Makšķerēšanas kartes

policija tik seko lai laivu vadītāji nebūtu šmigā un ievērotu kuģošanas noteikumus.ja līdzi ir kāds inspektors,tad tas ir PLUS!
:))
7.aprīlis 2011, 20:58 | links
 
gulbis37
pliksnis,taa,kas Jelgavaa vizinaas,ir udenspolicija,tai navv tiesiibu kontrolet copmanjus,bet gan motorlaivas un to apriikojumu,kontroleet atrumu uz udenjiem,un vajadziigos dokumentus motorlaivu ipashniekiem...
7.aprīlis 2011, 18:36 | links


Mana piebilde- beidziet mugot .
7.aprīlis 2011, 20:49 | links
 
Rolisliepaja,valsts policijai nav tiesibu .. Ja redzot ka velk ara tiklu nav tiesibu ?
7.aprīlis 2011, 20:44 | links
 
Aldeens un biezajiem urlam ar motorenem pie udeniem un ar idiotisko uzvedibu 15 ls diena. Piekritu
7.aprīlis 2011, 20:43 | links
 
policijai nav tiesību kontrolēt copmaņus--- beidzat murgot....
7.aprīlis 2011, 18:47 | links
 
pliksnis,taa,kas Jelgavaa vizinaas,ir udenspolicija,tai navv tiesiibu kontrolet copmanjus,bet gan motorlaivas un to apriikojumu,kontroleet atrumu uz udenjiem,un vajadziigos dokumentus motorlaivu ipashniekiem...
7.aprīlis 2011, 18:36 | links
 
Es parasti makskereju tikai vaļejos ūdeņos, un sanāk pirkt 2 reizes kartes pa 3 mēmešiem. Bet kopš tā brīža kad šāda karte izgudrota man to neviens nav parasījis parādīt, tāda sajūta ka inspektori apstaigā kaut kādus izredzētos ūdeņus. Jelgavā piemēram pašvaldības policija lēnā garā vizinās turpu šurpu pa upi ar savu motorlaivu, bet neesmu redzējis ka kādu makškernieku tā kontrolētu. Principā kas kartes izdot, pie tā arī jānonāk visai naudai, tam arī jāorganizē zivju aizsardzības sistēma. Valsts kasē - NEKO! IZTĒRĒS.
7.aprīlis 2011, 17:45 | links
 
a ko jus domaajaat,mes tak dzivojam zelta banaanu republikaa:)))))))))))))))))
7.aprīlis 2011, 17:29 | links
 
bebr vot dēļ tādiem kā tu dzimtene ir briesmās ! :)
7.aprīlis 2011, 17:24 | links
 
Brālīti
Pasaki kas mainīsies kad varēs maksāt pa taisno kontā?
Izklāstīšu savu versiju - daļa copmaņi apmierināti domās ka ūdeņos nonāks vairāk naudas - vairāk tās tomēr nonāks hvz kur. ZF budžets ir apstiprināts, neviens papildus naudu nekādu nedotu klāt. Ta pat negribās vairs veco gaudu dziesmu sākt :D Tāpat nekas nemainīsies - pirkt vai nepirkt kartes katra paša ziņā.
7.aprīlis 2011, 17:11 | links
 
brālīt tieši tā!
1diena
1nedēļa
1mēnesis
3 mēneši
6 mēneši
1gads
un nosūtot sms - saņem apstiprinājumu vai kko tamlīdzīgu......
jo piemēram man sanāk jautri -brālis strādā ārzemēs, gada laikā viņam LV sanāk maksimums 4 copes reizes, no kurām 2-3 ir maksas dīķos-tātad -tā kā vins atbrauc ziemā un vasarā - jāpērk gada karte-10Ls par 1-2 makšķerēšanas reizēm publiskos ūdeņos! forši, vai ne? un es domāju daudziem makšķerniekiem ir līdzīgi.... arī tiem kas ķer tikai ziemā, vai tikai vasarā utt...
7.aprīlis 2011, 17:07 | links
 
invalīdiem nav jāpērk! un ir ar atlaidēs citām atļaujām !
7.aprīlis 2011, 17:00 | links
 
invalīdiem nav jāpērk! un ir ar atlaidēm !
7.aprīlis 2011, 17:00 | links
 
Atkal vecā dziesma ....kartes kartes .... tiešais maksājums un viss. Ar īsziņu vai tamlīdzīgi. Kamēr būs kartes tikmēr nekas nemainīsies. Esmu vairākas vēstules ar jautājumu cik kartes nodrukātas ,cik pārdotas .....atbildes kā nav tā nav ...un diez vai būs :)) Tāpēc stājos organizācijā un jautājiens Nr 1 ir un būs tiešais maksājiens lai naudiņš kļūst kontrolējams un nonāk pēc paredzējuma.
7.aprīlis 2011, 16:57 | links
 
vismaz nebūs lieki izdevumi))))
7.aprīlis 2011, 16:48 | links
 
Gribētos biki palabot:
-dienas karte 50 santīmi,
-3 mēnešu karte 3 ls.
Tas būtu samērīgi pēc LV algām.
7.aprīlis 2011, 12:47 | links
 
Uztaisīt :

Dienas karte - 1 ls
3 mēnešu - 5ls
1 gads - 10 ls

Un iespēju iegādāties kartes, katrā pasta nodaļā,nevis aizej un nav..

ps. un nevis drukāt kā bomžiem uz kardona,kas saburzās,samirkst. Bet kaut ko līdzīgu tiesībām.. Ok uz 1 dienu var uz kardona. Un ka nevajag ne vārdu un uzvārdu virsū.. Jo murgs .. Alkoholu tak ar copes kartinu es nenopirksu :D:DD:
7.aprīlis 2011, 09:06 | links
 
priekš LV ideālākais būtu Igaunijas variants.....
7.aprīlis 2011, 07:59 | links
 
sviests jau ir. a ko dariit? kaut ko jau tur vienubriid saaka runaat par groziishanu. bija kaut kaada tikshanaas un runaashana, bet vai tas ko mainiis? laiks raadiis.
7.aprīlis 2011, 07:47 | links
 
marti, Aldēnam ir arī variants nopirkt 2 pa 3 meneshiem MK = tie paši 10 Ls -kas par gada karti :(((
7.aprīlis 2011, 07:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager