Makšķerēšanas kartes

aldeen:
dziive nav rozhu daarzs :D ja neesi pamaniijis, tad izdziivo stipraakie. turies! nav jau taa, ka ir tikai gada karte...
7.aprīlis 2011, 07:31 | links
 
Nav jau tur inspektori vainīgi,ka pie mums tā karšu sistēma kalpo nevis makšķerniekam,bet kādam priekš naudas raušanas.Kā citādi lai izskaidro to,ka gada karte kalpo nevis gadu no pirkšanas brīža,bet līdz tekošā gada beigām.Un kāpēc man,ja es makšķerēju tikai pus gadu,ir jāmaksā tikpat,cik tiem,kas makšķerē visu gadu?Kas par šo netaisnību ir atbildīgs un kad tā beigsies?
7.aprīlis 2011, 07:06 | links
 
insperktori parasti iet 2 cik zinu....
7.aprīlis 2011, 06:55 | links
 
copings,pa bieti taa vienkarshi neiedosi,jo inspektors jau parasti naak ar policistu,vismaz ziemaa...un inspektori pa vienam nestaigaa:)))))
6.aprīlis 2011, 19:55 | links
 
pa bieti ar var iedot inspektoriem.
6.aprīlis 2011, 18:20 | links
 
nav
6.aprīlis 2011, 17:41 | links
 
3 grupas invalīdam ir vai nav karte jāpērk nevaru saprast
6.aprīlis 2011, 17:37 | links
 
dzelzs vīrs, vīriešiem vidējais mūža ilgums ir mazāks :) un pensijas vecumu nosaka ļoti tuvu mirstības robežai, citād bankrot. :)))
23.februāris 2010, 15:09 | links
 
Esmu 63 g. vecs. Pensijā. Makšķerēšanas karte jāpērk līdz 65g . Vidējais mūža ilgums-65. Tātad pēc nāves
var makšķerēt bez kartes . Pensionārus jau tā aplaupa ,kam nav slinkums. Pat pēdējais prieks uz šīs zemes tiek izmantots lai atņemtu pēciespējas vairāk. Zagļu valstī-zagļu likumi.
Šodien, 15:03
23.februāris 2010, 15:06 | links
 
Es vakar nopirku karti 2010 gadam un pasta pardeveja teica ka gada kartes iet uz beigam.Ne asakas.
30.decembris 2009, 13:34 | links
 
http://www.cenuklubs.lv/iveikals/makskeresanas_kartes/Makskeresanas_karte_vienam_gadam.html
Nezelojam 10 latus,perkam peernaa gada kartinas vel 31 decembri!?
30.decembris 2009, 12:41 | links
 
sviestmaize
nevajag jau taa paarspiileet ;)
Salmo nopirku teleskopisko spiningu ar korkja rokturi uz atlaideem pa 4 lati. Un tad ir salmo spoles pa Ls5. Par taviem 40 jau sanaaks labu labais kaats un spole. ;)
15.oktobris 2009, 13:34 | links
 
Nezhelojam tak pāris latus priekš kartes, skopais maksā divreiz ;)
15.oktobris 2009, 11:19 | links
 
Tagad,liekas,ar lazdas kātu neko īpaši daudz nepieķersi.Tie laiki ir garām.Un,redzot,ka iemet kātu ūdenī,ir dzirdets,ka inspektori tadus gudriniekus aiztur un neatlaiž,kamēr noskaidro personību.
15.oktobris 2009, 09:09 | links
 
tas pats manaa jauniibaa (laigan neesmu veel vecs) No ventas rumbas vilku asarus smukus un dažreiz pa līdakai un kad naca spektori tad copene uudenii.bet nu jau kats maksaa ap 20 ls un spole tikpat,nemetiis tak tadu prom :D taaka tur vairs nelinu ,bet siikie taaapat kaa es kadreiz tur kkeksejas!
15.oktobris 2009, 05:34 | links
 
Tas jau katra ziņā! Es karti pērku, jo man patīk līdzi ņemt arī lielāku inventāru nekā nepieciešams. Piebraucu ar auto tuvu krastam un ērti iekārtojos, vēl paņemu līdz bērnus, kuriem arī ir pa makšķerei. Ir arī cits makšķerēšanas stils; paņem lazdinieku un copē bez kartes un bez kreņķiem, ja kas, iemet lazdas kātu ūdenī un ej prom smaidīdams! Vēl ir vietas, kur vispār inspektors kāju nav spēris.
Manas pirmais teleskopiskais spinings bija paštaisīts vēl padomju laikos no lietussarga un pēris alumīnija caurulītēm un galā tikai stiklšķiedras spicīte. Saliekot bija īsāka par 30cm un darbībā ap 1m un neliela inerces spole. Ar tādu gāju uz Daudavas mola renģes ķeksēt. Inspekcijai tāds puišels ar nelielu mugursomu nemaz neinteresēja, jo izskatījās, ka pat makšķeres nav līdz.
14.oktobris 2009, 23:10 | links
 
hmmm ... no otras puses ja jau tā, tad varbūt vispār nepirkt karti? :D
14.oktobris 2009, 22:43 | links
 
taisnība! :)
es dzīves laikā 2x esmu redzējis inspektoru pie ūdens-darbā, 1x esmu pārbaudīts ...
14.oktobris 2009, 22:42 | links
 
:DDD tieši tur jau tā sāls. Tie kas brauc ļoti bieži, tie zin, ka sastapt inspektoru vai kontrolētāji ir tik nelielas iespējas, ka tas nav nekāds risks:)) Tie kas iet makšķerēt reti, tie lai baidās :DD
14.oktobris 2009, 22:30 | links
 
bieži jau gadās ,ka tiešām cilvēks grib aizbraukt tikai dažas reizes gadā ( uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmas), riskēt ne īpaši girbās ... bet pirkt karti dažu reižu dēļ arī izšķērdība.
14.oktobris 2009, 19:16 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager