pieejama Ezeri.lv datubāzē un, visdrīzāk, ir bijusi publicēta arī žurnālā Copes Lietas. Nedomāju, ka viena privātpersona varētu apmaksāt tik vērienīgu projektu, bet, patiesībā, agri vai vēlu šādas kartes taps un izmaksas kritīsies.
25.aprīlis 2013, 21:57 | links
 
Ūbeļu līcī es i tāpat dziļumus zinu :), vot lielajam ezeram dziļumu karte būtu tas kas vajadzīgs!
25.aprīlis 2013, 21:50 | links
 
Rušona platība ir ap 23 tūkst. ha. Sākumam pietiktu ar Ubeļu līci. Var kā palīglīdzekli izmantot vecās, aptuvenās dziļumu kartes. Tas ir vairāk kā nekas, bet tehniski karti var uztaisīt vai atrast
ar iespējamo lietderīgo precizitātai jebkuram objektam Saules sistēmā.
25.aprīlis 2013, 21:44 | links
 
Kā ir ar Rušona ezeru?
25.aprīlis 2013, 20:48 | links
 
Ja kādam interesē (piem. ūdenstilpnes īpašniekam apsaimniekotājam, vai vienkārši makšķerniekam) konkrētas ūdenskrātuves, dīķa vai ezera dziļuma shēma, tad tas ir iespējams. Elementāra topo uzmērīšana un plāns. Lielām peļķēm ir citi varianti. Kartes (shēmas) var transformēt jebkurā koord. sistēmā. Tas viss ir izdarāms un cena ir atkarīga no nepieciešamās precizitātes, noformējuma un detaļām.
25.aprīlis 2013, 15:17 | links
 
sportins vai vispār ir izstrādātas? es lietoju my fishing companion, lai atzīmētu, galvenokārt, kad neķerās :D
25.aprīlis 2013, 12:53 | links
 
sportins
Tās dziļumkartes kas ir ezeri.lv nu tos ezerus kurus pārzinu nu galīgi nav precīzi dziļumi aptuveni tik un sēkļu vispār gandrīz nebija daba viss savādāk!
25.aprīlis 2013, 10:55 | links
 
paiks:

paldies par dariijumu, aparaats straadaa lieliski, esmu 100% apmierinaats! :)
25.aprīlis 2013, 10:30 | links
 
Labdien!
Vai priekš Iphone ir izstrādātas aplikācijas, kurās būtu latvijas ezeru dziļuma kartes?
19.aprīlis 2013, 13:31 | links
 
to martins_riga
Man ir viens nelietots Lowrance i-finder. Ar visiem instalācijas diskiem kompim, karšu slotu, Un dažām grāmatiņām- instrukcijām, vien latviski. 27044542
16.aprīlis 2013, 20:19 | links
 
cik noprotu, tur karte ir iekšā un tad arī atradīsi savu atrašanās vietu dabā un kartē, kurām daudz maz jāsakrīt.
16.aprīlis 2013, 19:29 | links
 
vienalga kur ārpus telpām, gps uztver satelītus un izrēķina atrašanās vietas koordinātes un lielāka precizitāte būs tad ja būs vairāk satelītu uztverami.
16.aprīlis 2013, 19:19 | links
 
Jā Vairis30,to es saprotu ka jābauda tur kur signāls pienāk,bet kas tieši būtu tas,kam būtu jāpievērš uzmanība.Par gps-u zvanīju,teica ka esot ļoti maz lietots,jautāju cik ilgi baterija tur,uz ko man atbildēja,ka iekšā esot akumulatori,un cik ilgi tur nēsot piefiksējis,jo maz lietojis
16.aprīlis 2013, 18:58 | links
 
Kvok, ne visām telpām GPS signālies iet cauri!
16.aprīlis 2013, 18:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager