Kāds un Kur ir Ledus?

Tēmu izveidoju, lai pirms došanās uz kādu ūdenstilpni varētu aptuveni saprast, ar kādu ledu būs darīšana. Kur ir, cik biezs un kādā stāvoklī ir ledus?
Peipusā līdz 40 cm.
6.janvāris 2024, 15:58 | links
 

Visas uz cemmeri.
6.janvāris 2024, 14:18 | links
 

Dročītāji
6.janvāris 2024, 14:12 | links
 
Sveiki! Laimīgu jauno gadu!
Kā Kokneses pusē ar ledu? Pērse ir kārtīgi aizsalusi?

Paldies jau iepriekš!
5.janvāris 2024, 18:13 | links
 

80 jūdzes no rīgas uz vidzemi. Pēdējās kādas 7 dienas ir kā karuselī. Te ziema līdz ceļiem, nākamajā dienā jau pavasaris gaisā, tad atkal rudens ar lietu, un te pēkšņi uzspīd vasarīga saulīte. Trešajā atkušņa dienā izdevās dažus asarus uz kādu brīdi izmānīt, ieelpot svaigu gaisu. Ar mormišku un motilīti. Līdakas pastaigāties nevēlējās un karodziņš nosala, ne reizi nepaceldamies. Šodien vēl ledus sprīdi biezs, nu tā vidēji, protams melnie nāves pleķi tur kaut kur jau ir, bet viņi mani neinteresēja un es viņiem ar. Cope ļoti kūtra, drīzāk necope. Bet viens smuks asaru kontaks bija. Deeperī pie dūņām kaut kas ir, bet copēt negribēja. Motilis nomiris. Šonak ziemas saulgriežu nakts. Lai top jauni ledi un jauni piedzīvojumi. P. S. Kādas atsauksmes par Velniņu, kas uz aptieciņas guļ?
21.decembris 2023, 16:30 | links
 
Piedod, protams, bet tu esi diez gan paliels nejēga. Rudenī 5 cm ir jau pilnīgi drošs, un staigājams, pavasarī pat 10 jau ir riskants.. viss ir strukturā, ne centimetros..

Gangsteris, 21.decembris 2023, 14:41


Ja tev nav levitācijas spēju, tad ledus ir tik ilgi drošs kamēr izlūsti tam cauri!
:D
21.decembris 2023, 15:31 | links
 
Gangsteris [21.dec]: Cope321 [50m]: whoops [57m]: Nez kur jūs to ledu rāvāt, bet kopš svētdienas jau 4 pa burbuli aizgāja.Man ir skaidrs tikai viens pēc vairākām diskusijām šajā forumā. Latvijas vidējais iedzīvotājs redz tikai melnu vai baltu (ar vai pret mani).
Līdz ar to, ja kāds izdomā, ka viņam der 7 cm biezs nepastāvīgs ledus, uz kura solī pa labi vai kreisi var ielūzt, tad viņam ir pilnīga pasaules taisnība, ka ledus ir staigājams.
Man šķiet, ka staigājams ledus ar vergu ir ap 10 cm biezs, bet minēto cilvēku taisnību atstāšu viņu ziņā, lai daba lemj, cik kuram ir ļauts dzīvot. Četri cilvēki un viņu radinieki jau savu taisnību ir izbaudījuši......Piedod, protams, bet tu esi diez gan paliels nejēga. Rudenī 5 cm ir jau pilnīgi drošs, un staigājams, pavasarī pat 10 jau ir riskants.. viss ir strukturā, ne centimetros..
Par struktūru var piekrist, bet tāpat tie 5 cm ir ļoti švaks ledus (pat tīrais, bez sniega kārtas), kurā viena neliela straume jau garantē ielūšanu.
Redzēji to sasalušo putru šajā rudenī? Tad arī tie 10 cm nebija nekas. Vairāk nosaka laika apstākļi nekā gadalaiks.
Jebkurā gadījumā tāds melnais un caurspīdīgais ledus pie mums bieži negadās un 10 cm tomēr ir drošībai nepieciešami. Ja kādu ūdeni pārzini tiešām izcili, tad var mēģināt riskēt pārbaudīt tīro 5 cm ledu, bet ar nosacījumu, ka par savu glābšanu segsi visus VUGD izdevumus tikai no savas kabatas, neprasot ne centa no valsts......
21.decembris 2023, 14:59 | links
 
Cope321 [21.dec]: whoops [57m]: Nez kur jūs to ledu rāvāt, bet kopš svētdienas jau 4 pa burbuli aizgāja.Man ir skaidrs tikai viens pēc vairākām diskusijām šajā forumā. Latvijas vidējais iedzīvotājs redz tikai melnu vai baltu (ar vai pret mani).
Līdz ar to, ja kāds izdomā, ka viņam der 7 cm biezs nepastāvīgs ledus, uz kura solī pa labi vai kreisi var ielūzt, tad viņam ir pilnīga pasaules taisnība, ka ledus ir staigājams.
Man šķiet, ka staigājams ledus ar vergu ir ap 10 cm biezs, bet minēto cilvēku taisnību atstāšu viņu ziņā, lai daba lemj, cik kuram ir ļauts dzīvot. Četri cilvēki un viņu radinieki jau savu taisnību ir izbaudījuši......
Piedod, protams, bet tu esi diez gan paliels nejēga. Rudenī 5 cm ir jau pilnīgi drošs, un staigājams, pavasarī pat 10 jau ir riskants.. viss ir strukturā, ne centimetros..
21.decembris 2023, 14:41 | links
 

Čau....
21.decembris 2023, 14:06 | links
 
Cope321 [21.dec]: whoops [23m]: Nez kur jūs to ledu rāvāt, bet kopš svētdienas jau 4 pa burbuli aizgāja.Man ir skaidrs tikai viens pēc vairākām diskusijām šajā forumā. Latvijas vidējais iedzīvotājs redz tikai melnu vai baltu (ar vai pret mani).
Līdz ar to, ja kāds izdomā, ka viņam der 7 cm biezs nepastāvīgs ledus, uz kura solī pa labi vai kreisi var ielūzt, tad viņam ir pilnīga pasaules taisnība, ka ledus ir staigājams.
Man šķiet, ka staigājams ledus ar vergu ir ap 10 cm biezs, bet minēto cilvēku taisnību atstāšu viņu ziņā, lai daba lemj, cik kuram ir ļauts dzīvot. Četri cilvēki un viņu radinieki jau savu taisnību ir izbaudījuši......
tā ir dabīgā atlase, nav baigi par šo tēmu pat vērts iespringt. vispār nav baigās jēgas iespringt par mums neizmaināmām lietām
21.decembris 2023, 14:04 | links
 
whoops [21.dec]: Nez kur jūs to ledu rāvāt, bet kopš svētdienas jau 4 pa burbuli aizgāja.
Man ir skaidrs tikai viens pēc vairākām diskusijām šajā forumā. Latvijas vidējais iedzīvotājs redz tikai melnu vai baltu (ar vai pret mani).
Līdz ar to, ja kāds izdomā, ka viņam der 7 cm biezs nepastāvīgs ledus, uz kura solī pa labi vai kreisi var ielūzt, tad viņam ir pilnīga pasaules taisnība, ka ledus ir staigājams.
Man šķiet, ka staigājams ledus ar vergu ir ap 10 cm biezs, bet minēto cilvēku taisnību atstāšu viņu ziņā, lai daba lemj, cik kuram ir ļauts dzīvot. Četri cilvēki un viņu radinieki jau savu taisnību ir izbaudījuši......
21.decembris 2023, 14:00 | links
 
Nez kur jūs to ledu rāvāt, bet kopš svētdienas jau 4 pa burbuli aizgāja.
21.decembris 2023, 13:40 | links
 
https://www.tiktok.com/@capslock.lv/video/7314924542827171104?is_from_webapp=1&sender_device=pc&web_id=7289219371233723937
21.decembris 2023, 11:29 | links
 
Tulcis. Kā to saprast,ka nevisai gribas tur kādu redzēt?????
21.decembris 2023, 10:05 | links
 
H20 [20.dec]: Tikai līdzi brālīti vergu. Un uz zināmām vietām. Šodien ledus 10 cm.
Jā ja)))
Un pat Vairāk, bet tā prātīgi ja)))
20.decembris 2023, 22:21 | links
 
Tikai līdzi brālīti vergu. Un uz zināmām vietām. Šodien ledus 10 cm.
20.decembris 2023, 22:19 | links
 
Ir ir. Rīt atkal jāiet ;)

H20, 20.decembris 2023, 22:17

Gaidīšu atskaiti :) Es jau sāku štukot, ka ap Jauno gadu varētu no laivas pamētāt :)
20.decembris 2023, 22:19 | links
 
Ir ir. Rīt atkal jāiet ;)
20.decembris 2023, 22:17 | links
 
MT9 [20.dec]: Sveiki copmaņi. Sakiet lūdzu kas notiek Viešūrā(Kaķītī) ir licence jāpērk,vai nav? Varbūt kāds zin kā ar ledu? Laiž virsū vai nē?Paldies jau iepriekš.

Zigs, 20.decembris 2023, 21:45
Tiešām ir vēl LV teritorijā drošs ledus? :) Man jau liekas, ka gan Vidzemē, gan Latgalē tagad viss ir slikti, jo uzsala kopā ar sniegu...
Ir!
Tikai tā ne visai gribās tur kādu redzēt)))
20.decembris 2023, 22:13 | links
 
Sveiki copmaņi. Sakiet lūdzu kas notiek Viešūrā(Kaķītī) ir licence jāpērk,vai nav? Varbūt kāds zin kā ar ledu? Laiž virsū vai nē?Paldies jau iepriekš.

Zigs, 20.decembris 2023, 21:45

Tiešām ir vēl LV teritorijā drošs ledus? :) Man jau liekas, ka gan Vidzemē, gan Latgalē tagad viss ir slikti, jo uzsala kopā ar sniegu...
20.decembris 2023, 22:04 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager