Kāds un Kur ir Ledus?

Tēmu izveidoju, lai pirms došanās uz kādu ūdenstilpni varētu aptuveni saprast, ar kādu ledu būs darīšana. Kur ir, cik biezs un kādā stāvoklī ir ledus?
Hotentots [23.nov]: Lasiju, ka latvijā vīriešiem galvenais nedabīgās nāves iemesls ir tieši noslīkšana.Te mēs ES esam līderi

Ruu, 22.novembris 2023, 16:18

Visticamāk tam nav nekāda sakara ar ledu, bet drīzāk ar vasaras peldēšanos, kad apslīkst gana daudzi.

Lai vai kā, garajās brīvdienās Aglonā uz dīķa vietās, kur agrāk bija aizvilcies bija ap 2 cm. Pēcāk mazliet sāka snigt, kas procesu nekādā ziņā nevarēja uzlabot.
Kaut kur noteikti ir arī vairāk cm, gan jau atradīsies kāds Vidzemes ezeriņš ar staigājamu ledu, bet lai izdarītu secinājumus, ka var visi iet? Nu nez, pat ja es ļoti gribētu copēt no ledus, tāds optimists es vēl ne tuvu nebūtu.
Viss tas kopā summējas,gan ziema,gan vasara,arī pašnāvības tai sarakstā.Redz čaļi arī no laivas izveļas vēlā rudenī, vai pavasarī un viss beidzas bēdīgi
24.novembris 2023, 22:56 | links
 
Ribakss [23.nov]: Ķīsītis jau izkusa. Pavasaris nāk.

Kuha, 23.novembris 2023, 12:30

sezat kaidat.ko var nemties?pagaidis nedelu un varesi maukt uz ledu..jooptv.!
tas saucās copes trūkums organismā:)))
23.novembris 2023, 17:19 | links
 
Ķīsītis jau izkusa. Pavasaris nāk.

Kuha, 23.novembris 2023, 12:30


sezat kaidat.ko var nemties?pagaidis nedelu un varesi maukt uz ledu..jooptv.!
23.novembris 2023, 16:09 | links
 
gincchs [23.nov]: Labs vakars visiem dullajiem:) Sanācis tā, pa pēc Zsvētkiem, būšu Dpils pusē. Copēts tai pusē ir tieši, ne cik. Tāpēc lūgšu padomu jums, lai (protams ja būs ledus) noskaidrotu ,kurās ūdenstilpnēs, varētu kādu asari izmānīt uz balansieri vai bļitku? Liels paldies un ne asakas! Sargam sevi un netrakojam ar 1. ledu.
P.s. Ja nu kādam niez nagi iekomentēt, no sērijas "Atver karti! " utml., palūgšu nečakarēt sev un citiem nervus:) Pateicos.

mar4ello25, 22.novembris 2023, 17:40

Uzraksti privāti numuru,es no Dpils, man atvaļinājums būs tieši no 20tajiem līdz 8 janvārim, paķeršu kādu reizi līdzi uz ļadu (ja būs tāds protams :D)
Sarunāts. Vēlāk aizsūtīšu. Paldies!
23.novembris 2023, 15:09 | links
 
Vertukšne ledus 4 cm un daudz sniega.

Alex, 23.novembris 2023, 13:18


Bliez ar slēpēm pāri :)...
Pacietību, un vēlreiz 100X pacietību, pagaidi labu ledu un copē bez bailēm, baudi ziemu. Ja ne ņem garo kātu un braucuz kādu neaizsalušu upi ķert raudas.
23.novembris 2023, 14:39 | links
 

Vertukšne ledus 4 cm un daudz sniega.
23.novembris 2023, 13:18 | links
 
Kuha [23.nov]: Ķīsītis jau izkusa. Pavasaris nāk.
tas tak bij gaidāms. par agru vēl
23.novembris 2023, 12:58 | links
 
Ķīsītis jau izkusa. Pavasaris nāk.
23.novembris 2023, 12:30 | links
 
Hotentots [23.nov]: Lasiju, ka latvijā vīriešiem galvenais nedabīgās nāves iemesls ir tieši noslīkšana.Te mēs ES esam līderi

Ruu, 22.novembris 2023, 16:18

Visticamāk tam nav nekāda sakara ar ledu, bet drīzāk ar vasaras peldēšanos, kad apslīkst gana daudzi.

Lai vai kā, garajās brīvdienās Aglonā uz dīķa vietās, kur agrāk bija aizvilcies bija ap 2 cm. Pēcāk mazliet sāka snigt, kas procesu nekādā ziņā nevarēja uzlabot.
Kaut kur noteikti ir arī vairāk cm, gan jau atradīsies kāds Vidzemes ezeriņš ar staigājamu ledu, bet lai izdarītu secinājumus, ka var visi iet? Nu nez, pat ja es ļoti gribētu copēt no ledus, tāds optimists es vēl ne tuvu nebūtu.
peldas šmigā, lecot salauž sprandu un noslīkst. man tā statistika gana labi zināma, tomēr mani kolēģi to sastāda žurnaļugām lai būtu ko rakstīt:))
23.novembris 2023, 12:16 | links
 
Lasiju, ka latvijā vīriešiem galvenais nedabīgās nāves iemesls ir tieši noslīkšana.Te mēs ES esam līderi

Ruu, 22.novembris 2023, 16:18


Visticamāk tam nav nekāda sakara ar ledu, bet drīzāk ar vasaras peldēšanos, kad apslīkst gana daudzi.

Lai vai kā, garajās brīvdienās Aglonā uz dīķa vietās, kur agrāk bija aizvilcies bija ap 2 cm. Pēcāk mazliet sāka snigt, kas procesu nekādā ziņā nevarēja uzlabot.
Kaut kur noteikti ir arī vairāk cm, gan jau atradīsies kāds Vidzemes ezeriņš ar staigājamu ledu, bet lai izdarītu secinājumus, ka var visi iet? Nu nez, pat ja es ļoti gribētu copēt no ledus, tāds optimists es vēl ne tuvu nebūtu.
23.novembris 2023, 11:39 | links
 
Labs vakars visiem dullajiem:) Sanācis tā, pa pēc Zsvētkiem, būšu Dpils pusē. Copēts tai pusē ir tieši, ne cik. Tāpēc lūgšu padomu jums, lai (protams ja būs ledus) noskaidrotu ,kurās ūdenstilpnēs, varētu kādu asari izmānīt uz balansieri vai bļitku? Liels paldies un ne asakas! Sargam sevi un netrakojam ar 1. ledu.
P.s. Ja nu kādam niez nagi iekomentēt, no sērijas "Atver karti! " utml., palūgšu nečakarēt sev un citiem nervus:) Pateicos.

mar4ello25, 22.novembris 2023, 17:40


Uzraksti privāti numuru,es no Dpils, man atvaļinājums būs tieši no 20tajiem līdz 8 janvārim, paķeršu kādu reizi līdzi uz ļadu (ja būs tāds protams :D)
23.novembris 2023, 10:59 | links
 
Nedaudz pastaigājos pa Kovšu ezeru. Ledus ir aptaustīts, tagad jāgatavojas ziemas priekiem.

Alex, 22.novembris 2023, 20:05


...
23.novembris 2023, 10:22 | links
 
Uz mazajiem ezeriem sniegs sačakarēja ledu... Jāgaida sali bez sniega uz lielākām peļķem.
23.novembris 2023, 09:45 | links
 
udens2 [22.nov]: andzus69 [16:10]: Uz dažiem ezeriem vietām ledus jau 8 cm.jū, man jau te šodien smukus lomus sasūtīja, man gan cerīgi uz tuvākām 3 nedēļām te neizskatās, +32C ūdenim:(((

svens76, 22.novembris 2023, 18:04Grūta dzīve:)
kaut kā jāķepurojas pa to:)
23.novembris 2023, 03:56 | links
 
andzus69 [16:10]: Uz dažiem ezeriem vietām ledus jau 8 cm.jū, man jau te šodien smukus lomus sasūtīja, man gan cerīgi uz tuvākām 3 nedēļām te neizskatās, +32C ūdenim:(((

svens76, 22.novembris 2023, 18:04
Grūta dzīve:)
22.novembris 2023, 20:24 | links
 

Nedaudz pastaigājos pa Kovšu ezeru. Ledus ir aptaustīts, tagad jāgatavojas ziemas priekiem.
22.novembris 2023, 20:05 | links
 
svens76 [22.nov]: man gan cerīgi uz tuvākām 3 nedēļām te neizskatās, +32C ūdenim:(((
Jāā, tuvākajās dienās nespīd uz ledus uzkāpt :)))
Es saprotu, ka grūti, bet mēģini saskatīt šajā apstāklī pozitīvās puses .
Foršu Tev atvaļinājumu ;)
22.novembris 2023, 19:41 | links
 
H20 [22.nov]: Vidzeme. Praktiski visas zivis atlaistas. Paņēmu dažus vidējos asarēnus. Divas līdakas uz bļitku. Ak, kas par prieku. Kad mazā makšķerītes lido no rokas laukā un aukliņas stīvēja pretī. Viena zaļā uz ūdas. Copēja uz veco labo salmo ;) ledus garšīgs
Apsveicu H20 ar lielisku lomu. Esi pirmais no forumiešiem , kas atrāda šīs ledus sezonas guvumus.
22.novembris 2023, 19:36 | links
 
andzus69 [22.nov]: Uz dažiem ezeriem vietām ledus jau 8 cm.
jū, man jau te šodien smukus lomus sasūtīja, man gan cerīgi uz tuvākām 3 nedēļām te neizskatās, +32C ūdenim:(((
22.novembris 2023, 18:04 | links
 
Labs vakars visiem dullajiem:) Sanācis tā, pa pēc Zsvētkiem, būšu Dpils pusē. Copēts tai pusē ir tieši, ne cik. Tāpēc lūgšu padomu jums, lai (protams ja būs ledus) noskaidrotu ,kurās ūdenstilpnēs, varētu kādu asari izmānīt uz balansieri vai bļitku? Liels paldies un ne asakas! Sargam sevi un netrakojam ar 1. ledu.
P.s. Ja nu kādam niez nagi iekomentēt, no sērijas "Atver karti! " utml., palūgšu nečakarēt sev un citiem nervus:) Pateicos.
22.novembris 2023, 17:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager