Makšķerēšanas kartes

ee palasat blogi, tur CL bija aizgaajussi uz instituucijaam kas atbild par karteem un uzdeva sso jautaajumu. iisumaa sakot nekas nemainiisies!
5.decembris 2007, 13:15 | links
 
CL????? Now Its All Up too You..
4.decembris 2007, 17:19 | links
 
runājam jau ilgi par jaunajām kartēm CL varētu noskaidrot kādas būs nākošgad jo gads jau tulīt sāksies!!
4.decembris 2007, 17:16 | links
 
nu bet tas tak ir pašsaprotami!! kā kaut kas var uzreiz darboties!? vispirms tak ir kārtīgi jāiegulda līdzekļi pēc tam jāatrod pieļautās kļudas, un jālabo tās!
4.decembris 2007, 17:09 | links
 
izmaksātu miljonus un pirmos trīs gadus vēl nedarbotos :))
4.decembris 2007, 17:08 | links
 
bez ta jau latvijā neiztiksi!
4.decembris 2007, 17:07 | links
 
ja tie rešņi tik daudz nemestu savā ķešā vis būtu ok.
4.decembris 2007, 17:06 | links
 
protams, tas viss kopumā izmaksātu kādus pāris miljonus latu...
4.decembris 2007, 17:04 | links
 
tiešām ar mūsu birokrātiju tas būtu iespējams ap 2020 gadu kamēr konkursu uztaisītu kamēr ieviestu sistēmu ilgi un mūsu valstī gandrīz nereāli...
4.decembris 2007, 16:57 | links
 
laba ideja par elektronisko karti! man liekas tā būtu vienkāršāk! kad vajag papildini nevajag nekādus termiņus utt.
4.decembris 2007, 16:35 | links
 
piekrītu ideja laba bet ja viņi negrib kartes laminēt kurnu vēl taisīt elektroniskas bet par tām atlaidēm doma laba!!!
29.oktobris 2007, 18:31 | links
 
Ideāli, bet vai reāli. Lai ieviestu šitādu norēķina veidu būtu vēl vesels teātris!
29.oktobris 2007, 11:59 | links
 
Domāju, ka kartei vajadzētu būt elektroniskai, kura ir ilgtermiņa ar visiem personas datiem varbūt pat bildi, kuru vari pats papildināt kontu, no internāta, mobilā telefona vai copes veikalā, kurai darbotos atlaižu sistēmas programma copes un citos veikalos, nekā tie mūžīgie kuponi, kas ir "copes lietās", kurus parasti aizmirsti izlietot. Jautājums vienīgi paliek atklāts, kā būtu inspektoriem ar kontroli, bet gan jau priekš tiem 2 inspektoriem,kas mums ir varētu atļauties iegā'dāties skaneri. Bet risinājums būtu, ka varētu copes lietu veikalā nepārdot preces bez neaktīvas kartes un vēl protams nesaņemt atlaides. Es zinu, ka būs daudz par un pret argumenti, bet tas ir tikai normāli. Visu cieņu.
29.oktobris 2007, 11:49 | links
 
Manējais domāt tā:Neizprotams ir tik daudz kas!!!!!!!!!Nēģu zveja aizliegta visu gadu!!!!!!!!Ventā pie rumbas ūdenskrituma 4.gab.''taču''parodijas( acu aizmālēšanai) lai gan pa retam arī ķer ar to!Pašā rumbā:Ķeseļu pilns un smeļ!Kur tad skatās tauta????????Inspektorus sazvanīt gandrīz nekad nevar un ja sazvana tad viss ir novākts līdz to atbraukšanai! Smiekli nāk! Acu aizliešana bet samaksas par kartēm un licenzēm smieklīgi zemas!!!!!!!!!1
29.oktobris 2007, 10:41 | links
 
Nemaz netaisos pirms braukšanas copēt ņemties gar kompi, lai dabūtu sarakstīt nr. uz kaukādu lapeli, kas tikuntā "sačakarēsies"! un kāpēc man tas būtu jādara, ja esmu gatavs par to visu piemaksāt pērkot atļauju!??
28.oktobris 2007, 12:51 | links
 
Nu jaa, ar tiem numuriem uz kartes tiešām reizēm ir problēmas. Tapēc ieej kautvai tepat sadaļā noderīgi, tur var atrast visus interesējošos numurus, uz kuriem zvanot arī atbild.
27.oktobris 2007, 17:41 | links
 
Ko dod tie numuri?Tāda sajūta ka tie ir :mirušajām dvēselēm:Sazvanīt nevienu tāpat nav iespējams.
27.oktobris 2007, 13:38 | links
 
Es esmu par!Bet tikai gribētos,lai zivju resursus palielina ne tikai "'izredzētajos " ezeros,bet visā latvijā.Un lai tīklu licenze maksā metris vismaz 5ls nevis 0,20 ls,un inspektoriem lielākas algas.20ls ir ok,ja arī ir rezultāts.
26.oktobris 2007, 16:49 | links
 
es domāju tā pat!!!
26.oktobris 2007, 16:20 | links
 
Izlasot info secinājums - nekas neuzlabosies! :(
26.oktobris 2007, 16:05 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager