Kāds un Kur ir Ledus?

Tēmu izveidoju, lai pirms došanās uz kādu ūdenstilpni varētu aptuveni saprast, ar kādu ledu būs darīšana. Kur ir, cik biezs un kādā stāvoklī ir ledus?
Priecīgus!
Kas ar ledu Ventā?

Rudulis21, 25.decembris 2022, 11:45

Nav.
25.decembris 2022, 13:39 | links
 
Priecīgus!
Kas ar ledu Ventā?
25.decembris 2022, 11:45 | links
 
Sveiciens!
Vai ir kas zināms par Mazo Baltezeru?

Paldies!
24.decembris 2022, 19:36 | links
 
Anchor [24.12.22]: Sveiki!

Vai ir kaut kas zināms par ledus stāvokli Pērses upē? Pirms nedēļas tur biju, ledus bija labs, bet kā tagad pēc vairākām siltajām dienām...

Paldies jau iepriekš, un priecīgus Ziemassvētkus!
Ledus ap 10cm tik zivju nav...
24.decembris 2022, 16:26 | links
 
Sveiki!

Vai ir kaut kas zināms par ledus stāvokli Pērses upē? Pirms nedēļas tur biju, ledus bija labs, bet kā tagad pēc vairākām siltajām dienām...

Paldies jau iepriekš, un priecīgus Ziemassvētkus!
24.decembris 2022, 16:22 | links
 
svens76 [23.12.22]: Abavnieks [12m]: svens76 [7m]: Abavnieks [6m]: basais [7m]: Lielakie..Tie daži ir garšīgāki nekā tie kilogrami. Tas vismaz man no pieredzes, cik nu tā ir.tie kilogrami tīri sportam, mājās labi ja pannai kādai, saldēt principā nesaldēju vairs, ja zinu ka svaigu noķeršu kad aizbraukšu. sīkā tāpat vairāk par pāris zivīm nenoēd:)Tā ir. Lai gan ne tik sen arī saldēju. Likās ja ir, tad jāņem.viss mainās. un tas patīkami:)
Atkarīgs uz kuru pusi :D
23.decembris 2022, 21:05 | links
 
Abavnieks [23.12.22]: svens76 [7m]: Abavnieks [6m]: basais [7m]: Lielakie..Tie daži ir garšīgāki nekā tie kilogrami. Tas vismaz man no pieredzes, cik nu tā ir.tie kilogrami tīri sportam, mājās labi ja pannai kādai, saldēt principā nesaldēju vairs, ja zinu ka svaigu noķeršu kad aizbraukšu. sīkā tāpat vairāk par pāris zivīm nenoēd:)Tā ir. Lai gan ne tik sen arī saldēju. Likās ja ir, tad jāņem.
viss mainās. un tas patīkami:)
23.decembris 2022, 20:58 | links
 
svens76 [23.12.22]: Abavnieks [6m]: basais [7m]: Lielakie..Tie daži ir garšīgāki nekā tie kilogrami. Tas vismaz man no pieredzes, cik nu tā ir.tie kilogrami tīri sportam, mājās labi ja pannai kādai, saldēt principā nesaldēju vairs, ja zinu ka svaigu noķeršu kad aizbraukšu. sīkā tāpat vairāk par pāris zivīm nenoēd:)
Tā ir. Lai gan ne tik sen arī saldēju. Likās ja ir, tad jāņem.
23.decembris 2022, 20:53 | links
 
Abavnieks [23.12.22]: basais [7m]: Lielakie..Tie daži ir garšīgāki nekā tie kilogrami. Tas vismaz man no pieredzes, cik nu tā ir.
tie kilogrami tīri sportam, mājās labi ja pannai kādai, saldēt principā nesaldēju vairs, ja zinu ka svaigu noķeršu kad aizbraukšu. sīkā tāpat vairāk par pāris zivīm nenoēd:)
23.decembris 2022, 20:51 | links
 
basais [23.12.22]: Lielakie..
Tie daži ir garšīgāki nekā tie kilogrami. Tas vismaz man no pieredzes, cik nu tā ir.
23.decembris 2022, 20:47 | links
 

Lielakie..
23.decembris 2022, 20:42 | links
 
Pabiju lielajā baltinā šodien nu leduss vietam labs , vietam švaks, labi kad nav sniega tad var lavieret starp bīstamiem pleķiem... lidz savai vietai netiku tur ledus melns un bistams, ka pavasari uz pedeja ledus...
23.decembris 2022, 20:41 | links
 
Kas ar Vecdaugavu Ķekavas pusē? Ir labs ledus, kur seklums? Pretī Doles salai, kur tas lielais ozols.
23.decembris 2022, 20:38 | links
 
Labvakar. Kāda situācija ar ledu Lielajā Baltezerā? :)
23.decembris 2022, 20:05 | links
 
svens76 [23.12.22]: Abavnieks [7m]: svens76 [15m]: seedoo [11m]: Juglas apendicītā vakar divi peldējās, ja šitā ielūztu kaut kur,kur nav citu cilvēku,tad beigtos bēdīgi. Bet tur kur atļauts būt ledus bija 15 cm stabili.

whoops, 23.decembris 2022, 18:14
Personīgi tos muģilas vilku ārā. Resnajam jau bija pizdoss. Vēl bikk un kapi!labi ka tas viens zābakus novilka, tā būtu pa burbuli ātrāk aizgājis. mājās zeķēs aizgāja, za to dzīvs. un veel ierāvis dziru bija. nu i naher tādu copi:)))Es ar ierauju copē, ja apstākļi atļauj. Nav ne vainas. Man cope pirmkārt ir atpūta no ikdienas. Nav ne vainas, nevienam nekas nav jāpierāda.ieraušana un piepist mūli uz ledus ir divas dažādas lietas. man arī blašķīte vienmēr līdz
Siltumam un par rekordu vienmēr jābūt līdzi :D
23.decembris 2022, 20:00 | links
 
whoops [23.12.22]: Nu tur daži atvēlkas tādā pālī, ka pat nosēdēt uz kastes nevar.
Tas citādāk. Ar mēru ir ok, tik katram sava skala :D
23.decembris 2022, 20:00 | links
 
Abavnieks [23.12.22]: svens76 [15m]: seedoo [11m]: Juglas apendicītā vakar divi peldējās, ja šitā ielūztu kaut kur,kur nav citu cilvēku,tad beigtos bēdīgi. Bet tur kur atļauts būt ledus bija 15 cm stabili.

whoops, 23.decembris 2022, 18:14
Personīgi tos muģilas vilku ārā. Resnajam jau bija pizdoss. Vēl bikk un kapi!labi ka tas viens zābakus novilka, tā būtu pa burbuli ātrāk aizgājis. mājās zeķēs aizgāja, za to dzīvs. un veel ierāvis dziru bija. nu i naher tādu copi:)))Es ar ierauju copē, ja apstākļi atļauj. Nav ne vainas. Man cope pirmkārt ir atpūta no ikdienas. Nav ne vainas, nevienam nekas nav jāpierāda.
ieraušana un piepist mūli uz ledus ir divas dažādas lietas. man arī blašķīte vienmēr līdz
23.decembris 2022, 20:00 | links
 
Nu tur daži atvēlkas tādā pālī, ka pat nosēdēt uz kastes nevar.
23.decembris 2022, 19:57 | links
 
svens76 [23.12.22]: seedoo [11m]: Juglas apendicītā vakar divi peldējās, ja šitā ielūztu kaut kur,kur nav citu cilvēku,tad beigtos bēdīgi. Bet tur kur atļauts būt ledus bija 15 cm stabili.

whoops, 23.decembris 2022, 18:14
Personīgi tos muģilas vilku ārā. Resnajam jau bija pizdoss. Vēl bikk un kapi!labi ka tas viens zābakus novilka, tā būtu pa burbuli ātrāk aizgājis. mājās zeķēs aizgāja, za to dzīvs. un veel ierāvis dziru bija. nu i naher tādu copi:)))
Es ar ierauju copē, ja apstākļi atļauj. Nav ne vainas. Man cope pirmkārt ir atpūta no ikdienas. Nav ne vainas, nevienam nekas nav jāpierāda.
23.decembris 2022, 19:53 | links
 
seedoo [23.12.22]: Juglas apendicītā vakar divi peldējās, ja šitā ielūztu kaut kur,kur nav citu cilvēku,tad beigtos bēdīgi. Bet tur kur atļauts būt ledus bija 15 cm stabili.

whoops, 23.decembris 2022, 18:14
Personīgi tos muģilas vilku ārā. Resnajam jau bija pizdoss. Vēl bikk un kapi!
labi ka tas viens zābakus novilka, tā būtu pa burbuli ātrāk aizgājis. mājās zeķēs aizgāja, za to dzīvs. un veel ierāvis dziru bija. nu i naher tādu copi:)))
23.decembris 2022, 19:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager